Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

ajka23
20. jan 2007

dobre som sa zabavila pri sledovani pocasia na markize... 😀 😀 😀 😀

ajka23
20. jan 2007

cakat na tvoje testovanie... 😀 😀 😀

pipka
autor
20. jan 2007

kafu, a netestovala si skoro ? Nemozes to skusit este raz?

wighy
20. jan 2007

pipka na to kedy budes testovat 😅

ajka aj ja to je blaaazon

kafu a preco si myslis ze ti mrcha dojde???

pipka
autor
20. jan 2007

ahaaaa, nooo vidim to tak asi na dva tyzdne, mozno aj viac podla mojho super mobilneho cyklu 😀 😀 😀

kafulienka
20. jan 2007

inac uz som to pisala niekde na konikovi, ze som minuly tyzden pozerala relaciu,kde vystupila mlada baba-uplne v pohode, nie postihnuta 😀 ,ktora napriek mrche, dvom negativnym testikom a este aj uzivaniu antibaby pills sla na pohotovost s priatelom, ze akosi ju boli brucho, no o par hodin na to porodila zdraveho chlapceka, nebol sice valibuk, ale bol uplne v pohode, tak sa to tam snazil nejako vysvetlit aj lekar, ze ako je to mozne...ta baba to proste citila, ale ked brala tabletky, dostala stale mrchu, este aj testy vysli negativne....sila ze?

pipka
autor
20. jan 2007

nestihla som pocasko, co zas ten debko stvaral?

ajka23
20. jan 2007

je to sila, ako to vysvetlili?

wighy
20. jan 2007

aji povedz to pipke, ja sa hanbiiim 😵 😵 😵

pipka
autor
20. jan 2007

kafu to je sila? Ona nechodila cely cas k lekarovi, ani obvodakovi? To si nikto nic nevsimol? 😅

pipka
autor
20. jan 2007

wighy co mi ma povedat? co sa hanbis? si pipi? 😀 😀 😀

ajka23
20. jan 2007

pipi, tak pri zahlasovani vetrov sa ozval isty zvuk... potom sa ozyval este niekolkokrat, co asi ani on necakal, tak sa aj on smial... 😀 😀 😀 😀 😀

kafulienka
20. jan 2007

pipka,no,mozno som aj testovala skoro, lenze dalsi testik si ani netrufam kupit, 😠 moj drahy sa ma opytal, ze a kde mas tie testy, co si si nakupila este na slovensku? no a ja ze, ved som ich pouzila...
no, co vam poviem, ze minuly mesiac 4ks, takze tento som otestovala len jeden, nemusim dodat, ze sa krivo na mna pozeral este aspon tridsat sekund 😀 😀 😀
tak som si povedala, ze moc to prehanat nebudem, lebo to bude mat opacny efekt, ale ved to poznate...este, ze tu je toto forum, ze nie som sama trafena 😀 😀 😀

pipka
autor
20. jan 2007

myslela som si, on je streleny pako, z neho nic normalne nevyjde 😀 😀 😀 viem si predstavit jak sa tam pucil 😀 😀 😀

kafulienka
20. jan 2007

ajka, ten gyndos rozpraval, ze je to sice rarita, (dufam, ze netvrdkujem,ako sa pise rarita? slovencina nasa krasna 😀 ), ale ze on ma zo svojej praxe pripady, kedy zeny za nim dosli, ci nahodou nie su tehotne uz aj v siedmom mesiaci...a to nemyslel napr. spoluobcianky u nas na slovensku... 😉

ajka23
20. jan 2007

kafu, nic si z toho nerob, aj ja som mala obdobie, ked som okolo lekarne nepresla bez toho, aby som si minimalne jeden nekupila... ☹ ☹ ☹

wighy
20. jan 2007

pipka uz chaaapes??? 😀 😀 😀

kafu ech ty nasi muzi, kolkaty DC si???

ajka23
20. jan 2007

pipi, tak som sa uz dlho nenasmiala, ako pri dnesnom pocasi... 😅 😅 😅 😅 😅 😅

pipka
autor
20. jan 2007

kafu, vbehni zajtra do lekarne a kup dalsi 😉 kde teraz zijete? nie ste nahodou v Parizi? Teraz mi tam odisla kamoska, muza vyslali tak sla s nim...

pipka
autor
20. jan 2007

uz chaaaapem 😀 😀

kafulienka
20. jan 2007

wighy,
30.den, uz tu mala byt, alebo zajtra, tak uvidime 😎
pipka, sme v alpach v rakusku, no a lekaren je zajtra zatvorena, aj drogerka, ale nevadi, do pondelka ak nepride samo ze vydrzimmmm, to si este vsugerujem trojcata dovtedy...

kafulienka
20. jan 2007

lia,
si tu este?

pipka
autor
20. jan 2007

drahusik sa zobudil a isiel umyvat riady 😀 😀 , kto si pocka, ten sa dockaaaaa 😀 😀 😀

mixka
20. jan 2007

jej, tak uz mame dvojku, supis 🙂

kafulienka
20. jan 2007

pipka,
no vidis, ani strihat ste si nemuseli... 😅

wighy
20. jan 2007

a kedy si testovala?? no nech je uz pondelok

jeeej tam musi byt kraaasne 😅

kafulienka
20. jan 2007

mixka,
ahoj, ty mas ale zahadny profil 😉

ajka23
20. jan 2007

pipi, to ja by som sa nacakala... 😅 😅 😅

pipka
autor
20. jan 2007

kafu, tak drzim palceky 😵

kafulienka
20. jan 2007

pipi, dik
ajka, tak odporucam ferovku, strihacku - papier, noznice, kamen - kto prehra ide, napr. vyniest smeti, povysavat, umyt riad atd...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre