Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

Moze byt?
ajka23
4. okt 2007
no ale to je vzdy lepsie, ked je to vsade rovnako rozlozene, ako ked mas nohy ako palicky a veeeeeelike ritisko.... ]-( ]-( ]-( 😢
jul
4. okt 2007
aji tebe sa nieco snivalo o velkej riti?
ajka23
4. okt 2007
dudus, pekne do radu ja som prva... 😉 ]-( 😃
julis, uz vies ako budes rodit? :-|
ajka23
4. okt 2007
julis, ja o nej radsej nesnivam, staci mi, ze ju vidim kazdy den v zrkadle... 😉 😃
jul
4. okt 2007
dudušš 😞 mam len 1kus |-|
ajka23
4. okt 2007
dudus, ja ti nieco donesiem, ok? x-)
ajka23
4. okt 2007
dudus, ty take nepotrebujes, je to taka hracka pre tie, ktore sa uz dohrali pri merani BT, tak chcu skusit nieco nove... 😃
dudu
4. okt 2007
Podla mna je to aj tak jedno, lebo niekoho ocari / ako vravis velke ritisko a male psia, dlhe vlasy..../
To mas tak jedno podla mna si pekna baba, a hotovo uz nechcem pocut o niecom velkom :-x
Lebo moj drahy je zatazeny na velke didky, a ja ich velke nemam a ked sa mu nepaci tak nech ide, ale on ma lubkaaa aj tak :-N :-N 😃
ajka23
4. okt 2007
a mojho didky vobec nezaujimaju a mne sa moje zase pacia... 😃 😃 😃 😃 x-) x-) x-)
proste maaaaam sa rada... 😃 😃 😃
dudu
4. okt 2007
to hovorite o masaznom strijceku??? =-)
ajka23
4. okt 2007
dudus, budeme si na stretavke ukazovat? 😃 😃 😃 😃 julisa asi vyhra... ]-( 😃 😃 😃
ajka23
4. okt 2007
o ovulacnom mikroskope... 😉
dudu
4. okt 2007
To ako aj ja mam velke brucho ako hajzlovy pavuk, 😃 ale len sadla, ziadna fazulka tam nieje 😞
ajka23
4. okt 2007
vcera mi pes obzral jednu papucu... ]-( ]-( ]-(
a o vlku, musim ist vencit... ]-( :-S
jul
4. okt 2007
aji a to ho ece nepreslo? Walter nastastie uz nezere topanky :-p
ajka23
4. okt 2007
sadlo teto rok pozorujem aj ja, ale stale to odsuvam, vsak mi coskoro brucho narastie, tak na co cvicit... 😉 dobra teoria, nie? x-)
dudu
4. okt 2007
No vidim ,ze ten rok co som sem nechodila mi uslo naozaj vela 😕 , to uz co nevymyslia , ze ovulacny mikriskop 😕 😕 😕 😕 , to ako tam si dam......a potom si na to pozeram 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 , ty kokso, tak to ma dostalo 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ale fajn ak to k niecomu pomoze 😉
jul
4. okt 2007
dobra aji 😉 😉 😉
ajka23
4. okt 2007
prave ze to urobila prvykrat, od kedy uz nie je stena, taku bitku vcera dostala... ]-( ]-( ]-( ]-(
dudu
4. okt 2007
Aj ja mam taku teoriu, ale zatial mi rastie len brucho a nic v nom ale uz je tak na treti mesiac, to uz je co povedat, len supsup fazulku dnu :-N
ajka23
4. okt 2007
dudu sranda musi byt aj keby na chleba nebolo... 😃 😃 😃
jul
4. okt 2007
moj havo teraz pekne spinka vo svojom peliesku na poduske,na chrbatiku,nozicky rozcapeneeeee......a von ide az o 3-tej,ma to tazke chudacik 8-(
ajka23
4. okt 2007
hned dojdem, lebo budem mat ryhy na ramene, ak hned nevypadnem... ]-( ]-( ]-(
jul
4. okt 2007
😃 😃 😃 to na teba tak vyskakuje? 😃
pipkaautor
4. okt 2007
tak uz som tu, zabiiii, zase som ta nestihla 😞 ja mam dnes hrozny den |-| aj ja stem filipkove fotky vidiet 😉
dudu
4. okt 2007
babulky idem sa napapat, kupit si dalsie lizatka, lebo tych osem som uz vylizala :-N , a tak za hodinku pridem 😃
Dobru chut k obedu cicky moje 😃
jul
4. okt 2007
pipi,tak teda neprideme radsej nie? :-S ked mas depky 8-(
pipkaautor
4. okt 2007
juliska, myslis ten mikroskop? Ten mam aj ja doma 😉 mozem ho niektorej podarovat....
jul
4. okt 2007
dobru chut dudušš 😉
ja som si spravila zatial kavu a cakam ci mi R nieco neprinesie z mesta,som mu kazala,ze nech zozenie francuzske zemiaky :-p :-p :-p :-p :-p
mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmmm :-p
jul
4. okt 2007
pipi,no vidis,ja dam Ajke a Ty Dudušš 😉

Začni písať odpoveď...

Odošli