Bolesti vo vaječníku. Bola to ovulácia?

dalliah
29. dec 2008

Caute kocky, chcem sa opytat, som 2 mesiace po vysadeni.. prvy prirodzeny MS mi dosiel na 32. den..takze pohoda celkom.. no a teraz v piatok som bola 22 den cyklu a rano sme snazilkovali, lebo uz tri dni som mala bielkovy hlien a teda v piatok rano riadny no a poobede som dostala take brutalne bolesti do praveho vajecniku ze dovi..trvali az kym som nezaspala a rano uz nic..ani najmensia bolest..bola to ovulka? LEBO AJ DVA DNI POTOM SOBOTA NEDELA teda som mala bielkovy hlien.. a inak minuly tyzden som bola u gyn v pondelok a poradil mi snazilkovat sa v utorok a stredu..tak sme snazlikovali v utorok ale potom az v piatok ked som nasla ten hlien a na to poobede bola ta bolest...takze 1. otazka- mohal to byt OVU? a druha otazka - ak som mala ovulku 22 den a MS by dosla 28 tak sa vajicko asi vyplavi, ze? lebo sa nestihne uhniezdit?

dalliah
autor
29. dec 2008

dievcataa radteee 🙂

slnieckova
29. dec 2008

dalliah mohla to byt ovu 🙂 Ak vsak bola na 22DC a MS dorazila na 28DC tak je to dost kratka faza na uhniezdenie, ale nikdy nevies 🙂 myslim, ze lepsi pomocnik ako hlien je pri zisteni ovu teplomer 😉 plus hlien plus krcok 😉

slnieckova
29. dec 2008

ktory si den cyklu? Ak este nemas mrchu, skus si skontrolovat ten krcok 🙂 mal by byt dole a tvrdy 😉 pred mrchou sa skracuje (teda stupa hore) a je makky

dalliah
autor
29. dec 2008

slnieckova.. diky ved ide o to..ze cakam ms teraz vo stvrtok.. tak som zvedava, ci by sa mimi mohllo stihnut uhniezdit

dalliah
autor
29. dec 2008

slnieckova..asi som blba..ale fakt neviem ako skontrolovat krcok..

slnieckova
29. dec 2008

🙂 IP

arizona
29. dec 2008

dalliah, ak sa tento cyklus nezadarí, odporúčam meranie 😉 ale podľa mňa, ak bola ovu 22. deň, MS nebude na 28. deň 😉 tiež som po vysadení chodila k dr. ako na klavír. prvý cyklus mal 35 dní a druhý mal okolo 60 dní 😒 tiež som mala ovu bolesti, podľa dr. som ju aj mala, ale bez MS, takže som si chodila pre dávku liekov 😅 ale len 2-krát 😵

dalliah
autor
29. dec 2008

arizona dik, ja som bola taka happy, ze po vysadeni prvy prirodzen cyklus a meskal mi len 4 dni, no len teraz ked som mala v piatok tu brutalnu bolest myslela som ze to uvulka..a potom mi doslo..ze ked bola ovulka 22 den tak vajicko sa uhniezduje zevraj 10 dni a to uz by som asi dostala MS..

bay
29. dec 2008

Ale ms je zvycajne zavysla na ovu. Neber ms termin ako pevne dany.

dalliah
autor
29. dec 2008

bay..cize v podstate ak by som otehotnela ten piatok tak by som mohla stihnut ak uhniezdenie a tak.. len stale nechapem ako som po ovulke mohla mat bielkovy hlien este dva dni..ten mal predsa zmiznut nie?

bay
29. dec 2008

Ovu sa moze posunut z roznych dovodov - psychicke, zdravotne, ....
Pokial vsetko funguje ako ma, tak ms dorazi cca na 14 den po ovu. Plus minus dva dni, plus moze byt viac, minus nie. Ak dojde skor, tak je pravdepodobne problem v hormonoch a mimco nema sancu sa uhniezdit. Alebo bola ovu skor.

dalliah
autor
29. dec 2008

strasne som zvedava, ze co bude.. som dva mesiace po vysadeni yadine takze no uvidime.. .)

slnieckova
29. dec 2008

inac teraz bude "trosku" mimo temu, ale vacsinou citam, ze baby mavaju po vysadeni antikoncepcie problemy s cyklom, je vacsinou nekonecne dlhy.... ja som praveze vdaka antikoncepcii dosiahla krasne pravidelny cyklus a po vysadeni mavam mrchu ako nikdy predtym, krasne pravidelnu, 27, max 28 DC je u mna vzdy ako na koni 😀 akurat teraz prvykrat takmer po roku zastrajkovala a dosla na 29DC... ale to bude stresom, lebo som prvykrat verila a dufala, ze sme si "urobili dietatko" 🙂

dalliah
autor
29. dec 2008

slnieckova - presne..mne dal doki anti kvoli MS lebo mi aj 2 mesiace meskaval..vysadila som bala som sa ze jak mi bude meskat a len 4 dni takze uplne super..a tym padom, ze mam ten bielkovy hlien a mala som tu bolest v pravom vajecniku tak teda asi aj ovulku mam..

bay
29. dec 2008

Slni, ja si uz pomaly ani nepamatam na svoje cykly.... Ved naposledy to bolo niekedy v lete a odvtedy som bez 😀 😀 A teda mi ms vooobec nechyba 😵

dalliah
autor
29. dec 2008

baby neviete nejaku stranku, kde su nakreslene hlieny pocas plodnych dni?

dalliah
autor
29. dec 2008

slni - sikula , presne toto som potrebovala!! 😎

arizona
29. dec 2008

bay, ani mne MS nechýba 😀

slnieckova
29. dec 2008

arizona co by som dala za to, keby som mohla vlozky vyradit zo zoznamu mesacnych nakupov na 9 mesiacov 😀 snad raz... 🙂

dalliah
autor
29. dec 2008

arizona, bay...noo holky ani mne by nechybala..a dufam, ze to tak bude ze vo stvrtok nedojde a potom uz nedojde dlhooo

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre