Ako dlho po vysadení antikoncepcie ste otehotneli?

zuzkazivcak
10. dec 2011

Ahojte. Chcela by som sa opýtať či má niekto skúsenosť s otehotnením po antikoncepcii? Za ako dlho ste otehotneli a tak ďalej. Ďakujem za odpovede 😉

viki2912
20. jan 2012

@zuzkazivcak na druhy den!!!!!pozor

kacsik
20. jan 2012

ja som antiku vysadila na konci augusta a v polke septembra som otehotnela....takže bleskovka :D

zuzkazivcak
autor
20. jan 2012

@viki2912 a babo je v poriadku? ja sa bojim ze ked otehotniem tak aby bolo z tych tabletiek babo v poriadku....

amouramour
20. jan 2012

pocas druheho cyklu po vysadeni🙂

luba142
20. jan 2012

@zuzkazivcak ja som pri oboch vysadila antiku a mesiac po vysadeni sme sa zacali snazit a hned sa podarilo pri oboch. Takze som mala klasika menzes po dobrati a potom dalsi cyklus a potom uz som nedostala 🙂...aj sam lekar mi povedal,ze sa mozme zacat snazit hned po vysadeni, netreba cakat prilis dlho 🙂

puhinka
20. jan 2012

ja som brala skoro 4 roky ,po vysadení som si dala pauzu 4 mesiace a do dvoch som otehotnela...tekže do pol roka od vysadenia,ale posledné dva mesiace som brala duphaston na úpravu cyklu a v deň,keď sa mi uvolňovalo vajíčko som bola na kontrole u doktorky a tá mi povedala,že dnes je ten správny deň na otehotnenie...tak sme nenechali nič na náhodu a milovali sme sa rovno 4x behom 24 hodín 🙂

dada24
20. jan 2012

HAK som brala 4 roky. v januári som skončila a vo februári som otehotnela. A teraz máme doma kráááásnu dvojmesačnú Nelku... 🙂

viki2912
20. jan 2012

@zuzkazivcak uuuplne...uz mame rok a stale kojim a sofinke sa veeeelmi dari...dolezite je aby si bola ok pocas tehotenstva. 😀

macusqa
3. júl 2013

ja som brala asi pol rokaa teraz sa snazime asi 4 mesiace a nic neviete poradit ako rychlejsie otehotniet?

zuzka71291
22. mar 2015

Ahojte baby! Chcela by som sa opýtať alebo skôr zdôveriť. Už dlhšie prežívam takú túžbu po bábätku. Hoci mám ešte len 23 a v máji štátnicujem, priateľ má už 28. Viem, že chcem bábo skôr. Priateľ s tým súhlasil, aj celá rodina, chcel doriešiť spoločné bývanie a že potom sa do toho pustíme 🙂Ešte som sa chcela zamestnať po škole a potom. Avšak som musela začať brať antikoncepciu, odporučila mi ju dr, tento mesiac som vysadila, zase na odporúčanie dr...Povedala som priateľovi, že už neberiem tabletky, ale jemu to akosi nevadilo a prestali sme sa chrániť. Tak som sa ho opýtala narovinu, že ci sa rozhodol nechať to na náhodu...On, že áno, že jemu by nevadilo, keby som otehotnela. Tak sme si povedali, že to necháme tak..Uvidíme, čo bude. Lenže ja som len práve teraz vysadila antikoncepciu, a ako žena viem, že v mnohých prípadoch žena otehotnie hneď po vysadení. Čo si myslíte, je tu naozaj vysoká šanca, že ostanem hneď tehotná? A vlastne mi napadlo..Ako dlho má ešte antikoncepcia po vysadení nejaké účinky? Či už vôbec žiadne? Možno ani nežiadam o radu, ani nič, len sa chcem zdôveriť, lebo som naozaj šťastná, že sa môj priateľ tak rozhodol a veľmi ma potešil 🙂

zuzankamirkova
1. apr 2015

ja som ju brala priblizne 7 rokov a hned po vysadeni,na dalsi mesiac som otehotnela ale bohuzial to skoncilo priblizne v 7 tyzdni,no potom som sa z toho spamatavala a priblizne o pol roka sme sa rozhodli ze to znova vyskusame,podarilo sa hned na prvy krat....velmi som sa bala aby sa to zle nezopakovalo....nemala som uz ziadne problemy,ziadne krvacanie,malicky sa narodil 2 dni pred terminom a ja som momentalne stastnou maminou,ktora je neskutocne vdacna za tohto maleho anjelika...ale musim sa priznat ze celych 9 mesiacov som sa neskutocne bala☹kazde pichnutie v bruchu,kazda navsteva na toalete...velmi som sa bala o synceka ked som ho mala v brusku....

lienka1701
3. máj 2015

Ja som brala antiku rok a pol vysadilacsom v marci v oktobri som bola uz tehu cize nejakych 7mes a to som mala ete aj cystu