Bolesť v podbrušku a hnedé špinenie, čo to môže byť?

veronikanika1982
29. sep 2019

Mozem o nazor ?
Cykly mavam 30 dnove plus minus.....posledna ms 8.9 trvala 3 dni. 20.9 som mala hlien priesvitny, predpokladam plodne dni.....v ten den sme mali aj styk. Pred asi 2-3 dnami som pocitovala pichanie na lavej strane plus akokeby sa mi natahovala maternica. Vcera uz aj dnes hnedo cervene spinenie. Bola aj krv ale v malom mnozstve. Boli ma v podbrusku ako pred ms.

marinecka95
29. sep 2019

@veronikanika1982 tieto “príznaky” môžu signalizovať hocičo. Ja osobne som ich zažila niekoľkokrát a nikdy to nebol vytúžený koniec v podobe bábätka.

majkuliik
29. sep 2019

Ahojte baby ja uz som tu pisala a vzdy mi to ukaze ze stranka ma nejaky vypadok 😁😁tak sa tu neviem doziadat odpovede vlastne rady...😀 robi to aj vam?

veronikanika1982
autor
29. sep 2019

Mne nie

bubalea
29. sep 2019

No to môže signalizovať aj kopec iných vecí, treba počkať či príde ms

vinejka6
29. sep 2019

Ja som mávala "super" MS-prvé 4 dni som len spinila, potom sa spustil menzes na tri dni a potom opäť špinenie - 2dni a u mňa to bolo presne takto aj keď som otehotnela. MS meškala pár dní, no potom začalo to špinenie, trvalo cca dva - tri dni, potom znova niekoľko dní vôbec nič, potom krv jasno červená, ale maličko, to som myslela, že sa rozbieha MS, na druhý deň zas nič, tak som si urobila test a boli tam krásne // a bola s v 8tt 🙂 kľudne to môže byť priznal tehotenstva, alebo aj MS :( príp.nieco iné. Ale veľa zien v úplnom začiatku tehotenstva spini.

veronikanika1982
autor
29. sep 2019

@vinejka6 dakujem za odpoved 😉 ale mala si najskor sem tam pichnutie na lavom boku ?

majkuliik
29. sep 2019

@vinejka6 po akom case si si urobila test?

vinejka6
30. sep 2019

@majkuliik poslednú MS som mala 20.6. A test som si robila 9.8. V čase kedy som mala dostať MS v júly tak par dni meškali a potom som mala to divne špinenie - krv až nakoniec test rozhodol 🙂

vinejka6
30. sep 2019

@veronikanika1982 dosť som cítila podbruško ako pred MS, ale čo viac strašne ma bolel chrbát a prsia

veronikanika1982
autor
30. sep 2019

@vinejka6 tak mna tiez, mam to iste len ktovie co to znamena. Beriem aj kvapky gynex, tak mozne je vselico.....bud.....alebo.....🤔

vinejka6
30. sep 2019

@veronikanika1982 tak už len počkať do MS, ak nepríde, urobíš si test 🙂

elenajezova
30. sep 2019

Mne to v posledných dvoch dňoch tiež každú chvíľku vyhadzuje.

majkuliik
30. sep 2019

@vinejka6 a medzi tim casom si mala aj nejake bolesti ci bolo vsetko v normalke

vinejka6
30. sep 2019

@majkuliik boleli ma strašne kríže aaa prsia. Tieto príznaky som mávala aj vždy pred MS, ale toto bolo ine, intenzívnejšie. A v duchu som cítila, že som v tom 😀

majkuliik
30. sep 2019

@vinejka6 aha hah hej niekedy som na tom podobne takze medzi tymi dvomi mesiacmi si mala ms ? Normalne ci?

vinejka6
30. sep 2019

@majkuliik to bolo minulý rok, ja už babo mam 6mes takže nepamätám všetko presne do bodky. V juny som mala normálne MS aaa v júly pár dní po tom čo som mala dostať MS prišlo špinenie, potom krv, znova špinenie tak som si urobila test. Myslela som v júly, že toto je MS normálne, ale nakoniec z toho bolo tehotenstvo

miadi
30. sep 2019

Ja som mala oplodnene vajicko 4x a nikdy som nekrvacala pri unhiezdeni ani ma nepichalo na strane. Ale naopak som citila štipkanie v strede dole presne tam kde sa uhniezduje. Ale kazdy je iny urob si test a uvidis. Posledne som si robila test den pred meškanim a bol silne pozitivny.

majkuliik
30. sep 2019

Tak umna je to asi trosku inak 😃 minuli mesiac mi prsla ms 23.8. Akoze v poriadku na den. Lenze mi trvalo kratko co bolo divne kedze mavam 5 az 6 dni...no trvali mi cca 3 dni z toho prvy den krvacanie a druhy den slabsie a spinenie...neriesila som az tak a tento mesiac mi zase prisli tak prisli mi 25.9. A tiez sa mi zdalo ze malo krvi skôr spinenie ...preto som tu tak pytala

veronikanika1982
autor
30. sep 2019

@majkuliik a neberies nejake vitaminy na podporu plodnosti ? Alebo vitaminy na otehotnenie

vinejka6
30. sep 2019

@majkuliik jaaaj, tak ja som pri takej divnej a slabej MS bola tehotná. Tak neviem, pokúšali ste sa? Urob si test ak sa ti to nezda

majkuliik
30. sep 2019

@vinejka6 haha hej robila som si ako mi skoncila ms....ale bohuzial nebolo tam nic pekneho....a ked ze ty si tu pisala ze si si robila test neskor tak som si pomyslela ze mozno by mi mohol ukazat neskor ked ze mam podobny pripad ako ty 😃 a co sa tyka toho ci sa snazime no hej urcite bi nas to potesilo 😊😊😊 po takom case

vinejka6
30. sep 2019

@majkuliik jaaj 🙂 tak dúfam, že sa vám pošťasti 🙂 držím palce 🍀

majkuliik
30. sep 2019

@vinejka6 dakujem no dufam ze to bude to potesenie a nie sklamanie 😃😏😏 a dam vediet alebo poziadam o radu 😃

vinejka6
30. sep 2019

@majkuliik jasne 😉

vivien8989
1. okt 2019

Ahojte prosím vás mám problém s výtokom. Už asi +- 5 dní pozorujem priesvitný tahavy výtok. Bolesti v podbrušku a z ničoho nič občasné vracanie a bolesti hlavy. Zmiešané chute. Snažíme sa o bábo už vyše pol roka. MS mám dostať o 10 dní ale nikdy som pred ňou takéto príznaky tak moc skóre nemala. MS mávam tak 33-35 den. Ďakujem za každú radu.

veronikanika1982
autor
9. okt 2019

No takze // mam 😀😉😘

evicka9294
26. jún 2020

Ahojte baby chcem poradiť, týždeň pred ms mám hnedy vytok , môže to byť z kvapiek gynex?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre