Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
18. jún 2009

Ja si myslim, ze to uz bude v pohodke. Bozno sa pri rannom pitu nahltal vzduchu a hned je "nadelenicko" na svete.
Este si pamatam, ze raz brasko, okrem toho, ze mal horucku, aj grckal - nemohol sa vtedy vykakat a vyprdkat. Ked to neslo spodkom, muselo vrchom ☹.

mexx
autor
18. jún 2009

No toto mu zatial funguje, dufam, ze bude aj nadalej. Ale vyzera to, ze kriza je nateraz zazehnana, snad to nezakriknem. 😉

A ty sa ako mas? Dnes ziadny McDonald? 😀

riana12
18. jún 2009

Mexx, Mc u mna dneska vedie 😀 😀 😀 2x chickenburgerik a este aj take male mozzarelove kusky 😀 😝

Myslim, ze ak uz drobcovi po dalsom mliecko nic nie je tak to bude v pohodke 😉

mexx
autor
18. jún 2009

No to mam za to, ze som sa tak provokacne pytala. Jaka otazka, taka odpoved. Ze chickenburger... 🤐 😀

riana12
18. jún 2009

Mexx, ale mame telepaticke spojenie 😉 😵. Na co myslis, to ja urobim 😝.
Ale vies, aky je ten chickenburgercok dobry? Mnaaaam 😝

etuska
18. jún 2009

Mexx-tak dufam bude maugli coskoro OK 😔
Riana-neprovokuj-my sme dnes mali zeleninove rizoto a MM sa pytal ze preco je tam malo masa 😠 -no,mne vobec nechybalo a takych 5kg by mohlo ist dole,dnes asi len zdrava strava,lebo vcera som pri PC sama zjedla balik chipsov 😀
Idem unyt riad,hodit veci do pracky..."nechcem byt zienka domaca..." 😀 😀 😀 -a to este chodim do prace,co bude ked budem na MD 😝 😝 😝

riana12
18. jún 2009

No ja musim "provokovat"! 😀. Ako by to bolo, kebyze vam napisem, ze nejaky zeleninovy salatik som zlopla? Aj ked na ten by som sa tiez nechala nahovorit, ani by som neprotestovala.
Len mi Mc. jednoducho chybal. Nemala som ho mozno aj vyse 2 tyzdnov 😒.
A treba mi aj kalorie nasavat. Mala som posledne dni problemy z crievkami, takze som velmi opatrne jedla, skor som sa iba nalievala tekutinami, dnes som si teda pre potesenie nadelila takyto obedik 😀.

Inac ja tu nenormalne pri PC zaspavam, uz nevlaaaaaaaaaaaaaaaaaadzem 🙄 😔

etuska
18. jún 2009

Riana- u nas prsi,tak podobne 🙄 🙄 🙄 a zase som varila do 1a.m tak sa aj tak citim-zajtra zjeme len rizoto co ostalo a Miske uvarim nejaku polievocku

riana12
18. jún 2009

No tu zas pecie, zajtra este viac a cez vikend, ked si budu ludia uzivat volno, tak bude zima 😠.
Po piatej dojde priatel, vyzdvihne ma z robotky 😵. Nam tu uz zacina vypadavat net, pre istotu sa radsej rozlucim.
Majte sa tu zatial pekne 😉 Paaa 🙂

mexx
autor
18. jún 2009

No Riana, sak ja viem, jaky je ten chickenburgercok dobry, prave preto...mi tu robis chute furt... 😝 😀

Etus, a k nam by si neprisla navarit? 😕 😅 😀

riana12
19. jún 2009

Mexx, tak sa nenechaj tolko odo mna "prosikat" a sup nan do Mc 😀 😀. Zeby som si aj dneska dala? 😀 😀 😀 😅

mexx
autor
19. jún 2009

Ja som mala minuly tyzden so segrou, som si robila zalusk na Chicken, ale nakoniec vyhral Big Mack, to som nejedla tisic rokov. 😅 Aj tak mam najradsej tie ich hranolky a zmrzku. 😉

No dnes sme mali ubehany den, som rada, ze sme konecne doma. Cervik spinka v kociku, ja sedim s nohami na stole...jaj, pohoda. 😀 A ozaaaj, dnes oslavujem, drobec ma konecne oficialne uznane krstne meno, takze uz mu nebude hovorit kazdy inac (boj s veternymi mlynmi v nasej rodine). 🙄 🙂

riana12
19. jún 2009

Mexx, gratulujem tebe aj drobcovi 😵 😵 😵 😵. A akoze sa vola? Aspon do IP, pjosiiim 😅.

etuska
19. jún 2009

Mexx-vola sa tak ako si pisala ze si priala jeho bio mama?

mexx
autor
20. jún 2009

Etus, ano. 😉

riana12
20. jún 2009

Ahojte, mexx a co tak skoro rano? 😀. Ale asi si drobec papat pytal, vsak? 🙂

mexx
autor
20. jún 2009

No on uz odrana vyspevoval, to je jeho cas, budi sa tak okolo piatej/pol siestej, trosku kvaka, a potom okolo siestej dostava jest. No a ja sa stihnem vacsinou uz tak prebrat, ze viac nespim. Tak len lezime v posteli, on si kvaka dalej, potom zase trosku pospinka, a ja medzitym pozriem, co nove na webe. 🙂

Aku mate sobotu? U nas je dost chladno a poprcha, drahy siel aj s prckom pozriet k babke, a ja doma musim popratat a podobne nudne cinnosti. 😅

riana12
20. jún 2009

No tak to bude isto ukecany, ked podrastie, nie? 😉 😅.
U nas je chladno, pred chvilou som nostek z dveri vystrcila, mamu som vyprevadila z domu, dojde vecer, takze teraz doma gazdujem s braskom. Pojdeme dat hydine papat a potom sa asi zbalime do obchodu. Nieco rychle na obed asi urobim. Nejaku zeleninovu polievku, braskovi hranolky a rozmyslam, co druhe uvarit, nech ma mama na jedenie, ked vecer prijde domov 😕.

riana12
20. jún 2009

Este sa spytam, drobovi uz bolo po tom grckacom rane dobre? 😉

riana12
20. jún 2009

drobcovi 😅

mexx
autor
20. jún 2009

Hej, potom to uz bolo v pohode, mliecko v sebe udrzal, akurat ze som hovorila vsetkym, ze mu nemaju nic davat, lebo mu bolo zle, ale moja mudra matka mu musela dat banan, ktory potom vysablil. 🙄 Ale inac v pohode. 🙂

riana12
20. jún 2009

Tak je potom dobre 🙂.
Idem nieco popatrat na nete, nejaky receptik, len ci nieco najdem na nase extra fajnove jazyky, neviem 😖.

mexx
autor
20. jún 2009

No co, Riana, nasla si? 😕 Ja som hladala nieco na zajtra, MM si nakazal maso na sampinonoch, ale dezert som rozmyslala, ze neviemaky...a zatial to vyzera na bananovu babovku. 🙂

riana12
20. jún 2009

Nasla som jednu mnamku - vola sa to strapate kuracie rezne, z mimibazaru 🙂. Zatial som urobila po 1,5 hodkovom odlezani (malo to byt odlezane 4-5 hodin) 2 rezniky, boli mnam. Mali tam ist este hribiky, ale ja som to urobila bez, ja hribiky nemusim.

mexx
autor
21. jún 2009

To neznie az tak zle, hod recept, ak mas este link. 😉

Ja som dnes hore od tristvrte na styri, drahy si dal budika a siel s tatom na ryby, a ja som odvtedy nemohla zaspat. Zato prcek dnes prespal celu noc, nemal ani take mensie vypadky ako inokedy, hadam bude taky dobry aj nadalej. 😅

riana12
21. jún 2009

receptik - http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=828

Takze drobec si dal dneska takeho dobreho sloficka 😵.

mexx
autor
21. jún 2009

Ahaaa, to vyzera dobre...a celkom lahko. Vyskusam dakedy... 😉

etuska
21. jún 2009

cafte kočky,
Mexx-asi telepatia-ja som vcera varila bravcove na sampionoch 😀 akurat idem uvarit ryzu a pochutname si-mnaaaam 😝 😀
Doobedu sme boli s Miskou same v kostole,MM pracuje,ale ma prist poobede ,tak mu ideme nakreslit nejaku peknu pohladnicu ku Dnu otcov 🙂 a dame mu jeho oblubene cukriky 😀
pekny dnicek 😵

riana12
21. jún 2009

Ahojte, tak ja uz mama za sebou obed aj olovrant, vonku som burinu vytrhavala, este chcem ist par kvietkov do skalky posadit. Len ma hodne boli palec na pr. ruke, nejak som si ho "pricvikla", ked som burinu vytrhavala. Tak som troska ako taky lazar 😒.

riana12
22. jún 2009

Dobre ranko, ako sa dneska mame, babulky?

Ja som vcera poobede este par kvietkov posadila, tak som s vikendom spokojna 🙂. Pocasie docela prialo, nam aj slniecko podvecer vykukavalo, bolo fajn. Bala som sa dnesneho rana, ze bude nejak extra zima, ale je to lepsie, nez hlasili. Sice pod mrakom, za to lepsie, ako keby malo byt vyse 30°C 😉.

Co sa dneska chystate porabat?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre