Biochemické tehotenstvo - skúsenosti

maca000
30. jan 2018

Ahojte. Chcela by som sa spýtať či má niektorá z Vás skúsenosť s biochemickým tehotenstvom? Ako dlho trvalo kým ste po ňom otehotneli? Za všetky rady a príspevky ďakujem.

hettinka
31. jan 2018

v priebehu 8 mesiacov som mala 2x meškanie MS a pozitívny test a lekár "nič nevidel", a potom to vyšlo na tretíkrát.

ecko80
31. jan 2018

Ahoj, ja som po biochemickom tehotenstve uspesne otehotnela hned dalsi mesiac 🙂

maca000
autor
31. jan 2018

Ahojte, ďakujem za odozvu 😊 ja som po missed ab.minulý rok v auguste a teraz biochemické...tak dúfam, že do tretice všetko dobré 😊

vyvka
31. jan 2018

Neviem ... ci to bolo vazne biochemicke tehotenstvo ale v septembri mi ukazovali skoro vsetky
Testy .. slabu druhu ciarku ( ducha ) Menstruacia mi sice nemeskala .. ele bolo mi divne ze kazdy test mi ukazuje ducha na svetle peknu druhy slabucku ciarku ...
Manzel samozrejme dudral ze si to nahovaram ... ja som bola kazdy mesiac tehu 😁🤦‍♀️ Neriesila som to nevedela som o biochemickom tehu ....
Potom prisla menstruacia nezvycajne .. o dost silnejsia ....a hned v novembri som otehotnela ale bohuzial v 7tt som
Potratila ... tak skusame zase a dufam ... ze si najdem coskoro // 👏👏

babyttcirl
20. mar 2019

@vyvka ahoj , ako si dopadla? podarilo sa odvtedy?🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre