Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

katrenka111
30. sep 2010

@janeisha ahoj, vitaj.... tak ako ste na tom??? kedy planujete ????

deniska2389
30. sep 2010

@ada21 Ahoj tak aj ja berem tabletočky :Dale straše tužim po drobcovi i ked priatel to odklada ale ak to príde určite by sme boli za dievčatko:Da volala by sa Emka.) Ale ak to bude chlapček nič sa nedeje hlavne nech je zdravučké🙂)budeme sa tešiť z nášho prírastku🙂)či to bude chalan a či baba🙂

katrenka111
30. sep 2010

@deniska2389 ach baby....držím Vám palce aby vam tie slavne ATK neurobili take problemy ako mne....

janeisha
30. sep 2010

@katrenka111 ahoj a dakujem za privitanie...a sme na tom tak vselijako...a planujeme niekedy po buducom lete, to dufam ze sa mi moj hormonalny profil da nejak do poriadku....

janeisha
30. sep 2010

@katrenka111 ak mozem co su to ATK?

deniska2389
30. sep 2010

atk su antikoncepčne tabletky a prečo problémy ??
mala si problem otehotnieť???

katrenka111
30. sep 2010

@janeisha a co mas ake problemy???

katrenka111
30. sep 2010

@janeisha antikoncepcne tabletky

janeisha
30. sep 2010

@katrenka111 aha dakujem za vysvetlenie🙂 mam trosicku problemy.. bez duphastonu a lutenylu by som asi o menstruacii mohla akurat tak snivat 😔

katrenka111
30. sep 2010

@deniska2389 nie ale pocula som nazory roznych lekarov na ne a hormony su jednoznacne nie su pre mlade baby ktore chcu mat deti...sposobuju velke zmeny v organizme... aj ked na docasnu neplodnost su prospesne no zas sposobuju ovela viac sarapaty.... sama som toho príkladom.... takže je to diskutabilne,co lekar to iný nazor.... ale priklanam sa k nazoru že určite to s nimi nebude ružove,kedže je to zasah do prirodzeneho cyklu ženy......

katrenka111
30. sep 2010

@janeisha coze?? no ja mam tiež kopec problemov,už ani neviem co je MS, nic mi nepomaha a hormony nemožem absolutne brat ....koli trombofilii a už som z toho dost silno na nervy.....

janeisha
30. sep 2010

@katrenka111 a kedy sa chcete zacat snazit??.. to je tak ti ktori nechcu tak mozu a mohli byt mat bezproblemovo a ti ktori chcu tak nemozu 😔

katrenka111
30. sep 2010

@janeisha no zatial neplanujeme,ani tak skoro to asi nebude realne,najprv sa musim dat dokopy zdravotne,kedže mam hormony total zastavene a to nehovorím este o problemoch s maternicou a krvou... ale nehovorím žeby som už nechcela...no chce to cas....
A vy ako????

janeisha
30. sep 2010

@katrenka111 zmaturujem, priatelovi sa dufam podari predat ich rodicovsky dom , nejako sa mi upravi zdravie,.. a tak mozme🙂 ale to chce cas minimalne rok dva 😔

katrenka111
30. sep 2010

@janeisha aleee no tak to si este mladucká.... mas cas užívaj si este..... najprv si treba zariadit bývanie a trosku buducnost ..... 🙂

janeisha
30. sep 2010

@katrenka111 ja som si uzila zivot asi dost🙂 neviem ale aj s priatelom mame v zivote trosku ine priority ako ini ludia asi..

katrenka111
30. sep 2010

@janeisha ved jasne chapem....je to individualne..... ked sa na to ctite tak kde je problem....

janeisha
30. sep 2010

@katrenka111 kazdy je taky stary ako sa citi🙂 ale ved cas ukaze co sa napokon z nasich planov "vyvynie"🙂

katrenka111
30. sep 2010

@janeisha presne ... no doležite je ako to cítite obaja....

katrenka111
30. sep 2010

@janeisha a kolko ste spolu???

riana12
30. sep 2010

ahojte, tak ja teraz testujem nove "natacky", tak som teraz ako hipik 😀

katrenka111
30. sep 2010

@riana12 ahooj no co už je lepsie, depky presli???

riana12
30. sep 2010

@katrenka111 jasne, uz je lepsie 🙂 dneska pre zmenu zase unava, ale premaham sa 🙂

katrenka111
30. sep 2010

@riana12 aj ja presne, dnes na mna dolahla taka unava že padam...každe rano skoro rano vstavat,kopec roboty v praci..... ach este zajtra a je výkend....juchuuuuu 😀

riana12
30. sep 2010

@katrenka111 no asi to bude tym koncom tyzdna... ja som mala dneska viac-menej oddychovy... som zvedava co zajtra 😝 ale uz sa tesim, ze je piatok 😵

katrenka111
30. sep 2010

@riana12 tak to ti závidím..... ja v robote nemam konca kraja...na nervy...
a aký plan mate na výkend???

riana12
30. sep 2010

@katrenka111 no toto nemam vzdy... mam dni, ked ani na obed nejdem, na nete nie som a makam... 😝 akze ono sa to vyrovna...

no vikend - uvidi sa... v sobotu bude mlady spat do popoludnia po nocnej... no a snad bude jeden den tak pekne, aby sme vypadli na dlhu prechadzku 🙂 a potom uz co sa pritrafi 🙂

a vy ako?

riana12
30. sep 2010

teraz som si na veceru len tak troska na masti, oleji a vode udusila zeleninku, s trskou tekuteho korenia, nech to ma chut... obcas to mam ako maskrtku 🙂

riana12
1. okt 2010

ahojte, dam sem nieco na pobavenie:

https://www.youtube.com/watch?v=WtGPTWODXUs
mishuu
1. okt 2010

Ahojte baby,

čítam, že ste sa včera poriadne napálili, ja som tiež nahnevaná na tento štát a spôsob akým funguje.
Priznám sa, že nechodím k voľbám, takže by som nemala do toho kecať, a voliť nechodím práve preto, že si myslím, že je to zbytočné. Dobré je to jedine na to, aby sme mali nejakú vládu, aby v štáte nezavládla anarchia, ale inak čo z toho máme??? NIČ... mladé rodiny, slobodné mamičky na materskej, nemajú absolútne žiadnu podporu štátu, berú im postupne aj to málo čo majú. A potom ešte na nás apelujú, že by sme mali rodiť viac detí, pretože je na Slovensku veľmi nízka pôrodnosť...bavili sme sa o tom s mojim Števkom (môj priateľ 🙂 ) že keď má rodina 2 detičky, tak vlastne keď rodičia zomrú sú nahradený tými 2 deťmi ( myslím teraz len ako počet obyvateľov) Aby sme zvyšovali počet obyvateľstva mala by mať každá rodina minimálne 3 deti - a sme doma...kto nám ich uživí? Páni poslanci zo stotisícových platov bývajúci v krásnych vilkách by to zvládli, uživili by aj celý detský domov...ale čo rodina, ktorá žije z cca. 800,- € mesačne a to asi ešte aj veľa píšem ( v mnohých prípadoch je v domácom rozpočte v hre len jedna minimálna mzda a materská...) ???

Ale zbytočné je rozčuľovať sa, čo zmeníme? 😖

Aby som nebola hneď zrána taká negatívna, ako sa máte baby?
Včera som si urobila taký plánik do zošítka, že čo musím splniť, kým bude bábo a aj som sa rozhodla, že si začnem DNP platiť už od 1.12.2010 aby som mala istotu, keby sa nám podarilo skôr otehotnieť bud. rok...hlavne nech sa podarí, to je moje najväčšie prianie 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre