Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

katrenka111
29. júl 2010

@riana12 v doprave ??? to znie zaujímavo...
co nie je môže byt 😉
No ja mam dnes nahovno den ,včera sme sa s mojim strasne ale strasne moc pohadali,posledný týžden to je hruza same hadky...neviem co to ma znamenat,no som z toho mimo ☹

riana12
29. júl 2010

@katrenka111 tehu to nie je, lebo este len cakam na ovu 🙂 mozno je to z nej (uz sa mi davnejsie take stalo) ale to robi pocasie 🙄
no mate jedno z tych horsich obdobi... ale nebud smutna, isto sa to o chvilu zlepsi 😉

katrenka111
29. júl 2010

@riana12 neviem co sa deje ale proste už dlhsie to nie je take ako bolo,no neviem možnože nie ale hadky su na dennom poriadku je strasne podraždený haklivý na všetko,v nedelu sme sa o tom rozpravali a sa mi ospravedlnoval no ale akosi to nepomohlo.....
ach jaj vztahy su velmi komplikovane a bud sa treba naucit to pretrpieť alebo ja už fakt neviem..... ☹

katrenka111
29. júl 2010

@riana12 no veru to pocasie je na nervy dufam že už bude pekne teplucko 😖

riana12
29. júl 2010

@katrenka111 mozno ste spadli do nejakej rutiny alebo nieco podobne... a dovolenka ako? teraz neviem, ci ste aj neboli uz niekde 😅
treba skusit prostredie... alebo byt troska menej spolu... alebo zase naopak byt co najviac, len zmenit ten spolocny cas nejak... 😒

katrenka111
29. júl 2010

@riana12 no už sme boli posledne dni už aj tam sa to začalo,praveže nie sme spolu ani vela ani malo možno by som povedala že skor malo sme boli ked pracujem vonku ale teraz som dlhsie doma,lebo risuje sa niečo tu na Slovensku, tak možno aj preto....ale co bude ak ostanem tu to netusim....

riana12
29. júl 2010

@katrenka111 tak mozno je to prave tou zmenou, ze si tu na SK a nie ste na to zvyknuti 😒

wieruss
29. júl 2010

ahojte 🙂 mozem sa ku Vam pridat aj ja? hladala som nejaku temu, ale tato mi asi sadla najviac, kedze sa este nejak nesnazime 😀

katrenka111
29. júl 2010

@riana12 No prisiel domov z roboty a nahovoril ma na poriadne dlhu prechadzku a všetko sme si vyjasnili tak som rada,proste ma toho vela v práci,proste všetko sa nám toho akosi vela nakopilo,aj mne aj jemu,takže budeme sa snažit zmenit tie veci ktore sa nám nepácia... ach tie vztahy,tie sa musia stale a stale pestovat a obnovovať

katrenka111
29. júl 2010

@wieruss no vítame Ta...konečne neaka nová tvár....
Takže ty tiež len tak plánujuca niekedy baby???necakane???

riana12
30. júl 2010

@wieruss ahoj, vitaj u nas 😉
@katrenka111 veru, nezaspat na vavrinoch a stale sa snazit udrzat si ten vztah pekny 🙂 no je fajn, ze ta takto zavolal von na prechadzku a mohli ste si to vydiskutovat 🙂

katrenka111
30. júl 2010

@riana12 no jo je to ale niekedy dosť zložite....ale paci sa mi že aj on sa mi zdoveril s jeho problemami... nám všetci vravia že povahovo sme uplne rovnaký a to tiež nie je niekedy dobre..dokonca aj krvnu skupinu mame rovnaku... 🙂

katrenka111
30. júl 2010

@katrenka111 to mame ale pocasie co?? modlim sa aby cez výkend bolo pekne

katrenka111
30. júl 2010

sama sebe pisem to som ši-ši 😀

riana12
30. júl 2010

@katrenka111 a znamenia ste ake? snad nie rovnake? 😅
a neboj, nie si sisi, uz som si aj ja kolkokrat pisala sama 😀 no pocko je otrasne... od soboty mi kazdy den prasti hlava... mota ma ako po piatich stamprlikoch 🙄 to je z toho blbeho pocasia, ako sa to vzdy rychle chce zmenit 🙄

katrenka111
30. júl 2010

@riana12 no ja presne tak každy den ma bolí hlava a doslova sa motam a nic sa mi nechce total depresívne....
No ja som typický škorpion a on je rak,ževraj to k sebe pasuje.... 😉

katrenka111
30. júl 2010

@katrenka111 a to ma este zuby začali bolet včera som bola u zubara všetky 8mičky mi vyliezaju a nemaju kam rast tak ma bolia dasna,modlím sa aby to prešlo,lebo nechcem zažit chirurgický zakrok,tieto zuby su zákerné 😠

katrenka111
30. júl 2010

@riana12 no zas dnes som fakt K.O. 😝

wieruss
30. júl 2010

@katrenka111
@riana12 ahojte 🙂 no mi planujeme deti (dufam, ze sa podari nejake 😀 ) a ano skor take necakane, kedze teraz riesime byvanie tak do 2 mesiacov by sme mali byt konecne vo vlastnom a potom hadam aj potom pride 😵
vy ste na tom (myslim vztahy, byvanie, ...) ? 🙂

katrenka111
30. júl 2010

@wieruss no u nas to je všeliakeee.... ja som s mojim 4roky už spolocne bývame no nie sme zobratý este a babo to zatial neriešime povedali sme si že nebudeme nic planovat ked príde bude proste tiež myslím že nečakane je to najlepsie... no a ako si si mohla prečítat momentalne sme riesili taku menšiu krízu takže dufajme že bude už fajn....
No a vy ste kolko spolu??? s priatelom ste riešili už babo alebo len tak???

wieruss
30. júl 2010

@katrenka111 mi sme spolu tiez 4 roky, minuly rok sme sa brali 🙂 mi sme este nic neriesili, ale kedze som musela pred rokom a pol prestat brat atk tak odvtedy sme len tak "bez vsetkeho" 😀 drzim palec, aby sa Vam ta kriza co najskor vyriesila... mi sme sa s drahym tiez casto hadali, ale nejak to pomaly ustava, asi ako si na seba coraz viac zvykame heh. Zatial mam ako nahradu za babo psika 🙂 a odkial si a kolko mas rokov ak sa mozem opytat?

katrenka111
30. júl 2010

@wieruss no mi tak isto tiež nemôžem brat už nikdy atk,je to svinstvo a sposobilo mi to vela zleho....
No ja som novoprisťahovana Šalanka,inak pochádzam zo Senca a som tu velmi často,pomaly viac než v Šali 🙂
A mám 23rokov. A ty???
To maš dobre že ste aspon manželia....

wieruss
30. júl 2010

@katrenka111 uplne suhlasim, ze atk je cisty humus ... pohodlne to ano, ale uz ti nikto nepovie, ze ked to prestanes brat, tak sa ti vratia vsetky problemy co si mala aj predtym, alebo este lepsie, ze ti atk nove problemy vytvori 😠
Ja mam 24 🙂 byvame v Ziline (tu mam aj rodicov a tiez som u nich skoro stale 😀 )
Ako to myslis, ze to mam dobre, ze sme zobraty ? Vy sa nechcete brat, alebo je tam iny problem? 😕

riana12
30. júl 2010

ahojte 🙂 ja len v kratkosti... uz som konecne s priatelom 😵 vecer mozno pojdeme na disko, aj ked mna boli hlava, nie je mi teraz najlepsie, tak este uvidim...

katrenka111
31. júl 2010

@wieruss no veru ATK zabere na jedno ale na kopec iných vecí škodí....ja som začala mat problemy a napokon mi zistili trombofíliu,dosť závažný stupen takže teraz musím byt na Anopirine a pocas tehotenstva na injekciach,stale ma bolia nohy,neskutocne krče v nohach mam až take že padam a lekari netušia prečo no ma to asi 1 s 2 súvisť.
No tak ja si myslím že nic sa tým nemení svadbou ale možno manželia celý ten vzťah beru trosku zodpovednejšie....no neviem ťažko povedat...
No ja by som aj chcela ale len koli tomu že ja mam na to taký nazor že to je poriadok nie len tak spolu žiť na divoko,ale zas dnes je iná doba tak neviem...
Aj keby sme mali svadbu tak určite len niečo menšie,najbližšia rodina a žiadne ceremonie,zvykneme sa o tom rozprávat,no ale neda sa vše naraz na všetko treba financie,kto vie možno buduci rok.... 😉

katrenka111
31. júl 2010

@riana12 na disko??? zvknete chodievat???

riana12
31. júl 2010

@katrenka111 no sem-tam.. vcera sme boli, ale nezdrzali sa dlho, lebo tam ani ludia poriadne neboli 😕 😅

katrenka111
31. júl 2010

@riana12 mi vobec nejak nas to už nebaví skor len tak si niekam sadnut sem-tam,asi sme si toho za mladi už užili až až 😀

katrenka111
31. júl 2010

inak pekný deň Vám prajem 🙂

minila
31. júl 2010

ahojte, aj ja som zatial "buduca snazilka" 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre