Ako je možné, že mám stále pozitívny ovu test?

mucinka5512
29. sep 2019

Ahojte. Chcem sa spytat som dost zmatena ... 15.09. Som mala pozitivny (digitalny) ovulacny test ale mala som ho pozitivny aj vcera 28.09. A dnes zase pozitivny... ako je to mozne ??? Dakujem vam za vase nazory 💋💋💋💋

merickat
29. sep 2019

@mucinka5512 skus si urobit tehotensky ;)

giuli
29. sep 2019

Som toho isteho nazoru,aky ma merickat..

mucinka5512
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bubalea
29. sep 2019

Jo jo skús tehotenský, ovulačný test býva pozitívny keď si tehu 🙂 Držím palce

arcanne2
29. sep 2019

@mucinka5512 u mňa to znamenalo tehotenstvo, držím palce ;)

bagerka
30. sep 2019

U mna to znamenalo polycysticke vajecniky, na sone moje vajecniky vyzerali desivo-obsipane vajickami...mala som inofolic ale potom som nasadila som caj ktory sa vola pravidelna menstruacia a za 3 mesiace sa na zadarilo-po roku a pol snaženia, keď už sme si vraveli, že to tak ma byt, boli sme zmierení. Mrcha i meskavala aj 2 mesiace, nakoľko tie vajíčka sa neuvolnili iba sa hromadili-bola som aj na vyvolavacku

mucinka5512
autor
30. sep 2019

Baby tak dnes som si spravila tehotensky test ked ste mi to tak radili 🙂 . Viete ako vysiel? Ano ano pozitivne 🙂 . Dakujem vam velmi krasne za vase rady samu by ma to nenapadlo :* :*Este raz velke dakujem :*

giuli
30. sep 2019

@mucinka5512 za malo...dobre to skoncilo teda..este sem hod test.. mam z teba radost a drzim palce

mucinka5512
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
giuli
30. sep 2019

@mucinka5512 tak to uz mas krasne ciarky....super...krasne a zdrave tehu Ti zelam😉😉😊🤗

merickat
1. okt 2019

@mucinka5512 naaadhera 🙂 tak pekne tehulkovanie a nech ste zdravi 😉

bobalik333
9. okt 2019

@mucinka5512 Ahoj chcela by som sa ťa opýtať ja mám rovnakú skúsenosť s testami už šiesty den. Mala si ich rovnako silné ?

mucinka5512
autor
9. okt 2019

@bobalik333 ahoj 🙂 ja som si robila digitalne 🙂 podla toho som vedela ze su stale pozitivne . Byt na tvojom mieste skusila by som tehotensky 🙂 .. a silno drzim palce :*

bobalik333
9. okt 2019

@mucinka5512 Ahojik ďakujem za odpoveď ☺️ tak ja som si dnes robila tehu test ale to ešte skoro lebo mrsku mám mať až 21.10. takže zatiaľ bol negatívny ale aspoň viem že to nieje HCG hormónom po potrate a kyretazi.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre