Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako ste pokročili pri snažilkovaní?

blondinka152
18. feb 2015

ahoj tak po dlhej dobe som tu a stale snazilkujeme 🙂 ako ste pokrocili a ake mate skusenosti,viem ze je tu uz toho vela ale stale sa najde niekto kto ma novy navod :D
ci uz poloho alebo nieco ine 🙂

hviezdicka111
18. feb 2015

@blondinka152 skus sa pridat do skupiny snazilky 🙂

mima207
19. feb 2015

my sme zatial pokrocili len v tom ze manzel bbol na spermiograme a dopadol dobre a mne bude teraz doktor sledovat plodne dni....uvidime ako to dopadne a ty

blondinka152
autor
22. feb 2015

@hviezdicka111 to je sukromna skupinanie ?
@mima207 tak to je super ze je v poriadku a aj ty budes 🙂 tak mna 2dni bolia prsia ale mrchu mam mat za 6dni tak uvudime co to da alebo neda

hviezdicka111
22. feb 2015

@blondinka152 staci, ked si zmenis v profile, ze sa snazite a hodi ta to tam automaticky...ak nie, tak vyhladaj a pridas sa tam aj sama 🙂 tam je vela snaziliek.. 🙂

jaju_ska
22. feb 2015

Tak baby my sme si povedali s priatelom ze chceme miminko. Ked sme sa isli milovat tak mi este sepkal do ucha ze veeeelmi chce mimi. Milujeme sa skoro kazdy den, takze neviem presne kedy som otehotnela ale bolo to zhruba po dvoch tyzdnoch co sme si povedali ze chceme. Poloha klasicka alebo "na konika" ziadne pidkladanie vankusov, stojky alebo ine ritualne veci 🙂) jednoducho sme na to netlacili, sex sme si uzivali ako sex a nie ako vyrobnu miminka a prislo to samo. A to sme praveze tak ratali ze sa to podari tak o tri sttyri mesiace ako ludia vraveli. A hned... Mne gynekologicka povedala ze vela zohrava samozrejme zensjy orgazmus. Ak ho zena ma vnutorne pristredie je uplne ine a tak lahko otehotnie. Drzim vam palce, a fakt len taka rada, uzivajte si sex ako prejav lasky, nerobte ho len silou mocou kvoli pocatiu a pojde to 🙂

blondinka152
autor
22. feb 2015

@jaju_ska gratulujem vam k mim 🙂 mi sme sa uz skor ani nesustredili na babatko a nechali prirodu nech si rpbi svoje lebo dost hra aj psychika.ale zas mi zacalo z toho sibat ☹

blondinka152
autor
22. feb 2015

@hviezdicka111 dakujeeem uz som tam 😉

hviezdicka111
22. feb 2015

@blondinka152 nemas zac 🙂

mima207
24. feb 2015

@blondinka152 ahoj dnes som bola u doktora a zistil mi anovulacny cyklus odporucil mi len inofolic 2x denne tak skusim opat ten.....mozno uz tento krat bude mat lepsie ucinky ako naposledy ked mi rozhadzal cyklus....

blondinka152
autor
24. feb 2015

@mima207 anovulacny ? to je aky prosim ta ??
a verim ze teraz to uz pomoze a uz v marci budes davat foto kolajniciek 😉

mima207
25. feb 2015

@blondinka152 no to je ze momentalne bez ovulacie...a inofolic mi ju ma vraj znovu nakopnut...no veru bola by som rada keby si mala pravdu s tymi kolajnickami

Tu začni písať odpoveď...

Odošli