Ako reagujú ovulačneé testy v priebehu cyklu?

pukita
19. aug 2016

Ahojte, tuto diskusiu zakladam lebo sama som nieco take hladala ale nenasla. Nachadza sa tu diskusia o tom ako zeny prisli na to ze su tehotne pomocou ovulacnych testov, ale nikde som nenasla diskusiu o tom ako moze reagovat ovulacny test na prichadzajucu menstruaciu. Samozrejme na moje otazky mi baby tu na koniku rady odpovedali ale aby to bolo takto oficialne tak som si spravila prieskum sama na sebe a opisem svoju situaciu. (Samozrejme nie u kazdeho to musi takto byt, tak to berte s rezervou). Ked uz som vedela podla mojich beznych priznakov ze sa nam ani tento mesiac nezadarilo 😐 Rozhodla som sa pouzit zopar ovulacnych testov na to aby som zistila ako velmi reaguje ovulacny test na prichadzajucu menstruaciu, kedze baby tu pisali ze moze vystrelit velmi silna ciarka. Skoda ze som neurobila foto dokumentaciu, lebo spociatku som myslela ze si tento "prieskum" urobim len sama pre seba, avsak podelim sa s vami. (Mam vsak 1 foto ako voditko) Takze z mojej skusenosti den pred prichodom menstruacie mi ukazalo takuto ciarku, bola to razne silnejuca ciarka, rozumej jeden den skoro neviditelna, druhy den takto. Viac nezosilnela, uz len slabla. Cize moj zaver z toho je, podla toho ako som pozorovala vas baby ktore zistili tehu z ovu.testov: pri tehotenstve ciarka postupne silnie, avsak pri prichadzajucej menstruacii pride z nicoho a hned odide. Dufam ze touto diskusiou niekomu usetrim plane nadeje ze takato rychlo kvasena ciarka este bude silniet. Tesim sa na vase postrehy, cim viac skusenosti tu bude, tym viac pomozeme babam ako ja ktore bludia po nete.

miriamn76
20. aug 2016

Ja som mala pred ms takuto ciarku predtym ziadnu☺

pajara
9. okt 2016

ahoj, sice nejaka ciarka tam je, ale ovulacny test je negativny, pozitivny by bol v pripade silnejsej testovacej ciarky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre