Ako udržať spermie čo najdlhšie v pošve?

mwt
5. sep 2011

Ahojte, uz par mesiacov sa snazime otehotniet, ale zatial sa nam nezadarilo. Avsak ako otehotniet, ked tie spermie jednoducho zo mna po styku vytecu? 😨
Aj ked dufam, ze nie vsetko, avsak aj ked sa snazim v klude lezat, citim ze to zo mna vyteka.

zuza_na
5. sep 2011

ahoj, chvíľu ostaň ležať a nohy drž dohora, aspoň u nás to tak zabralo 🙂 Držím palce

simik22
5. sep 2011

vies, ono je to tekutina, cize ono to vytecie vzdy... kedze ejakulat obsahuje miliony spermii, tak sa nemusis bat, ze v tebe nic neostane, na oplodnenie staci jedna jedina spermia 😉

katka1981
5. sep 2011

Ale to nie si jedina 🙂 V tom problem asi nebude. Hlavne sa nestresuj a nemysli nato, ci vsetky nevytiekli. Ved ta najrychlejsia jedna sa tam urcite dostane.

aduskatt
5. sep 2011

podlož si zadok vankusom........ale osobne si myslim, ze ak ste v poriadku, netreba vam to................to by si museli vsetky zeny podkladat vankus.........urcite nevytecie vsetko a na oplodnenie staci 1 spermia............myslim, ze ak si OK, vankus netreba a ak nie si, tak ti nepomoze

vejula
5. sep 2011

@mwt 😀 😀 😀 neboj sa isto všetky nevyteču, pokial ma tvoj drahy v poriadku spermie a ty maš ok prostredie v pošve budu tie male potvorky robiť všetko preto aby sa dostali k cielu. Ja ked som myslela že mam plodne dni tak po styku nohy hore a aj 15 minut, no nakoniec som zistila že som otehotnela v dobe ked som myslela že už mam daaavno po plodnych dnoch a to som ani žiadne stojky nerobila ani najvyhodnejšie polohy nepraktizovala. Hned som vstala a ale ta potvorka šla proti prudu a mame krasneho šikovneho chlapčeka. Tak vam prajem nech sa vam skoro podari, a hlavne až tak moc nerozmyšlaj 🙂 😉

lucytao
5. sep 2011

vankúš pod zadok nohy oprieť o stenu a vydržať tak pol hodinky 😅 tak sme to robili my cez plodný den 3x denne 😀 dnes som tehulka ale tým sa to nie u každeho končí ja som na rizikovom som už 2mesiace v posteli a zadok mám podložený aj dnes aby som bábo donosila ale čo pre naše maličké lásky v brušku neurobíme 🙂

janulkan
5. sep 2011

nejako si neviem predstavit, ze by tie male potvroky mali dalej plavat s tou tekutinou - ved na to uz je prostredie u zeny 🙂 cize podla mna tie najschopnejsie spermie sa oddelia a uz si len plavaju k svojmu cielu...to ze po minute z teba nieco vyteka je asi prirodzene, kedze ostatna cast ejakulatu tam uz nema co robit...ale tot len moj nazor 😎 nejako som to nestudovala 😀
cize ked si podkladaas vankus a podobne, podla mna to nema ziadny ucinok, ak ste obaja zdravi 🙂 kedze prirodzene prostrediu u zeny a zdrave spermie sa sami postaraju o to o co sa maju, ci budes stat alebo bude robit stojku 🙂

alena76
5. sep 2011

ja som nikde nic nevykladala a ani neviem ako mam deti 😀 suhlasim s @janulkan a @simik22

henulienka
5. sep 2011

... tiež si myslím, že čo má doraziť, dorazí aj bez vykladania si nôh a podobne. Ale ako psychologický efekt to môže fungovať.
Ale ja som asi zlý príklad, o mňa stačilo trenky oprieť, a už som bola tehotná 😀

ginger_fox
5. sep 2011

tak tak ako pisu ostatne damy. Ono to nie je o udrzani spermii v posve 🙂 Ja som otehotnela mimo dni predpokladanej ovulacie, cez obednu rychlovku na kozenom gauci a bola som hore 😀 Odvazna spermia sa vysplhala vyssie a moje vajicko po nej hned chnaplo 😀

lucka1987
6. sep 2011

a skusala si im uz dohovorit? 😀 ale nie .. zartujem... aj my sme mali ten problem.. skoro dva roky som vzdy ostavala lezat a snazila sa tak naklonit aby to nevytekalo ( ako ale ozaj ma uz nebavilo stale menit plachtu 😠 ) a jedneho dna par tyzdnov po MA sme mali sexik, ani polohu ze ja dole mm hore sme nedodrziavali.. jednoducho som si vyskocila ( sorry za vyraz) a zliezla asla sa hned umyt.. a aha co je z toho.. o par dni porod... ono sa vzdy nejaka sikulka spermijka najde co si najde cestu neboj 😉 takze nech ta vytekanie netrapi 😉

prahaxx
6. sep 2011

moj nazor je zmenit polohu - neviem cim to je, mozno aj chlapovi ide lepsie v inej polohe.. trosku sexualnej abstinencie - skusali sme 3 dni pred ovulkou rychlovku zozadu a v den ovulky klasiku a nieco z toho vyslo - na treti mesiac snazenia s mojimi vajecnikmi po operacii. po hormonalnej liecbe endometriozy a v strese so straty prace 🙂 dcerka je ako z divych vajec a zdravucka a sikovna... velkou pravdou je vsak, ze ked to ma byt, tak to bude!!! teraz skusame skoro pol roka a nic

katarina104
6. sep 2011

ak nebudeš mať vhodný hlien krčka maternice, tak spermijky prežívanú do 1 hod., preto je dobré zlepšiť hlien vitamínmi a pod. 😉

happy8051
6. sep 2011

sikovna spermia nevytecie ani keby si mala sex v stoji 😀 😀 😀
teraz vazne... jasne ze vacsina vytecie, ale spermii je obrovske mnozstvo takze ta spravna si hlada cestu hned...

lauricka
6. sep 2011

zbytocne trapenie, vobec nevadi, ze nieco vytecie, dost toho zostane, to si bud ista, to je uplne normalne a nic to nemeni na Tvojej sanci otehotniet, ak ste obaja zdravi a bez problemov.

verca2687
6. sep 2011

Súhlasím s ostatnými... Vraj, povedala pani gyn. spermie sa chytia na vajíčko po vystreknutí do pár sekúnd, a už sa ho nepustia, ani keby si skákala 😀

kniha24
17. aug 2015

Chcem sa spytat,je pravda,ze zena ma po styku zostat aspon pol hodinu lezat a ze by sa nemala ist hned sprchovat? Ci je to len mytus?

frenkiss
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
liubov
18. aug 2015

@kniha24 Nie je to mytus..2roky som sa snazila otehotniet, aj robila nohy hore po styku na 15min a nic..Nakoniec som 3krat bola tehotna ked zostala lezat celu noc, posledny krat stacilo 3hod. a bolo.. 😉

fitelku12345
22. nov 2016

Mam ten istI problem moZTE mi poradit

kniha24
22. nov 2016

Nakoniec to asi pomohlo,aj ked som nelezala celu noc,len tu pol hodinku a vyslo to,lebo vedla spinka 5 mesacna dcerka 🙂 drzim moc moc palce

fitelku12345
22. nov 2016

Ha us pomali 1apol nemozem otehotnet a Neviem ako poradite mi

kniha24
23. nov 2016

@fitelku12345 a boli ste v nejakom centre na podrobnom vysetreni? My sme boli v iscare,mozem ti napisat sukromnu postu ako to prebiehalo a co poradili.

zuzana1291
23. nov 2016

Zeny, vobec nemusite robit akrobaticke cviky 😊 spermie sa v tele pohybuju same, nezavisle od gravitacie, polohy zeny atd....takze stojky okrem psychickej podpory pre vas nemaju ziadne dalsie vyhody ✌

hanuskaberuska
16. aug 2017

Ktore chcete otehotniet a nemate s kim tak viem vam poradit ale važny zaujem tel cislo0917558043

hanuskaberuska
1. sep 2017

@mwt ahoj vedele bi som ti pomoct ale ak chces

korytnacka7
1. sep 2017

Baby, tiez mam overene rady, funguje to 100% a nebude vas to nic stat... ak chcete, napiste mi spravu.

dad1234
4. jan 2018

Ahoj...chcela by som od Vás radu..keď ma žena pohlavny styk ale zo zadu a spermie znej vyteču a pôjde na malu potrebu tak môže ostať tehotna a pritom.ma ovuláciu ?

tt247
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kikuskax
10. apr 2019

Ahoj @korytnacka7 viem ze si tuto spravu pisala uz davnejsie ale mozem ta poprosit o tie rady ako otehotniet?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre