Ako dlho ste sa snažili o druhé bábätko ?

katika1811
21. nov 2019

Ahojte ako dlho ste sa snazili o druhe babatko? Pri prvom sa nam to podarilo na 3mesiac a teraz od sept. A nic je pravda ze v okt. sme na to kaslali(chory smw.boli) ... ale teraz november sme skusali cely tyzden co som mala plodne dni ale ovulaciu aom vobec nezaznamenala vobec som si nevsimla vytok.... tak neviem...pocit mam takt ze dostanem ms mam.mierme pobolievanie v podbrusku ale inac nic. Dakujem

majka99999
21. nov 2019

5 mesiacov.

mima172
21. nov 2019

@katika1811 O prvé rok aj dačo (MA v 11tt), o druhé 11 mesiacov. Momentálne som v 14tt.

vikinkamarkusko
21. nov 2019

@katika1811 mi o prve 8rokou mala mala 3roky potom som mala potrat snazenie asi 9mesiacou potom sa podarilo potom zase snazenie asi rok a pol nakoniec dalsi potrat a nakoniec sa podarila NASA fazulka uz ma 4mesiace

marylinmary
21. nov 2019

@katika1811 kazdemu to inu dobu trva, to je normalka, my sme sa aj o Duriho dlho snazili, mne to prislo ako cela vecnost, myslela som, ze to pojde lavou zadnou, ze hned ked budeme chciet tak to bude a vobec nie. Problem to zacina byt ak sa nedari viacej ako rok 🙂

truthy
16. dec 2019

@marylinmary vtedy áno, akože niekto nestresuje ani keď to trvá dlhšie, ale keď niekto veľmi chce a nedarí sa tak, to je na nič, to je aj na psychiku. Hlavne sa ženskému lekárovi netreba vyhýbať, lebo samé sa to len tak nevyrieši

helena1982
18. dec 2019

@vikinkamarkusko ked som si precitala, co si pisala, tak tiez si to nemala jednoduche a si si toho "uzila" - to potom tvoji traja drobci myslim, ze su ozaj vytuzene deticky 🙂 mam pocit, ze dnes je toho ozaj vela, ze mnohym sa nedari ☹ ja mozem byt stastna ako to bolo u nas, ze sa podarilo, chcela by som keby to tak bolo aj na dalsi krat, no kiezby som si to vedela tak naplanovat 🙂

evittam
18. dec 2019

@katika1811 Vôbec. Ešte skôr ako prvé. Na prvý šup.

marylinmary
19. dec 2019

@truthy asi tak, mam jednu znamu co mala obavu ist k doktorovi, ku gynekologovi, ta furt odkladala jeho navstevu, nie a nie si povedat, ze by jej mohol pomoct. A tiez si nedala odo mna povedat, ked som jej spominala, co mne pomohlo, ze mne sa vyplatilo uzivat vitaminy, kyselinu listovu a kopu inych :-/

lienka1705
19. dec 2019

10 rokov

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre