Bacuľky snažilky a oddelená strava. Pridajte sa k chudnutiu!

marlenka56
20. jún 2008

Ahojte bambulky 😵 Prajem vám krasny slnečný deň.

Keďže nám doky zistil, že by sme mali trošku popracovať na bacuľkovských partiách tak preto som založila túto témičku. Aby tie čo sa už dlho odhodlávali ale nakoniec to vždy vzdali. Preto začíname do konca roka minimálne 10 kg. Všetky ktoré sa pridáte, vlejete aj mne kúsok nádeje a všetky to spolu dokážeme a potiahneme to do toho krásneho babatkovského štastička v brušku a neskôr v náruči.
Držme si palce.

Prajem Vámj krásny slnečný deň.

Marlenôčka

jastrab
10. sep 2008

adunka73, dufam, ze mas pravdu, v kazdom pripade mi este "nekojime", lebo nemame koho, preto chceme najskor schudnut a verit, ze potom mozno to snazilkovanie bude na 2 //
tak co zbytok bandy, drzite sa?
ja mam dnes rastlinny den, idem na obed do vegetky...celkom mi dobre padne zmena
uvidime, co s tymi tabulkami, mam toho teraz dost vela v praci, predsa len...euro sa blizi 😉

susik77
10. sep 2008

ahojte. adunka: to si mala stastie 😉 ja som kijila 7 mesiacov a pribrala som este 1 kg 😎 ale mozno keby som nekojila, tak by to bolo este viac 😀 Nastastie, uz som od porodu zhodila 14 kg, este 7 kg a som spokojna 🙂

jastrab
17. sep 2008

heeeeeej a my sme zaspali, alebo ste uz take stihle, ze nedokazete udierat do klavesnice? 😀 ako sa drzite? ja som sa veeeelmi snazila, no porusila som iba 1x - dala som si pizzu... 😅 ooops

jvo
19. sep 2008

ahoj marlenka dakujem za gratulaciu dobre si pamatas ze som bola aj tu v tvojej temicke len som uz nestihla schudnut tak ako som planovala ale dolezity je teraz vysledok ale vdaka delenej strave sa mi pri tych vsetkych hormonoch podarilo udrzat aspon vahu aku som mala a nepribrala som dalsie kila navyse, kocky vsetkym vam prajem to po com tuzite aby ste to dotiahli do uspesneho konca a raz na tom tesiku nasli vysnivane // 😵

valentovasasa
21. sep 2008

ahoj holky, tak jak pokračuje hubnutí?
Mám od kamarádky nový "návod na hubnutí" a jsem úplně nadšená. Jestli chce, pošlu vám ho taky. Je to založené jen a jen na úpravě stravy, jíte úplně všechno a nemusíte nic šidit.

susik77
30. okt 2008

Ahojte, ako sa vam dari? My uz tento mesiac zaciname snazilkovat, zatial nie som na mojej ciel. vahe, mam 69 kg, chcem sa dostat aspon na 65 kg. No, snad este par kil pojde dole...

llucinka
10. feb 2009

Ahojte holky, tak jak se vám daří? Koukám, že už tu dlouho nikdo nebyl 😕 😕 😕 Dejte vědět 😉

jastrab
12. feb 2009

ahojte, opat sa hlasim, asi tak po 3 mesiacoch 😀 delenku som porusila a presedlala som na atkinsovu dietu, t.j. bezsacharidovu, t.j. ako keby ste stale mali iba zivocisne dni 😝
gratulujem tu tym snz s 2 II, waw, jupi, uz vam mozu byt jedno tie trojciferne cisla na vahe, ze valentovasasa a spol. 😉
ako pokracujete zbytok?

babenko21
16. feb 2009

Ahojte.Ja som baculka nikdy nebola a teraz za tri roky som pribrala z 56 kg na 96 kg...Neviem sa stým vyrovnať a nemôžem ani otehotnieť:(Budem mať 30 rokov a som s toho velmi smutná....Vedeli by ste mi stým pomôcť?ďakujem pekne

jastrab
18. feb 2009

ahoj babenko21, tazko ti poradit, ved tu bojujeme kazda s kilami navyse 😒

ined
19. feb 2009

ahojte, pridam sa k vam, ak mozem 😉
chceme druhe babetko a tiez by som chcela aspon trosku schudnut... u mna je problem ten, ze nemam cas sa pri malej ani poriadne najest a potom zjem nieco rychle a samozrejme vobec nie zdrave... ako sa vy stihate pri detickach najest? keby som chcela jest spolu s nou, tak to by zjedla velmi malo a skor by sa s jedlom len hrala, preto sa naje najprv ona, ale potom sa jej musim venovat... vyzaduje veeeeeeeeeela pozornosti 😉

ined
19. feb 2009

chodim 3x tyzdenne cvicit, ale zrejme je to malo... neschudla som ani gram ☹ a zda sa, ze naozaj je strava velmi velmi dolezita...

ined
19. feb 2009

slniecko cez obed pekne svieti a tak sme si do denneho rezimu zaradili obednajsie prechazdky, nech ma clovek trochu viac pohybu 😉

inak som sa objednavala k mojej gyn., sestricka ma hned odbila, ze na preventivnu prehliadku mozem ist az v juni (robi sa vraj iba raz rocne), tak som jej povedala, ze chceme dalsie babetko a ze chcem, nech ma lekarka pozrie, ci som v poriadku, proste som sa nenechala odbit a po prehovarani ma nakoniec objednala na marec... hrooooza, clovek chce ist k lekarke, tak aby klamal, ze mu nieco je... bola velmi neprijemna a vobec mi nechcela vyhoviet 😠

bokovka
19. feb 2009

mne sa podarilo zhodit 6 kg 🙂 a 8 mam naspat ☹ ☹

bokovka
19. feb 2009

babenko 21 akokeby som citala svoj zivot dva a pol roka vydata a vaha rapidne stupa ...som z toho na nervy 😒

bokovka
19. feb 2009

babenko minuly rok som schudla vdaka 90 dnovej diete ale ako nahle som ju prestala drzat tak slo vsetko hore

bokovka
18. mar 2009

kde je kto? 🙂

ichthyska
22. apr 2009

hm haaaalo kocky ste tu ?

ichthyska
22. apr 2009

😉

hiva
28. apr 2009

Pokusim sa obnovit tuto temu.....je tu nejaka snazilka na delenej strave???

Ja (174/95) som s nou zacala minuly tyzden 😉 ....a zatial je to v pohode.....este som sa ale nevazila.....chcem sa na vahu postavit az tak o mesiac, aby som nebola moc sklamana 😉

jastrab
30. apr 2009

ahoj, ja by som sa pridala, od pondelka, moze byt? hiva, citala som Tvoju "historiu so snazilkovanim a pco, tak viem,ze to chces zobrat vazne, aku schemu pouzivas na delenku- od dr. Haya al. od Korinkovej?
Podme do toho!!!!

hiva
4. máj 2009

ahoj jastrab....jasne...beriem ta do partie....ja som zacala uz od minuleho utorka 21.4...a zda sa, ze mam 4 kila dole (i ked som sa vazila na 2 rozdielnych vahach, takze mozno to nebolo tolko) 😅 ....kazdopadne sa tesim, ze budeme na to 2 😀

...ja uz ani neviem, koho schema to je....mama ju ma uz asi 10 rokov a mam ju celkom dobre vrytu do pamate 😉 ...ale asi to bude podla Korinkovej 😅 ...ved ak nahodou mas obe schemy niekde prehladne popisane, skus mi to poslat na mail 😉 (adresu poslem cez IP ak budes chciet)

Zjednodusene je to proste:
Chlebovy den - tmave/grahamove pecivo, ryza, zemiaky, bezvajecne cestoviny, ovocie, zelenina, oriesky
Masovy den - mliecne vyrobky, maso, vajcia, zelenina

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre