Ako zvládate snažilkovanie po psychickej stránke?

anlady
25. apr 2012

Ahojte kočenky, ako zvládate snažilkovanie po psychickej stránke, čo vám pomáha držať sa nad vodou? Ako to beriete a koľko sa snažíte? Ako zvláda vaša hlávka meranie a testovanie?
Ďakujem veľmi pekne

peteese
25. apr 2012

ahoj,ja som z toho uplne nestastna,neviem zabranit tomu aby som nato nemyslela 😢

nibiru
25. apr 2012

no baby ja som tak bola na tom 2r a ked som to vzdala nemerala,nesledovala boli sme uz objednany dfo CAR podarilo sa teraz m rozptiluje dcerka ale dufam ze tozase nebude trvat tak dlho 1cyklus nevysiel.

lenka20
25. apr 2012

anlady - zo zaciatku tazko, stale som na to myslela, kazda MS bola velka tragedia, ale neskor uz v pohode... clovek ked ma nejaky ,, velky ,, problem dlhodobo tak sa vacsinou dokaze s tym zzit a zisti ze ini maju ovela vacsie problemy a ze s tym jeho sa da vlastne normalne fungovat 😉 a nie je ziadna hanba vyhladat pomoc psychologa ak sa clovek citi kvoli snazilkovaniu fakt zle... velmi zalezi od povahy cloveka a ako rychlo sa vie zbavit depky z toho ze sa nieco nedari hned tak ako by si prial...a ci sa jej vie zbavit sam alebo potrebuje pomoc...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre