Biely test na 11. deň po ovulácii

ingrida1127
28. mar 2021

Ahojte myslíte že je ešte šanca?
Dnes som skúsila spraviť test a biely...😣
Najprv som ani nechcela skorej testovať ale nedalo mi to

edinka25
28. mar 2021

@ingrida1127 je to skoro 😊

mikasz
28. mar 2021

@ingrida1127 mne ukazal slabeho ducha na 12dpo, este pockaj

ingrida1127
autor
28. mar 2021

@edinka25
@mikasz
Počkám či príde takto o týždeň ms

martinaju
28. mar 2021

@ingrida1127 vieš 100% že bola ovulácia pred 11 dňami? Tiež záleží od testu ale celkovo je to dosť skoro, každej stúpa hcg inak takže kým jedna môže mať ducha druhá nie a má ho neskôr. Ešte nie je nič stratené.

ingrida1127
autor
28. mar 2021

@martinaju 17 marca som mala poz.ovulacny test

martinaju
28. mar 2021

@ingrida1127 neviem nakoľko sú tie testy spoľahlivé ale najspoľahlivejšia je folikulometria, takže ja by som sa úplnr na tie testy nespoliehala počkaj ešte. A skús mamatest.

zojanka
28. mar 2021

@ingrida1127 ovulácia nastáva 12 až 48 hodín od pozitívneho ovulačného testu takže vôbec nemusíš byť 11dpo ale kľudne 9dpo 🙂 a ak máš do očakávanej ms ešte týždeň tak je to tiež veľa .... ms prichádza cca 11-15 dní po ovulácii ( to je štandardná dĺžka luteálnej fázy)

ingrida1127
autor
28. mar 2021

@zojanka ďakujem moc sa týmto počtom nerozumiem podrobne ale ďakujem

ingrida1127
autor
28. mar 2021

@zojanka na druhý deň som testovala a už pozitívny nebol testovala som prvý krát ovolacnymi testami

sense
28. mar 2021

@ingrida1127 ak máš ešte 7 dní do MS tak je to skoro.... A môžeš byť tak cca 7dpo a nie 11,okrem toho pozit. Ovulacny test neznamená ze bola ovulácia ale ze nestane... Tak počkaj ešte týždeň a ak ms nepríde tak sprav test

zojanka
28. mar 2021

@ingrida1127 ono najlepšie testovať v deň očakávanej ms, ak nevydržíš tak deň - dva skôr maximálne 🙂 to by mal byť dáky 12 den po ovulácii.
V deň pozitívneho ovulačného testu je najlepšie sa snažiť ale ovu príde tak za jeden - dva dni 🙂 (všetko je orientačné každá žena je iná)

ingrida1127
autor
28. mar 2021

@zojanka asi z toho nič nebude je mi to divné pred chvíľou som bola na wc a mala som krvavý hlien
🥺ale ms mala prísť až budúci týždeň sobotu
Nikdy mi nemeška ani nemám skorej a takto skorej určite nie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre