Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Bolestivé bradavky ako príznak tehotenstva?

mimi97
16. jún 2019

Ahojte žienky.Chcem sa Vás opýtať aké ste mali prvé príznaky tehu, pred vynechanim menštruácie?Cca týždeň mám citlivé a boľavé na dotyk bradavky.Sem tam ma dobre pichne v podbrušku.A nejaká som spava.Pomenej jem ale to asi preto,že sú také horúčavy.Prsia nemam stmavnute len napäte. Skúšali sme tak teda som zvedavá. Zajtra by mi mala prísť mrcha.Test mám už kúpený len nechcem ho ešte robiť neviem,či to ešte nebude skoro.Dakujem za rady a majte krásny slnečný deň🙂Monika 22.

evittam
16. jún 2019

@mimi97 Žiadne. Len unava. Pri oboch. Ziadne bolesti prs, vracanie, nic.

dominika_sk
16. jún 2019

Test uź by ti mal dnes ukazať či si tehotna

tosomja
16. jún 2019

Test ti uz ukaze, ak mas 10tkovy. A mna boleli prsia, a vsade by som spala.

nikpa
16. jún 2019

@mimi97 prsia boľavé a napäté ako pred menštruáciou a bolesť v podbrušku. Takže možno to je ono ;)

mimi97
autor
16. jún 2019

Ešte som zabudla ,že pred štyrmi dňami som mala biely hustý výtok.Trval dva dni. Idem skúsiť spravit a uvidim,či tam bude dáky náznak.Dakujem vám žienky

mimi97
autor
16. jún 2019

@mimi97 test je negativny. :(( tak už len počkať, či príde menzes alebo skúsim o pár dní znovu.

pininka1
16. jún 2019

@mimi97 podľa mňa ti už test ukáže a mňa pri každom strašne boleli prsia, hlavne pri druhom som myslela že si ich odrežem. Ani test som si nemusela robiť, som vedela že som v Tom

ladybug138
16. jún 2019

@mimi97 ahoj, aj mna boleli velmi prsia, myslela som si, ze idu kramy, ale nie... Priznaky take riadne tehotenske som mala az v 7 alebo 8 tyzdni... A napriklad unavena som nebola vobec, ale fakt ze vobec... Tento priznak som vobec nepocitila

mimi97
autor
16. jún 2019

@ladybug138 Dufam, že sa nedostavia, niektorým ženám ukáže test oveľa neskôr aj po meškaní ...takže ešte neprestavam dúfať 🙂))

janynyna
16. jún 2019

No mňa neskutočne boleli prsia. Akurát bola zima a moje prsie vtady reagovali aj na mráz.

mimi97
autor
19. jún 2019

Ahojte baby no ms mešká 3 deň. Bolesti prs a plnšie sú stále. Podbrušie ma sem tam pichne.Vcera večer na wc som sa utrela a mala ružovkaste na papieri od vtedy nič.Žaludok na vode,,,,únava ale to môže byť aj s nočných služieb takže neviem. Test včera bol stále negat.čo to môže byť?Mám počkať este do 21.6 a skúsiť testovať znovu?

ladybug138
19. jún 2019

@mimi97 a robila si test rano?

mimi97
autor
19. jún 2019

@ladybug138 včera ráno som robila a bol negat.zato,že kolko este počkám ,či stačí do zajtra rána alebo do piatku ?🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli