Blbnú mi ovulačné testy

ruzicccka
12. máj 2018

Baby na cca 17-18DC
Som mala sice nie pozitivny ovu test ale najsilnejsi zo vsetkych
Potom pekne slabli takze logicky mi vychadzalo ze som len vrchol presvihla
Raz som to sem uz pisala ... testovala som sa kazdy den snad uz od 14DC
Aj par krat za den od posledneho najsilnejsieho ovu testu ale nakolko testy boli uz Velmi slabunke tak som sa nato vykala vcera ... ale dnes mi to nedalo skusila som zase ovu a v porovnani s predoslymi je o dost zase silnejsi aj ked to neviem pekne sfotit testy su silnejsie nez na fotkach samozrejme niesu pozitivne no nechapem pred par dnami uplne slabunke dnes zase silnejsi ..
Zienky viete mi vysvetlit preco tie testy tak blbnu? Dnes som uz 23DC a cyklus macam 34-35 dnovy

pininka
12. máj 2018

Mne ani raz ovulacny test neukazal ovulaciu, aj ked viem ze som ju mala a este som aj otehotnela. Podla mna su este menej spolahlive ako tie tehotenske.

ruzicccka
autor
12. máj 2018

@pininka Not aj ja si Myslim lebo tento cyklus vazne blbnu jeden den jedna ciarka druhy den 2 silne no nechapem

evula1984
12. máj 2018

Lebo ovu testy neukazuju ovu, ale hladinu LH hormonu ktory pred ovu prudko stupne. Az po jeho vrchole dojde k ovulacii do 48 hod. Lh hormon pocas cyklu kolise. Takze vrchol mozes mat aj po 20DC ak mas taky dlhy cyklus

lenakiss
13. máj 2018

@ruzicccka no ja som testovala od 10 dc ..A ovu som mala na 7 dc ...viem to lebo za chvíľu rodím. :D a test mi ani raz neukázal pozitívny test

mariannamk
13. máj 2018

@ruzicccka ovu testy su v poriadku. mozes mat posunutu ovulaciu, mozes mat teraz aj anovulacny cyklus. riesila si s dr. niekedy svoje cykly? robil ti hormonalny profil, folikulometriu?

ruzicccka
autor
13. máj 2018

@mariannamk
Nakolko poberam ... clomid na podporu ovulky a
Ovulku som mala niekolko krat potvrdenu ... lekarom
Si nemyslim ze ide o anovulacny cyklus ...

mariannamk
13. máj 2018

@ruzicccka aj pri clomide moze byt anovulacny cyklus. moze sa vytvorit cysta a podobne.

ruzicccka
autor
13. máj 2018

@mariannamk nemala by som pri cyste Nejake bolesti ...Alebo da sa to nejako citit .. cysta ?

ruzicccka
autor
13. máj 2018

@mariannamk este V marci som chodila na folikulometriu kde bolo vsetko ok ...
Nasledne nato som bola na odber krvi a

Potvrdil mi lekar ze tabletky funguje ovulka prebiera ...a vsetko je v poriadku tak ..Snad sa to nezmenilo od marca ...

ruzicccka
autor
13. máj 2018

@lenakiss jej to gratulujem no snad to nieje nic horsie .. aj anovulacny cyklus by sa mi moc nepacil

mariannamk
13. máj 2018

@ruzicccka cystu nemusis citit. casto je bezpriznakova alebo to len nevnomas, ked sa prave na cystu nesustredis. pripadne ten anovulak. kazdy cyklus je individualny, a to, ze si doteraz ovulovala bez problemov s clomidom, neznamena, ze to jeden cyklus nemoze byt prave naopak.

ruzicccka
autor
13. máj 2018

@mariannamk dakujem potesila si ma :(

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre