Anovulačné cykly

macko1007
22. aug 2018

Baby prosím vás je tu nejaká s podobným prípadom?dnes som 19den cyklu a folikul má 20mm ..lenže cyklus mám len 25/26dnovy gynek.mi povedala že pravdepodobne mi neprebieha ovulacia ..dnes brala krv na hormonálny profil idem v piatok a 3-4den menštruácie zase ..vraj ak sa potvrdí porucha ovulacia priateľ musí ísť na sperimiogram a ja dostanem lieky clostylbegyt ..dnes som si spravila ovu test je tam slabá čiarka ,mám robiť až do menzes že či tam vôbec bude nejaká čiarka .ak ste tu nejaké ako ste sa lieči ?po akej dobre ste zostali tehotné ?nemohol mi ovulaciu posunúť inofolic ?.

slniecko35
22. aug 2018

Ovulacnym testom velmi never, posledny cyklus som mala vsetky testy negativne a som v 4. mesiaci.

macko1007
autor
22. aug 2018

@slniecko35 viem že teraz budú hlavne tie hormonálne profily ..ale aj tak má to dosť trápi...v októbri sme sa chceli začať snažilkovať :( ešte dobre že som sa jej dnes nato opýtala ..

myjusiatko
22. aug 2018

Zacni si merat teplotu, pouzivat symptotermalnu metodu. Zistis ci ovulujes a s tym sa da dalej pracovat.

maminuska
22. aug 2018

@macko1007 koľko máš rokov ? máš nejaké telesné príznaky ovulácie ?

buubuu
22. aug 2018

Ja som mala tiez anovulacne cykly. Spermiogram supet, tak mi nasadil clostyl. Som tam chodila jak na klavir, kazde tri dni aby videl ako folikul rastie. Ked bol dostatocne velky pichol mi pregnyl, aby som presne vedela kedy nastane ovu. A zabral hned prvy cyklus. Prve bohuzial neuspesne tehu, no teraz som v 34tt . Co stimulacia to tehu. Drzim palce

matildam
22. aug 2018

@macko1007 Z vlastnej skúsenosti môžem povedať, že Inofolic mi dosť posunul ovuláciu - o niekoľko dní neskôr. Predtým, ako som ho začala brať, som ju mala úplne pravidelnú. A to mi lekárka tvrdila, že Inofolic okrem iného ´nastaví´ cyklus na pravidelný... v mojom prípade teda nie.

macko1007
autor
22. aug 2018

@matildam a asi aj v mojom je to tak ..lebo predtým som mala ovu normálne

macko1007
autor
22. aug 2018

@maminuska mám 19,všetko začalo laparkou a cystami ktoré sa mi stále tvoria až teraz sa ujasnilo že sú to folikulárne cysty čiže neprebehne ovu a folikul sa zväčší ,Nepraskne a okolo 18dna mávam silne bolesti v právo dole ..bola som na pohotovosti s tým že pravdepodobne mi praskla cysta a tam mi povedali že jeden folikul mám 30 druhý 27mm ,na druhý deň mi robili sono brucha a bol len 12mm...čiže vraj mi ovu neprebehla keďže tam ostalo 12mm...

macko1007
autor
22. aug 2018

@buubuu mne dnes brala krv ,ďalej v piatok a v 3den menštruácie a ďalej sa uvidí ,môžem sa spýtať koľko ste platili za spermiogram ?

myjusiatko
22. aug 2018

@matildam
@macko1007 obsahuje ten infolic alchemilku?

buubuu
22. aug 2018

Mne robili HP v 7dc a 20dc. Z toho neskorsieho sa zistilo ze neovulujem. Mne ho robil moj gynekolog a stal ma 10e, muz tam ani nemusel ist. Dostala som ampulku a na treti den abstinencie si ho doma vyone do ampulky a do hodiny to malo byt v ambulancii. Vysledky mi povedal hned.

buubuu
22. aug 2018
matildam
22. aug 2018

@myjusiatko nie, obsahuje inozitol a kyselinu listovú

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre