Ako splodiť chlapca?
Viem,ze ta otazka znie smiesne,aneexistuju 100per.sposoby a rady ako na to,ale niekde sa popisalo kadeco o tom,kedy zacat pracovat na babatku,ked chcete chlapca,ci dievca,...noviem,ze su aj taky ludkovia,co to z datumov kadeakych-narodenie,prve dieta,ovulacia a podobne...zistia kedy zacat pracovat na chlapcovi,ci dievcatku.Jedneho takeho pana som nasla,zatial,co kamaratkam 3povedal sa podarilo,no mne povedal,ze som 1pripad,kedy sa mu to neda vypocitat,sam tomu nechapal...preto,ak niektora ste boli u niekoho takeho,ci poznate,dajte vediet 🙂 Je tocisto len zvedavost,nie som posadnuta niecim,ze budem carovat alebo co 🙂
no tak ja ti poviem taku ľudovu povedačku, chlapca robíš cez deň a dievča v noci 🙂 mne aj babam z okolia to tak vyšlo 😀
@mischell0110 ono sa hovori, ze chlapca pocas ovulky, dievca 1-2 dni pred ovulkou... no ale my sme dievca pri konci ms a chlapca po ovulke... 😁😆😅😂

Jonasova metoda, ale nemam vyskusane 😉