Bolesť v podbrušku ako prvý znak tehotenstva?

natalkinmarek
8. júl 2018

Dobrý deň chcem sa opýtať. S priatelom sa snažíme o bábätko. Pohlavný styk sme mali naposledy 30.6 . Kedy som mala ovuláciu. Keďže chodí na 10dni do roboty. V posledné dni ma bolí v podbrušku a neviem s čoho? Tehu.test som ai este nerobila. Myslíte že to môže byť prvy príznak tehotenstva?
Ďakujem

kahanikova
8. júl 2018

@natalkinmarek môže to byť priznak tehotenstva, menštruácie aj zdravotných problémov.. test a lekár ti myslím povedia viac

natalkinmarek
autor
8. júl 2018

@kahanikova Ďakujem

janulka2811
8. júl 2018

Neries a vyckaj ...

ivka27101
8. júl 2018

Ja som mala tiez dlho pred menštruáciou pocit ze uz ju dostanem a je to tehotenstvo 🙂

lienka737
8. júl 2018

Vzdy si ako prve urob tehotensky test, ale NAJSKÔR 10 dni po ovulacii. Idealne 12-15 DPO.
Takychto priznakov budes mat kazdy cyklus 10 🙂

janulka2811
8. júl 2018

Mňa by skôr zaujímalo,či aj pred 60.rokmi si robili ženy ovulacne a tehotenske testy 😂😂😂
Všetky tu riešime deň po dni ovulku a máme jedno max.dve deti s odratymi ušami a kedysi naše babky a prababky aj 8,10,12 detí mali a ani nevedli kedy cap priletel 😊😊😊

kahanikova
10. júl 2018

@janulka2811 oni otehotneli lebo neriešili a ich psychika bola aj tak nastavená, že neriešia... proste otehotnela, tak sa tešila, neotehotnela, tak to ani neriešila, tu ženy oplakávajú každý negatívny tehotenský test, ako dôchodcovia zdraženie rožku.. a taktiež stres, na ženy sa teraz v práci toľko nakladá, že sa nedokážu uvolniť ani doma pri prekne chvíľke s mužom , takže preto oni mali toľko detí a preto to tu žiadnej nejde

janulka2811
10. júl 2018

@kahanikova veď ja viem,že to je touto hnusnou uponáhľanou dobou,no treba sa nesustredit na bábätko ale nechať to na volnej nohe,ak ovsem nie su zdravotné problémy 👍

kahanikova
10. júl 2018

@janulka2811 presne tak, tiež som toho názoru, že si treba užívať tú chvíľu, nie riešiť či konečne otehotniem

katulienkaja
28. júl 2018

@natalkinmarek mám podobné príznaky , bolo to nakoniec to tehotenstvo? ☺

natalkinmarek
autor
29. júl 2018

@katulienkaja No vzhľadom na to že mi meškál menzes 7dni a potom som.menzes mala len 2dni. A býva my zle, lenže tehu.test mi ukazuje negatívny

alis110
31. júl 2018

@kahanikova @janulka2811 baby zdielam vas nazor, my sa s manzelom tiez snazime a ked som sa tu docitala o bazalnej teplote, ovulacnych testoch, jonasovej metode tak som sa az zlakla ze otehotniet je ako vystudovat jadrovu fyziku, ale zas beriem to pozitivne ze som sa aspon nieco nove naucila😂

janulka2811
31. júl 2018

@alis110 juuuj to je pravda tu sa clovek nauci veci 😁😁😁

kahanikova
31. júl 2018

@alis110 o tej metóde som ešte nepočula😂 možno keď sa budeme "snažiť " o druhé tak si to naštudujem.. veľa párom čo poznám sa nedarilo aj 2-3 roky otehotnieť potom odišli na dovolenku a vrátili sa traja 😁

alis110
31. júl 2018

@kahanikova to je taky vypocet nejakeho pana matematika🤣 vypocita kedy mat sex a urci pohlavie dietata myslim ze tu na nete je aj taka online kalkulacka🤣 na ja mam dovolenku na malte akurat natahujem v spalni omietku🤣

kahanikova
31. júl 2018

@alis110 😂 tak to si takú dovolenku poriadne uži 😂 to nebýva každý rok... tak o tom som teda počula dosť len som nevedela že to má názov, taký výpočet je aj môj čoskoro manžel 😂

alis110
31. júl 2018

@kahanikova podla toho vypoctu som mala pocat chlapca 23.7.🤣 ale jediny priznak je bolest krizov a pripisujem ju skor tej omietke😋

kahanikova
31. júl 2018

@alis110 hádam sa podarilo, nech ťa potom bolia kríže ešte viac 😀 a (ne)trápili kruhy pod očami po prebdených nociach

alis110
31. júl 2018

@kahanikova ale kdezeee na 1.krat to by bola uz aka stastena🤣 to sa podari tak 1 zo 100 😉

kahanikova
31. júl 2018

@alis110 poteším ťa ja som relatívne mladá a tiež to trvalo pár mesiacov :D vtedy keď som to faakt nečakala

alis110
31. júl 2018

@kahanikova tak ja mam 27 rokov, takze vek je v pohode a tento rok som toho stihla az az...zasnuby,svadba,dom...a keby este aj bejby tak to by bol ozaj ako sa vravi plodny rok🤣 a ty uz mas mimco?

kahanikova
31. júl 2018

@alis110 veru bol by 😂 Áno 8 a pol mesiaca má 😄

alis110
1. aug 2018

@kahanikova jeeej tak to mate kopec radosti😊

kahanikova
1. aug 2018

@alis110 no to máme 😂 a keby len radostí

alis110
1. aug 2018

@kahanikova a tehotenstvo prebiehalo v poriadku?

alis110
1. aug 2018

@janulka2811 len niektoré sú niekedy aj viac stresujúce ako užitočné 🙂 doteraz som nikdy nejak zvlášť neprežívala obdobie medzi ovuláciou a ms, ale teraz sama na sebe vidím, že sa viac pozorujem, len neviem či to pre mňa nie je ešte viac stresujúce ako keby som to nechala len tak...

kahanikova
1. aug 2018

@alis110 takmer celé len som o 3t skôr rodila ako bolo v pláne 😁

alis110
1. aug 2018

@kahanikova a už sa chceš pokúšať pomaličky o druhé?

kahanikova
1. aug 2018

@alis110 ešte nie, akurát začíname riešiť dom popritom svadbu tak asi až o rok dva 🙂

janulka2811
1. aug 2018

@alis110
Ved to,netreba to riesit aj tak to zena testami neovplyvni ... netreba rozmyslat a stresovat kazdy mesiac vyhladavat priznaky tehotenstva.
Co ma prist pride.
Ak sa nezadari do roka potom by som uz i ja stresovala 🙄 dovtedy nie .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre