Ako myslieť na niečo iné?

11. dec 2020

Ahojte, snažíme sa o bábo, eate len prvy mesiac, ale doteraz sme cakali len kvoli financnej situacii, aby mi vysla materska, inak by sme chceli uz davnejsie. Ja viem ze som mimo, ale ja myslim len na to, ako veľmi túžim byt tehotná a mat bábätko. Ja viem, ze je to strasne, viem ze niekomu sa nedari roky, ale ako mysliet na nieco ine? Je mi jasne, ze takymto stresom sa to anschval nepodari. MS mam mať az o 5 dní, dnes rano som už bola nedockava a robila test, samozrejme biely ako sneh. Viem, ze to je skoro, aj keby som tehotna. Doteraz som mala pocit, akoby to naozaj vyšlo, sledovala som si aj ovulaciz a snazili sme sa pocas nej aj okolo. Dnes mam ale depky a stres, ze test bol negativny a ked ai predstavim, ze kludne mozem dostat o 5 dni MS, ze ved to je len orvy mesiac, tak mi je nanič. Napadaju ma myskienky ze ako by to bolo mozne ked aom si odsledovala ovulaciu, ze co ak mame problem atd atd.. Viem ze orehanam, viem ze takto sa to nepodari a viem, ze kludne sa to uz aj mohlo podariť, ale poradte proaim ako sa nestresovat a otehotniet v klude 😭

martul
11. dec 2020

Čo ti na toto povedať, prajem ti to veľmi, ale keď toto prevadzas po prvom mesiaci snaženia, neviem si predstaviť čo bude neskôr, sa prosím ťa ukľudni lebo namiesto pôrodnice skončíš u psychiatra

malicka_mysicka
11. dec 2020

Upokoj sa, polovica uspechu je v hlave. Drzim vam velmi palce, nech sa rychlo zadari.

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
denkatn
11. dec 2020

vies co , aj ja som takto tehotnela ze bola som velmi netrpezliva... a potom som sa snazila dosiahnut si naplanovat cas prijemnymi vecami tak aby som nestihla mysliet na hluposti, ale zaroven aby tie aktivity prispievali k zlepseniu podmienok na otehotnenie. takze daj sa na brusne tance, na jogu, chod kazdy den na prechadzku, - lebo pomaly pohyb prospieva, adrenalinove sporty moc nie. dalej ked chces si precitaj knihy od odbornikov o ovulacii o merani bazalnej teploty, sa tomu povenuj tak trochu prieskumne ako by si o tom isla pisat pracu🙂 ale nie jedna pani povedala, ale naozaj od fachu ludia co hovoria. a vies co myslim ze sa stane? ked sa prestanes sledovat, ale budes zit taky zivot ze pre telo dobry pre otehotnenie, ale nebudes na tom visiet, lebo nebudes mat cas - venuj sa aj zdravej vyzive a tak, tak vtedy otehotnies. mne sa to stalo, ja som vymenila na chvilu volejbal za take sporty pomaleho typu, a presne ked som si to vsetko zacala uzivat a prestala som mrnčat, tak vtedy to pride.

medulienka81
11. dec 2020

Nám sa nedarilo presne rok, ale vôbec som to ne prežívala. Ani neviem prečo to tak dlho trvalo. A zrazu bum. Ale je pravda že cez vianocne sviatky sa naym za darilo. Človek vypne, stres minimálny z prace, pohoda a vtedy to ide ľahšie. Takže čas vianočný sa blíži a možno sa podarí 😊🙏 len sa treba uvoľniť a užívať si každý moment

autor
12. dec 2020

No dakujem vam za povzbudenie, viem, musim sa nejak ukludnit, ale praveze aj ked cas mam momentálne celkom vyplnený, aj tak na to ceky cas myslim. Velmi dúfam ze sa to čím skôr podari

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre