Ako dlho vám trvalo otehotnieť pri nepravidelnom cykle?

27. apr 2020

Ahojte snažím sa otehotnieť 3 mesiac a stále nič,začínam mať z toho stresy...mám nepravidelný cyklus ale myslím ze stále sme sa trafili do plodných dní.. Myslíte že je už čas ísť za doktorom či nieje niekde problém? Ako dlho trvalo vám otehotnieť?

viikkki
27. apr 2020

Ahoj, skúste už na 9 deň po menštruácii vtedy už môžeš mať plodné dní ak máš nepravidelný cyklus a skúšajte každý druhý deň do nejakého 17 dňa cyklu, dobre by bolo aj keby si si kúpila ovulacne testy a merala bazalnu teplotu... Za doktorom je ešte skoro ísť, nesnažite sa až tak dlho, skus na to až tak nemyslieť ono to príde keď ma 😊

emuska72
27. apr 2020

Ahoj 🙃 Tak nám napríklad sa podarilo hneď na prvú šupu ale bohužiaľ to tehotenstvo dopadlo potratom 😪 teraz sa snažíme tiež už 3 mesiace a nič. Čítala som, že do roka je to normálne ale už ak je to viac ako rok a stále nič, tak potom sa už má zájsť za lekárom 🙃 Držím prsty nech sa Vám to čoskoro podarí 😊

hederamonstera
27. apr 2020

Do roka je to ok, ak ani po roku sa nepodari, vtedy treba k lekarovi.

nmhc
27. apr 2020

Nam po 8 mesiacoch, bolo to uz na nervy..povedali sme si ze ak.to uz nevijde ten posledny mesiac tak ideme za lekarom a slovo, dalo slovo, teraz mi doma piští čoskoro 5 mesacne kuriatko 🥰..ja som si merala bazalnu ale myslim si ze mi ppmohla alchemilka. Zacala som ju pit v januari a v marci som bola tehotna 🙂 upravila mi hlavne chklus a bezbolestnu navstevu, inokedy bolesti prve dni take ze som nebola schopna z postele vstat.

dada7701
27. apr 2020

1. dieťa v 36 asi 7 mesiacov sme sa snažili , 2. asi 2 mesiace, žiaľ odišiel nám anjelik v 5 týždni a potom sme čakali 4 roky na našu druhú princeznú v 42. rokoch 😉, tak nezufaj, je to veľmi krátka doba a hlavne nemyslí na to a neupinaj sa...viem,že sa to ľahko povie ,ale skús to ...ja keď som si našla konečne dobrú prácu po dlhom hľadaní, tak o 2 mesiace som bola tehotná 🥰

leuska0910
27. apr 2020

Nam to trvalo cca 6mesiacov, ale je zas pravda, ze sme to robili tak "rekreacne"😄 neboli sme tym posadnuty, skor tak, ze bud bude alebo nie..

sofinka1301
27. apr 2020

Prvé dieťa po pol roku a teraz druhé po roku

3petka
27. apr 2020

Ahoj, nám prvé asi po troch mesiacoch. Sme sa snažili prvé dva a sme boli sklamaný že to nevyšlo hneď a potom sme si povedali že dáme tomu čas a nebudeme na to tak myslieť a potom sa podarilo. (ani som nevedela kedy mávam plodné dni).. A teraz už rok sa snažíme, plodné mávam ako hodinky tak hádam sa zadarí.

c_est_la_vie
27. apr 2020

Prvykrat na prvu supu a bol o z toho MA. Druhy krat tiez na prvu supu a to mam problemy s testosteronom a endometriozu. Muz ma asi kvalitny matros 🙂

vejuska23
27. apr 2020

Nám to trvalo od minulého septembra a podarilo sa v marci. Prvý mesiac ako som začala chodiť na folikulometriu. Mne na kázal nasadiť inofolic combi, vit E A D a dráhy pil folandrol a k tomu selén zinok vit C a E

snazilka2513
27. apr 2020

Ahoj, nam sa zadarilo na treti cyklus. Vtedy sme sa skusili snazit kazdy druhy den pocas celeho mesiaca a podarilo sa. Ja som mala ovulku az okolo 19.-20. dna aspon podla aplikacie. Ovulacne testy, ked som skusala, nikdy neboli pozitivne 😉

sorciera24
27. apr 2020

nepanikar, vela robi psychika, o prve sme sa snazili 6mesiacov (a podarilosa, ekd som rpestala na to mysliet, planovala si ine svoje veci typu - jazyky, dovolenka, atd.), druhe sa podarilo hned (lebo absolutne som to nerieisla, povedali sem si, ze ked pride aj o rok je to ok, tu sme na to netlacili a fakt som necekala, že sa to podari hned, predsa uz sme boli o 5 rokov starší)

molly9991
27. apr 2020

ja som neni asi ten spravny pripad ,ale nam sa nedari uz 6rokov..teda raz sa zadarilo a bolo mimomaternicove a uz 3roky zas nic...ale samozrejme tebe drzim palce nech cim skor,len chcem povedat ze 3mesiace ozaj este nieje nic....

veronika1234512345
27. apr 2020

My sme sa snažili 3 roky.
3 mesiace sú absolútne nič to by som ani neriešila.
Ak nepoznáš telo nevieš kedy ovulujes kúp si ovulacne testy a po skončení ms začni testovať. Ak ste zdraví vyjde to na prvý šup keď sa budeš riadiť testami, teda malo by to vyjsť ✊🏼

petuska1989
27. apr 2020

Nam sa podarilo po polroku a to uz som bola trochu na prasky.. Ale priatel pracuje v zahranici, keby bol normalne doma, tak mozno sa skor podari..

kiki23
27. apr 2020

@c_est_la_vie ahoj,môžem sa spýtať aké si mala ťažkosti pri endometrióze pred tehotenstvom a aké ťažkosti ti to robí teraz v tehotenstve,dakujem pekne 🙂

denden77
27. apr 2020

1x na prvy sup.. zial to nedopadlo dobre a tehotenstvo bolo v 21tt ukoncene.. 2x na 3 mesiac.. drzim palec 😊🍀

brita7777
27. apr 2020

2 mesiace 🙂

ika5521
27. apr 2020

Nám presne po 13 mesiacoch, medzitým 1x potrat v 8tt. Už sme mali naplánované ísť k doktorovi a zrovna to vyšlo a teraz som v 5 mesiaci 🙂 a to som mala ukážkový cyklus, vedela som kedy mám ovulku a aj tak to nešlo podľa predstáv 🙂

pepa1995
27. apr 2020

Nám to trvalo pol roka.
Potom som nasadila Infolic a v ten mesiac sa zadarilo

ayanamirei
27. apr 2020

Nechcem byt zla, ale co mam znamych,ktorym sa podarilo rychlo (do 3 mesiacov max) tak mali naozaj pravidelny sex, pravidelny rozumej minimalne kazdy druhy den (15 x mesacne 😀 ) Naopak tu na konovi vidim xx zien, ktorym sa nedari a realne maju sex 4x mesacne len cez "zarucene plodne dni", to sa potom ani necudujem, ze sa nedari...

hederamonstera
27. apr 2020

@ayanamirei my mame kazdy druhy den, aj kazdy den a stale sa nedari;)

1gabriela13
27. apr 2020

Nám sa zadarilo hneď na 1x, ale inak že vraj do roka to je normálne. Kúp si určite ovulacny test a podla toho sa zariadte.

ayanamirei
27. apr 2020

@hederamonstera to ma mrzi, nedari sa Vam uz dlhsie? ☹

lienka116
27. apr 2020

Prvé dieťa jeden mesiac, druhé dieťa deväť mesiacov, tretie dieťa jeden mesiac a chceli by sme ešte jedno, no nedarí sa nám už rok. Asi sme už starí 😁 tak uvidíme, či nám príroda ešte dopraje.

molly9991
27. apr 2020

@hederamonstera ved toto aj my ,lenze kazdy lahko rozprava,komu sa podari na ,,prvy" sup...

ecko80
27. apr 2020

Prve dieta na prvy pokus, druhe po dvoch rokoch

hederamonstera
27. apr 2020

@ayanamirei uz min. rok od potratu 🙂

sense
27. apr 2020

@ayanamirei tak pri frekventovanejsom.sexe je sanca vyssia... ale otehotniet sa da aj pri sexe len 4x za mesiac

krisbar
27. apr 2020

13 rokov. A nikdy som nemala pocit, ze je to dlho. Nikdy som necitila tlak. Som stastna sama so sebou, este stastnejsia s mojim manzelom a nepotrebujem dietatom vyplnat ziadnu dieru, ani to nie je nieco co do zivota nevyhnutne potrebujem. Je to bonus k tomu vsetkemu co sa mi v zivote deje. A nie je narokovatelny, cize akakolvek frustracia by ma len robila nestastnou.....presne ako to uz z teba ide a z mnohych zien, ktorym sa nedari. Myslim, ze najdolezitejsie je mat upratane vo svojich pocitoch a zivote a byt vdacna za to, co mam a nie byt nestastna, kvoli tomu co nemam. The power of now.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre