Ako dlho vám trvalo otehotnieť s 2. dieťaťom?

pato88
24. jan 2022

Ahojte, kolko Vam trvalo otehotniet znova s dalsim dietatom? Prvy sa nam zadaril ani nie do 3 mesiacov, ale druhe uz skusame od jula a nic. Som z toho velmi nestastna, viem, ze 6 mesiacov nie je take zle, ale akosik mi to na psychike nepridava. Chcela som dvojrocny rozdiel, lenze v januari minuleho roka, som mala pozitivny iba covid test :( hoci priebeh covidu nebol az taky zly, dlho som sa potom citila slaba a unavena, dokonca sa mi natolko pohorsila stitna zlaza, ze dr. mi dokonca dala cervenu na otehotnenie. Od jula skusame a nic. :(

nana8989
24. jan 2022

My sme sa začali snažiť pred rokom v januári, v maji som otehotnela, ale v 6tt som potratila a v auguste sa podarilo znova, teraz som v 23tt. Držím palce, aby to aj vám vyšlo čím skôr 🤗

3petka
24. jan 2022

Nezúfaj. Človek mieni život mení. Ja som chcela 3 ročný rozdiel a už sa 3 roky snažíme a zatiaľ bezúspešne.

barus26
24. jan 2022

@pato88 prvé 2,5 roka trvalo a druhé ani poriadne nevieme kedy, teda vieme lebo v ten mesiac sme spolu spali len raz ale doteraz nechápem ako to mohlo vyjst keď pri prvej to toľko trvalo 🙂 neboj ono to pride, od júla ešte neprešlo tak veľa mesiacov. Do roka je to ok, keď to do vtedy nevyjde začnite riešiť lekárov. A áno mohlo dôjsť ku všelijakým zmenám u ženy alebo aj u muža v spermiograme.. Keby si náhodou chcela napísať, že veď jedno dieta už máte… Držím palce

mizu89
24. jan 2022

@pato88 prvý. Začali sme sa snažiť asi v polke decembra a vo februári až boli 2 čiarky- cca 2,5 mes
Druhý.zacali sme asi v septembri potom muž odišiel na 3 týždne na cvičenie okolo októbra a asi v pol decembri už boli 2 čiarky-tiez cca 2,5 mes keď odrátam to cvičenie.
Posledne tehotenstvo malo byť prekvapko na Vianoce že dám pod stromček topánočky ale v rodine sa stala tragédia tak s plačom a v zúfalstve som povedala že Leo bude mať súrodenca ❤️😭

zuzana9393
24. jan 2022

Myslim si, ze nie vzdy funguje taketo planovanie ,, chcem 2 rocny rozdiel". Clovek mieni, pan Boh meni. Treba to brat pozitivne, aj vacsi vekovy rozdiel ma svoje plusy. Neboj, mozno ten kovid sposobil nejake problemy a este sa to da dokopy. Ozaj to nie je dlho 🙂 drzim palce

erikavasilova
24. jan 2022

O prvé cca pol roka...A o druhe rok s pomocou lekára🙂

deti95060810
24. jan 2022

ani nevieme kedy... najlepšie je neplánovať... sex si treba užívať.

diamond007
24. jan 2022

@pato88 nam sa podarilo hneď, kamoške sa druhé nedarí už dva roky a ďalšia otehotnela po 3/4r, potratila jedno, hneď o 2mesiace druhé a odvtedy sa zas rok nedarí takže dokopy vyše 2r sa im nedarí druhé

elenajezova
24. jan 2022

Prvé do pol roka, druhé ....nuž je medzi nimi 6 a pol roka vekový rozdiel...😀

ivangeline
24. jan 2022

Kratko. 3m po porode. 10m po porode. xD

lula56
24. jan 2022

Všetky tri tehotenstvá do 2mes. Žial dieťa iba jedno, dva potraty.
Kamoška prvé na šupu, a druhé sa snažili 9mesiacov, tiež z toho bola na nervy. Najhoršie je to, že ked prvé sa zadarilo na prvýkrát, tak očakávame, že aj druhé tak bude.

zuzka1117
24. jan 2022

Nám sa podarilo na prvý pokus.

pato88
autor
27. jan 2022

Dakujem vsetkym 🙂 asi ako pisete, ak bolo prve rychlo, nemusi to znamenat aj pri druhom, ze sa zadari hned :( popravde, az v januari som zacala sledovat, kedy mam plodne dni, doteraz sme to nejako nesledovali, spali sme spolu, ked sa nam chcelo. V pondelok som mala fakt na nic den a cele to na mna dolahlo. Dr. mi odporuca dat sa zaockovat na ovcie kiahne, lebo ako mala som ich nemala a maly to moze zo skolky hocikedy priniest, aj teraz mali pripad ovcich kiahni, vyse mesiaca som cakala kym bude na sklade vakcina, teraz kym bude mat termin dr. a potom este preockovanie 6 tyzdnov a nakoniec sa nesmie otehotniet dalsi mesiac... tak som bola z toho nestatna, dufala som, ze mi znova povedia, ze vakcina nie je a otehotniem nezaockovana... tak do maja ani skusat nemozme :(

diamond007
27. jan 2022

@pato88 čo by si robila keby otehotnies neplánovane? Aké nemôžeš? Toto sú len výhovorky...ak chcem, ockujem sa a ak nie, Neockujem.

katren
27. jan 2022

@pato88 9mes. od porodu...a tretie len 6 mes. od porodu 😉

kristina6014
27. jan 2022

Ahojte, chceli by sme 2 bábätko, v novembri 2021 mi vybrali teliesko mierenu, prešli mi 3 cykly odvtedy chodia mi tak okolo 36-40 deň ..pred a počas mierny som mala 28 dňové. Chcem sa opýtať či je možné otehotnieť aj týždeň pred MS, keďže ovulácia mám 2 týždne pred ms. Ďakujem 😊 prvé sa nám zadarilo hneď na prvýkrát

bejciba
27. jan 2022

6rokov(budem mat 28r) 😃 moja dcera ma 8 bude mat 9 v zime a cez leto sa jej narodi suredenec

mattkapd
27. jan 2022

@pato88 prvé síce rok ale manžel vtedy robil na dlhé turnusy v zahraničí.. Druhé niečo málo cez 2 roky to už bol ale manžel doma.. V 8tt som ale potratila a o 2 mesiace opäť otehotnela

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre