Babyplan alebo Femibion. Ktoré sú lepšie?

meatfly24
19. aug 2011

cavte baby, mam este jednu otazocku ktoru by ste mi vy skusenejsie asi mohli pomoct🙂 alebo teda odporucit poradit... rozmyslam o nejakych vitaminkoch ...kedze som anemicka uz dlhho predlho zelezo beriem vo forme tabletiek sorbifer durules, tak som potom este sama zacala brat kyselinu listovu vo forme tabletiek acidofolum-u, a k tomu beriem este beta-karoten... rozmyslam ze by som presla na konkretne vitaminky pre buduce mamicky- ale neviem sa rozhodnut medzi calibrum babyplanom alebo femibionom (800? 400?)... aky je rozdiel a co je podla vas lepsie...dakujem za kazdu odpoved 🙂

mamickajanka
10. feb 2015
Používateľ mamickajanka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamickajanka.

ja som uzivala tiez femibion a bola som spokojna ked ze som cakala dvojicky potrebovala som tych vitaminov viac 🙂

majdulienka
16. feb 2015
Používateľ majdulienka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od majdulienka.

Baby môze sa femibion uzivat aj po spontalnom potrate? je tomu 5 mesiacov

stastnazena2
17. feb 2015
Používateľ stastnazena2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od stastnazena2.

@majdulienka áno môžeš kamaratke to odporucil aj doktor ked ze to obsahuje kyselinu listovu a Metafolín ona potratila preto ze vajicko nebolo poriadne dozrete a tym padom nebolo poriadne prichytené v maternici. neviem ako sa to vola odborne

majdulienka
4. mar 2015
Používateľ majdulienka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od majdulienka.

@stastnazena2 tiez som sa bavila s gynekologom a povedal ze mozem uskodit to nemoze len pomoct tak ze od vcera ho uzivam 🙂

mamanikka
5. mar 2015
Používateľ mamanikka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamanikka.

Ja beriem femibion uz odkedy sme planovali babo a teraz sa mi uz blizi termin a chcem vediet ci ste uzivali femibion aj ked ste kojili?

kvetka589
9. mar 2015
Používateľ kvetka589 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kvetka589.

Ja som si dnes kúpila Femibion ked som sla od gynekologa s potvrdeným tehotenstvom strasne sa tesim dufam ze aj moj drahy bude mat rovnaký pocit 🙂

majdulienka
16. mar 2015
Používateľ majdulienka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od majdulienka.

@kvetka589 gratulujem ja ho beriem mesiac tak som zvedava co to urobi 🙂

justinka_l
19. mar 2015
Používateľ justinka_l je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od justinka_l.

@kvetka589 aj ja ho uzivam a dufam ze to dopadne tentokrát statsne a bude z toho drobcek 🙂

sarinka2012
19. mar 2015

Tak ja som pocas tehotenstva pouzivala Baby plan 🙂 prve tri mesiace modry ten ma vyšši obsah kyseliny listovej a potom ruzovy 🙂 neviem ci je lepsi,alebo horsi,ja mozem len napisat moju skusenost,citila som sa dobre,nerobil mi problemy a dcerka sa narodila s normalnymi mierami,nebola velmi velka (50 cm a 3200gr) a samozrejme prisla na svet zdrava 🙂 ale zase ja som tie vitaminy velmi neriešila čo a ake,kupila som si ich sama,lebo som to povazovala za spravne,niekto neberie žiadne,ja som si dala babyplan,ale ak kočky radia femibion,tak si nechaj poradiť 🙂 nakoniec mozno sama zistis co ti viac vyhovuje 🙂
@meatfly24

kvetka589
20. mar 2015
Používateľ kvetka589 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kvetka589.

Baby kedy ste si dávali femibion ked ste sa ráno porozpravali s misou radsej si ho dat pocas dna alebo vecer?

stastnazena2
20. mar 2015
Používateľ stastnazena2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od stastnazena2.

@kvetka589 a je ti zle celý deň ci len ráno? ja by som volila dat si ho nejako poobede nech ho do rána stráviš 🙂

dagmars
20. mar 2015

užívala som femibion na odporúčanie gynekológia od plánovania tehotenstva až po ukončenie kojenia v 6.mesiaci veku dieťaťa; tých femibionov je viac druhov podľa obdobia, takže držala som sa toho

kvetka589
24. mar 2015
Používateľ kvetka589 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kvetka589.

@stastnazena2 je mi zle hlavne rano uz vraciam menej ale stale to nie je ono zacala som si ho davat okolo obedu ked sa najem

stastnazena2
30. mar 2015
Používateľ stastnazena2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od stastnazena2.

@kvetka589 ešte ti býva zle? mne po Femibione prestalo byt zle ale po takom týždennom uzivani

kvetka589
1. apr 2015
Používateľ kvetka589 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kvetka589.

@stastnazena2 už nie este ma obcas napne ale uz nevraciam tak sa vytesujem 🙂 mozno to bude aj tym femibionom neviem 🙂

1veronika125
7. apr 2015
Používateľ 1veronika125 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1veronika125.

Baby poradte chceme druhe dieta a tak rozmyslam ci si nasadit vitaminy teraz ale az ked sa podari neviem sa rozhodnut viem ze je lepsie ked sa uz planuje jest kyselinu listovu ale mám ju jest aj vtedy ked sa zdravo stravujem a denne zjem kvantum zeleniny a ovocia?

stastnazena2
10. apr 2015
Používateľ stastnazena2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od stastnazena2.

@1veronika125 ja byt tebou nasadim kyselina listova je velmi dolezita este ked nevies ze si tehotna tak sa uz formuje mozog a miecha a preto je kyselina listova femibion800 obsahuje aj ine vitaminy potrebne pre tehotenstvo 🙂

any81
13. apr 2015

Ahojte, mam na predaj zvysny Femibion 800. Mam balenie Femibion 800 (25 tab) a mam aj Femibion 800 bez jodu (26 tab), ten som uzivala kvoli problemu so stitnou zlazou. V pripade zaujmu piste IP  🙂

1veronika125
12. máj 2015
Používateľ 1veronika125 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1veronika125.

Baby chceme druhe dieta a tak rozmyslam ci Femibion alebo obcajnu kyselinu listovu poradte

1veronika125
15. máj 2015
Používateľ 1veronika125 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1veronika125.

nikto nic?

stastnazena2
18. máj 2015
Používateľ stastnazena2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od stastnazena2.

@1veronika125 ja beriem femibion a som s nim spokojná myslim ze mi nic nechyba a drobec sa vyvija tak ako ma 🙂

1veronika125
28. máj 2015
Používateľ 1veronika125 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1veronika125.

@stastnazena2 uz som si ho kupila ale citala som ze z neho zeny velmi pribrali co je na tom pravdy?

stastnazena2
29. máj 2015
Používateľ stastnazena2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od stastnazena2.

@1veronika125 to je blbost ja som zatial pocas celeho tehu pribrala asi 3 kila femibion nemoze zato ze niektore zeny z toho priberaju len to na to zhadzuju v tehotenstve sa nema jest 2xviac ale 2xzdravsie

erika161
9. jún 2015
Používateľ erika161 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od erika161.

@1veronika125 tak vacsiu blbost som nepocula :D ako mozes z vitaminou extremne pribrat :D mozno podporuju chut dobre lebo je tam vitamin B ale ani ja som nejako extra nepribrala 🙂

zuzca30
10. jún 2015

Ahojte. Skusali ste Inofolic? Ja som ho brala, ked sme planovali baby. Je to vyzivovy doplnok, ktory tiez obsahuje kyselinu listovu a inozitol. Neobsahuje lepok ani laktozu, co je super. Nam velmi pomohol pri snazilkovani.

1veronika125
10. jún 2015
Používateľ 1veronika125 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1veronika125.

@erika161 @stastnazena2 mne sa to hned nezadalo co je to za blbost 🙂 nerada by som bola ako slon 🙂

stastnazena2
11. jún 2015
Používateľ stastnazena2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od stastnazena2.

@1veronika125 neboj nebudes 🙂 femibion je velmi dobry

1veronika125
15. jún 2015
Používateľ 1veronika125 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1veronika125.

@stastnazena2 no uvidime 🙂 uz ho beriem týžden obcas nan zabudnem ale to hadam nevadi 🙂 ale aj kamoska mi ho odporucila 🙂 a aj v lekarni

stastnazena2
16. jún 2015
Používateľ stastnazena2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od stastnazena2.

@1veronika125 len ho neprestan brat ak otehotnies budes mat viac energie a udes sa citit lepsie hlavne ak budes mat ranne nevolnosti vitaminy vtedy treba a vieme ze vtedy jest velmi nechuti 🙂

1veronika125
22. jún 2015
Používateľ 1veronika125 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1veronika125.

@stastnazena2 nie plánujem ho brat az do porodu a kiamoska mi odporucala aj potom ale to sa este uvidi