• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bacuľky snažilky a oddelená strava. Pridajte sa k chudnutiu!

4. mája 2009 
hojda...tak já mám novou motivaci...manža mi koupil včera kalhoty,který jsou mi samozřejmě malý :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale chybí mi tak tři-čtyři cm v pase....ale jelikož jsem už o dva cm v pase a o 4cmpřes boky "menší",snad to půjde a budu brzo chodit v nových :wink:

jo a stěma houbama-já myslím,že jako zelenina :wink:
26. jún 2008 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kocky som nas hladala az na druhej strane,ja som tomu jedlu dnes moc nedala,akurat mam nakrajane paradajky ale nejdu do mna,ale vody a zeleneho caju som vypila uz asi 5 litrov,pijem ako chlapy na druhy den po opici :grinning: :grinning: :grinning:
26. jún 2008 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Evi, ale to tiež nie je dobre... Potom budeš katastrofálne hladná večer pred spaním :grinning:
26. jún 2008 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pahu,aj vcera to tak u mna bolo a hladna som nebola,ved nieco urcite zjem na veceru, este tam je cuketa od vcera asi to dojem :dizzy_face:
26. jún 2008 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evi, tak potom dobre, zeleninky nikdy nie je dosť :wink:
26. jún 2008 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já jsem se chtěla zeptat....je dobré pít hoooodně vody???"nezavodnim" se potom???normálně vypiju tak 3-4litry,ale včera jsem měla pořád žížu a vypila jsem nejmíň 7litrů :confused:

jinak dneska jsem měla meloun,rajče,kousek sýra a dva litry vody :wink: a zhřešila jsem kávou :frowning2: ale jen slabou..měla jsem na ni hroznou chut :frowning2:
26. jún 2008 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evikmi: a proč bys kávou zhřešila? Ta se přece může :wink:

Houby jsou neutrální, můžete je v té i v té skupině :wink: :wink: :wink:

evi: já v tom vedru taky moc nejím, ale aspoň tu zeleninu joo :wink: Tak jako ty
26. jún 2008 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evik: má se pít tolik vody, abys neměla žízeň. Někde jsem četla, že podle nejnovějších výzkumů se má vypít opravdu jen tolik vody, abys neměla žízeň. :slight_smile:
26. jún 2008 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
káva udržuje ale vodu v těle,ne?tak by neměla být moc zdravá :confused:
a jinak chodím pořád čurat :sweat_smile: vypiju litr a tři vyčurám :sweat_smile:
26. jún 2008 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kafe odvodňuje!!! Né nadarmo se má ke každému šálku kávy vypít jedna sklenice vody :wink: Bacha na to! Jo a kafe je močopudný :wink:
26. jún 2008 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosím tě, když nevypiješ 10 šálků ostré kávy denně, tak nemá žádný negativní vliv. Já třeba piju celkem slabou kávu a dělám si latte, takže mě to nedělá vůbec nic. Kávu jsem nepila akorát v těhu a to jen proto, že jsem na ni neměla chuť :wink:

evikmi: a kolem nás je tolik zdraví škodlivých věcí, že to fakt ,kávou už nezkazíš :sweat_smile:
26. jún 2008 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je fakt...to bych nemohla ani dýchat :stuck_out_tongue_closed_eyes: no nic jdu vypnout net...aby mi to tu bouřka zase nevykopla a dám si něco malého k papu :wink:
26. jún 2008 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
servuste kocky....kde ste vsetky?? mne sa akosi nedari, dnes som si zasa dala sladkosti, a este aj teraz vecer. strasnee, moja pevna vola je uplne v keli :sunglasses: :sunglasses:
26. jún 2008 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj marcelkassv,ako keby si rozpravala o mne.ja som si tiez dala sladkosti aj dnes a prisla som na to ze som zavisla na nich.Nefajcim,nepijem ale sladkosti by som zjedla za vagon
26. jún 2008 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V555, no vidis, nieje to take lahke ako sa zda.
Ale aspon som dnes dostala vysledky z ureaplazmy, a konecne su negativne, takze fasa, aspon nieco.
Uz len zhodil par kilecok, snad po laparke sa zadari. :slight_smile:)
27. jún 2008 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky dnes tu je akosi smutno,ale nebol cas,a potom bola riadna burka tak som radsej vypla pc :dizzy_face: dnes som si podusila kuraciu prsia,manzelovi aj s kolienkami a mne zo zeleninou,trosku mam problem s paprikou akosi my je po nej tazko na zaludok
27. jún 2008 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já dnes byla v brně a málem jsem umřela hlady,tak jsem si dala kousek pizzy :confounded: ale potom už jen zeleninku...a naposled jsem jedla kolem třetí hodiny a pak už jen čajíky :wink: jinak n azítra mám dušené kuře se žampiony a mrkvičkou a přílohu-zeleninku :wink: manža rejži :wink:
27. jún 2008 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky. Můžu se přidat? Já sice nejsem přímo baculka, ale dnes mi doktorka řekla, že mám dost vysoký krevní tlak takže začínám s hubnutím. Cvičím už sice dlouho, ale shubnout bych chtěla, už i kvůli tomu, že chci mimi. Jaké diety holky máte a preferujete vy?
27. jún 2008 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adel...kukni na název tématu :wink: sice to není dieta jako taková(je to spíš životní styl),ale zhubneš tím :wink:
27. jún 2008 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evik já vím, blbě jsem to napsala. O diety jako takové taky nestojím, ale i dělená strava je svým způsobem dieta, i když máš asi pravdu že jde o životní styl. Já spíš jen, že pořát nevím co si vybrat.
27. jún 2008 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no já nevím....myslím,že za pár dní co zkusíš tu dělenku zjistíš,co ti vyhovuje :wink: a tím se budeš živit....já jsem například vyloučila úúúúplně pečivo a přílohy-všechny.....baštím jen zeleninu,ovoce,maso,mléčné výrobky :wink: sladké jsem nikdy velice nemusela,tak to mě neláká-a když,tak si dám jablko :wink:
27. jún 2008 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Máš pravdu že je asi nejlíp to vyzkoušet na vlastní kůži.
27. jún 2008 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukam ze dnes som tu prva,asi vsetky pracujeme alebo oddychujeme,ja akurat papkam melon,to bude aj moja vecera,len v noci kto bude tolko behat po wc-ku :grinning:
28. jún 2008 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj vcera aj dnes som zu len sama :frowning2: no co uz prestalo prsat,idem vonku :dizzy_face:
29. jún 2008 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zienky uz treti den som tu uplne sama :frowning2: :frowning2: :frowning2: :angry:
30. jún 2008 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky... tak já jsem zhubla boky minus 5cm... hurá. Aspoň trochu motivace... u mě není až tak problém to vydržet, spíš ale že mám sklony chodit do extrémů, protože chci zhubnout hodně hned. Musím se krotit, tentokrát pomalu a bez jojo efektu.
Orbitrek už na mě čeká... :wink:
Evi asi jsou všetky venku, když je tak hezky :wink:
30. jún 2008 o 11:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky....tak já mám dole asi tři kila :grinning: a jinak na stehnech skoro 6cm,v bocích 6 a na prsou jen 3cm dole.....takže celkem pohoda.....ty rifle,co mi manža koupil s tím,že do nich "musím" zhubnout už oblíknu :grinning:

a jinak jsem byla v CARu včera -na IUI a ptala jsem se dr na dělenou stravu a s tím spojené hubnutí....tak to mám prý zakázané....mám jíst všechno-v rozumné míře-žádný velký hubnutí,prý by to případnému těhotenství jen ublížilo :frowning2: takže já jsem asi skončila :frowning2: sice nebudu jíst pečivo i nadále-což mi dr schválila,ale jinak žádná dělená strava -potřebuji pestrou stravu.....prý ani hubnout nepotřebuji...no tak nevím :pensive:
30. jún 2008 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evi: jestli chceš mimi tak s dr asi musím souhlasit :wink: držím pěsti, ať to vyjde. Mě čeká ještě dlooooouhá cesta
30. jún 2008 o 12:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kuk kde ste babulky :slight_smile:
30. jún 2008 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak kde ste, všetky?? :confused:
30. jún 2008 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok