Bolesť hlavy a anémia po missed abort

jana_13
19. sep 2018

Ahojte. Uz dva tyzdne ma polieva hlava. Dnes je to skor bodava bolest nad okom na cele. Nadocnicovy obluk ma boli aj na zatlacenie. Pri kuchnuti alebo inom tlaku ma pichne v cele. Som 4 tyzdne po.missed abort mam z toho vsetkeho anemiu nemoze to mat nejaku suvislost popr. Nemate s tym skusenost? K.lekarke ide 9.10 tak chcem pockat dovtedy nech zbytocne neplasim. Dskujem

dadula_15
19. sep 2018

No neviem, s takýmito problémami by som isto išla skôr k doktorke!

sabmarkusova
19. sep 2018

To môže byť migréna alebo z krčnej chrbtice. Mňa často bolieva hlava...ale ak je to neúnosné, hlava sa ti aj točí, išla by som lekárke skôr.

jana_13
autor
19. sep 2018

@sabmarkusova nie je to neunosne, praveze sato da zvlaadnut. Len to ze pri zmene tlaku napriklad v predklone ma.picha na cele...migrena ma tiez napadla popr. Ofuknutie 🙂

taftkam
19. sep 2018

@jana_13 ja mam také bolesti už vyše mesiaca. Bolesť hlavy, tlak v očiach, bolesť oči na za tlacenie. Bola som už na ocnom, na neurologii, na CT mozgu, na krcnom. Všetko je ok. Ešte idem na alergologiu, endokrinológiu lebo mam polku stitnej žľazy vonku, tak ci nepotrebujem vyššiu dávku liekov. Ale môže ma to bolieť aj z nízkeho tlaku. ASI.

pininka
19. sep 2018

@jana_13 ja mam to istez su to upchate dutiny, smer lekarka a potom na krcne. Urcite treba vybrat atb. Ja to mam chronicke a az teraz po dovolenke pri mori mi to trocha uvolnilo a fukam kazdy den.

aja888
19. sep 2018

Mňa tiež už týždeň presne takto isto boli hlava a oči akoby sa išli vylupnut z bulvy, včera som doprala antb. Myslela som ze to z nich. Dnes mi aj brali krv a všetko OK, tak neviem co to môže byť.

terka_123
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
terka_123
19. sep 2018

@aja888 to moze byt glaukom, vysoky vnutroocny tlak. Chod cim skor k ocnej.

synthiarowley
20. sep 2018

Mám podobnú skúsenosť, po MA (čistenie prirodzene, nie kyretážou) som mala bolesti hlavy niekedy bodavé inokedy slabšie, inak ma naozaj nikdy hlava nebolieva, prešlo to samé asi po týždni.Začala som uživať železo, aby sa telo dalo trochu dokopy. Za mňa to má určite súvis so stratou železa a tiež rozhádzané hormóny. Potvrdila mi to aj kamarátka,tiež rovnaká skúsenosť.Ale u teba dva týždne je už dlhšia doba. Kolegyňa máva migrény keď má dostať ms, môžu to byť aj hormony rozhadzané. Skús dovtedy doplniť železo a u Dr. potom sa spýtať či je všetko ok.

jana_13
autor
20. sep 2018

@synthiarowley presne takto to mam aj ja. Skoro 4 tyzdne som cakala kym zacnem krvacat. Tyzden som krvacala az tento tyzden Z pondelka na utorok sa to cele spustilo a den na to ma ta hlava tak bolela a pichala. Dnes uz ovela lepsie. Ale stale som taka nesvoja. Zelezo a magnezium som si kupila a asi to aj pomohlo. Dufam. Uz sa tesim na December nech je vsetko za mnou aj vysledky vysetrenia a mozeme zacat od znova 🙂

synthiarowley
21. sep 2018

@jana_13 Dúfam, že už sa to trochu zlepšilo. Ja som po tej strate krvi na druhý deň odpadla, potom neskôr prišli tie bolesti hlavy, je to nepríjemná skúsenosť, ale všetko sa dá do poriadku, prajem skoré zotavenie, fyzické aj to na duši a veľa šťastia do nového snaženia ! 🙂

sweetdreams
21. sep 2018

@jana_13 nechcem to nejako zlahcovat, ale kludne to moze byt kombinacia stres + hormony. po MA ma zena nieco ako sestonedelie (nema sa namahat a hormony si idu svoje).a stres, tak to je hadam jasne.... drzim palce, nech si coskoro zase fit.

jana_13
autor
23. sep 2018

@sweetdreams no presne to iste si myslim aj ja...a do toho ma podla mna pekne ofuklo lebo ma zacalo ucho pobolievat a je to...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre