Bolesti podbruška od pohlavného styku

gladiola28
8. jan 2018

Z mm sme maly styk 4 dni pred ovu pretoze ide prec ale od vtedy ma pobolievaju vajecniky na striedacku z krizami... nieje to niak skoro?prechladnuta niesom tak neviem z coho to moze byt nemate niaku skusenost?

lillystranska
8. jan 2018

Ahoj mna to tiež občas bolieva je to preto, že vtedy si citlivejšia na pohyby tvojho mm. Ja to mam tak isto mne dokonca doktorka povedala, že mam citlivý krčok maly sme styk pred ovulaciou aj počas ovulacie a je to tak že pred ovuláciou som uvolnenejšia a menej ma to boli keď naraža a keď mam ovuláciu boli ma to akoby mi ho vražal do podbruška a pobolieva ma to potom aj križe ale odvtedy čo sme to prvý krat robili cez ovuláciu už tie bolesti nemavam. Mne ten styk cez ovuláciu skôr pomohol ab ma to nebolelo

gladiola28
autor
8. jan 2018

Mna to boli po prvy krat preto ma to zaujma je to akoby taky tlak v podbrusku co obcas prechadza do krizov pri ovulacii mam inu bolest snazime sa o mimi tak dufam to nieje niaky zapal 😔

pininka
9. jan 2018

Ak si myslis ze mozes byt tehotna, tak mozu byt aj to priznaky, niektore telo je velmi citlive, ja som 5 dni po oplodneni vedela ze som tehu, ani som si test nemusela robit. Skus si za par dni zrobit test.

barborkabar
9. jan 2018

takéto problémy som mávala občas, keď sme mali sex počas plodných dní. Tiež ma ako keby po styku tam dole všetko bolelo

uniquegirl
9. jan 2018

baby aj ja mam taky isty problem, ale min mesiac boli vianoce tak som aj trosku co to popila, ale krámy som dostala, ale s krcami a teraz ma to tiez tak poboieva ale nie tak intenzivne...len obcas, ale hlien mam taky no divny ...raz sa taha az do neviem kde a inokedy nic :D sorry ze to tu vypisujem, ale :-/ a tehu by som uz tiez chcela byt, zacala som brat kyselinu listovu

abcmajacba
14. dec 2020

@gladiola28 ahoj ako to skončilo? Momentálne to mám tiež a trvá to už 13 dní.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre