Ako sa u vás prejavuje ovulácia?

miska030
26. feb 2013

Ahojte,chcela by som vediet ako sa u vas prejavuje ovulacia,ci citite,kedy mate ovu a ake priznaky mavate?Miska.

mimka11111
26. feb 2013

ahoj, tak mňa zvyknú pobolievať prsia, taktiež vaječníky, resp. podbruško...a občas mávam neznesitelnú chuť môjho drahého sexuálne zneužiť 😀 😀 😀

lovela1
26. feb 2013

bolest vaječníka,hlienový výtok

ivaka333
26. feb 2013

Ja som nemala ziadne prejavy, pomohol test na ovulaciu 🙂

christie12
26. feb 2013

hlien.. veela 😀 potom chut na sex a v poslednej dobe aj ovu krvacanie.. a pichlava bolest vo vajecniku resp. v podbrusku.. ja vzdy bezpecne viem, ze ovulujem 🙂

ajusssa
7. mar 2013

Ahojte dievčatá, chcem sa opýtať, ja mam taketo priznaky týžden pred menstruaciou.Bolesti prs začina mi lavy prsnik a potom ibidva a citim trošku tlaky v podbrušku. Tak neviem či je to príprava na menštruáciu už alebo ovulácia ktorá nieje presne v strede cyklu :( Nevyznam sa v tom

kvietok73
7. mar 2013

neviem, ci poradim, ale kazdopadne, tu je par tipov....pre Vas vsetky, co sa chcete nieco dozvediet, v tomto linku je film http://www.novebohatstvi.cz/2012/11/cesta-divok... 🙂 prajem prijemne sledovanie 🙂

dobi382
12. mar 2013

Ahojte babeny chcem sa spítat ovulacní test akí je rozdiel medzi tehotenskí diky za rady lebo ja som to ešte neskušala ale vysledky mi chodia

mojedieta
22. mar 2013

Ahoj. Takéto témy tu už boli. Ja mávam tlaky na vajecnik, veľmi pozitívny ovu test niekedy bolesť v krížoch a chuť na sex taká ako inokedy nie.

ja1985
26. mar 2013

Ahojte, aj ja by som sa chcela poradit tiez ohladom ovu....dnes som 14 DC, od rana ma pobolieva pravy vajecnik a vyrazne mi ta bolest presahuje az do krizov...vytok vsak nemam, ten som mala cca na ten 11DC...aj ked si moc nie som ista ci to bol ten pravy ovulacny hlien 😒 ...ide o ovulaciu? cyklus mam 29 dnovy...po roku od vysadenia HAK , mam uz druhy mesiac 29 dnovy cyklus...inak pred tym cely rok cyklus behal ako sa mu zachcelo. 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre