Bolesť pŕs 6 dní pred menštruáciou

miska7754
14. aug 2021

Ahojte qj vas boleli prsia ked ste sa snazili o babo a mali ste napr 6 dni do kramov? Ci ani nie? Je to eate asi skoro robit test vsak

dijka123
14. aug 2021

@miska7754 tak prsia bolia aj pred ms no mna nie ale ine hej ale test je skoro robit test sa robi tak na 14 den

kkovacovak
14. aug 2021

@miska7754 boleli ma týždeň pred ms ale mňa bolievali bežne. Tentokrát to bolo ale omnoho intenzívnejšie. Na test je ešte skoro. Počkaj kým ti bude meškať, aj neskôr a potom testuj. Každému test ukáže inokedy podľa ovulácie.

ibajaanikiny
14. aug 2021

@miska7754 boleli presne ako pred menzesom…

miskamicha
14. aug 2021

@miska7754 jansom mala pozit test uz 10 dni po ovulacii, co bolo 5 dni pred menstruaciou a celkom slusna ciarka,ziaden duch. Robila som skoro kvoli nasadeniu liekov. A prsia ma v ten mesiac vobec neboleli 🤣 co mi bolo az divne, zacali boliet neskor ale iba bradavky.

miska7754
autor
14. aug 2021

@miskamicha mna praveze cele prsia bolia a nikd som to nemavala pred ms

akinom0077
15. aug 2021

@miska7754 prsia ma bolia vzdy 4 dni pred menstruciou bez ohladu na obdobie snazenia sa. Proste od prvej menstruacie od 12r az po sucastnych 37r ma VZDY bolia 4 dni pred… posledne 2 roky sa k tej bolesti pridalo svrbenie bradaviek😂

bambuliii
15. aug 2021

Mňa neboleli vôbec, ani pred ms...každé telo je iné

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre