Bolesť vaječníkov po ovulácii prestala
Ahojte
Stalo sa niekomu že v čase ovulácie bolel vajecnik a hneď po ovulácii všetko prestalo bolieť?
@diaalex aj ja beriem no ten mesiac bolesť vaječníka a krížov tak sme hupli nato, ovu test pozitívny. Dnes žiadna bolesť a test ovu neg. A včera po sexe už keď som šla spat ma pichalo vo vajecniku
@bambulienka25 len ten môj hlien ma matie, nemávam taky ako sa píše natahovaci a priesvitný ja skôr ako voda a jemne biely

@erikapiloxing mna keď boli podbrusko (cítim vaječníky) určite mám ovulaciu... napr min rok ma strašne bolelo podbrusko, hupla som na manžela a další mesiac už ms neprišla ... neviem či náhoda, ale brala som aj vitamíny + aj manžel