Bazálny graf

5. jan 2022

Ahojte, prosím,mávam 26/27dnovy cyklus.. čo poviete na graf? Kedy bola cca ovu? Nemerala som hneď po ms lebo som brala antibiotiká a myslela som,že tento mesiac sa ani nebudeme snažiť 😅

dejna_
5. jan 2022

Vyzerá to že bola na ten 15 DC

autor
5. jan 2022

@dejna_ tiež som si myslela.. ale test negatívny,a ms nikde.. asi sa len predĺžila lutealna fáza 🤔 ďakujem krásne 😊

dejna_
5. jan 2022

A tak človek nikdy nevie 😁 ale teplota býva spoľahlivý ukazovateľ 😊

autor
6. jan 2022

@dejna_ ešte som rozmýšľala,či nemohla byť 19dc 🤔🤔 tým pádom nemešká ešte 😅

dejna_
6. jan 2022

Nemyslím si a test si skúšala?

autor
6. jan 2022

@dejna_ test som skúšala včera,negatívny.. tak som čakala dnes na teplotu 37,1.. tak preto sa mi to nezdá

dejna_
6. jan 2022

No uvidíš

stevkabelanova
22. feb 2022

@dejna_ môžem sa opýtať ci u mňa prebehla ovulacia keďže min.mesiac som mala anovulacny cyklus meriam si ju prvý cyklus

dejna_
22. feb 2022

@stevkabelanova HM, pravdepodobne ešte nie aj keď teda vyzerá to zaujímavo ten 15 DC ale tie teploty sú podobné ako predovulacne ..ešte meraja uvidíš ako bude teplota Reagovat ďalej ..kde si merias teploru ?

stevkabelanova
22. feb 2022

@dejna_ ano meram stale ale prečo mi potom 16 a 17 ukázalo pozitívny ovulacny test a teraz už nie dnes som si spravila pre istotu ale čiarka bola slabá a hlien mam biely uz..teplotu si meram v ustach

dejna_
22. feb 2022

@stevkabelanova slabá čiarka na ovulacnom teste je celý mesiac ale tesne pred ovuláciou bude testovacia čiarka silnejšia ako kontrolná
..ja som merala v ústach a prešla som potom na meranie v pošve a merania boli oveľa presnejšie

stevkabelanova
22. feb 2022

@dejna_ tu sú tie ovulacne testy co som si robila 16 a 17.2

dejna_
23. feb 2022

@stevkabelanova no tie veru vyzerajú veľmi nádejne 🧐 aspoň teda tá druhá fotka ..sleduj teplotu najbližšie dni a uvidíš ..ale ako hovorím pre mňa meranie v ústach nemalo výpovednú lehotu ale ak by si aj menila že začneš merať v pošve tak až od ďalšieho cyklu nech vieš porovnať tie teploty

stevkabelanova
23. feb 2022

@dejna_ tak uvidíme 4.3. By mala dôjsť MS teplotu meram ďalej ano to viem ze musim počkať do ďalšieho cyklu

dejna_
23. feb 2022

@stevkabelanova držím palce možno už ďalšia nepríde 😁

stevkabelanova
23. feb 2022

@dejna_ snad nie☺

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre