Bylinkárka pani Sprušanská z Trnavy a vaše skúsenosti

slabachvila
31. aug 2012

uvažujem že za ňou skočím do trnavy. Máte niektorá skúsenosť?

foco
23. jan 2016

@5jani55
Je mi ľúto, ale neviem o nikom takom.

drobcek2510
26. jan 2016

walle5 ja by som mala zaujem o bylinky ake mate ceny a aku mate uspesnost 🙂 🙂
pisala som vam spravu

walle5
18. feb 2016

@drobcek2510 dobrý deň, aj som Vám odpísala, prosím prečítajte si moje všetky príspevky, nie je ich veľa, kde to vysvetľujem.
Iba zopakujem,nemám žiadny zoznam úspešnosti, nemám ceny bylín a ani nepredávam, ani zatiaľ neliečim, neberiem žiadne peniaze, aj keď som sa v minulosti ponúkla s pomocou byliny zohnať.....nič som za to nebrala. V mojich príspevkoch aj spomínam, kde sa dajú byliny kúpiť, ale iba niektoré - tie, ktoré nie sú na lekársky predpis podľa čínskej medicíny , ale to vysvetľujem v mojich príspevkoch.
Taktiež chcela by som upozorniť niektorých pacientov nebohej pani Sprušanskej, že ak nejakú bylinnú zmes brali v minulosti, neznamená to, že to môžu znova brať aj teraz a im zaberie a vôbec neuškodí!!! Byliny sa kombinujú podľa aktuálneho stavu - keď ste dostali bylinnú zmes pred 2 rokmi, napr. mohla ste mať aj iné zdravotné problémy, mohla ste byť zimomrivá, nemohla ste si zohriať nohy, bola ste vyčerpaná.... a pýtali ste byliny na baktérie.
Ak máte aj teraz baktérie a mávate už návaly, máte aj žalúdočné potiaže atd. tu sa liečba mení....
Navyše, mnoho bylinných zmesí sa NESMIE brať dlhodobo!!!! Zvlášť tie, ktoré nenájdete voľne predajné v pragone.cz
Vedľajšie účinky si ani nemusíte všimnúť, no odborník v čínskej medicíne to zistí. Napr. beriete byliny a popri tom mávate iné nezvyčajné príznaky, alebo máte riedšiu stolicu, alebo zápchy....toto všetko a viac ( dokonca aj zmena psychiky) je veľmi veľmi dôležité a môže to byť výsledok nesprávneho výberu bylín pre vás....

mb021975
10. máj 2016

@walle5 Ahoj, prosim ta mohla by si mi pomoct ? Chodila som k pani Sprusanskej a ked zomrela vzdala som aj moju nadej otehotniet a prestala som sa liecit. No teraz chcem pokracovat. Nevies niekoho kto by mi mohol bylinky dat ? Viem, dala si tu adresu ale ja potrebujem byliny znovu predpisat (urcit ktore). Prosim odpovedz mi. Pocula som , ze je aj nejaka pani v Bratislave.....vies nieco o nej ?

mamartinka
10. máj 2016

@mb021975 a Pani Anku Kopacovu nechces skusit z Vrboveho?

anndreina
12. máj 2016

@walle5 Dobry večer. pisali ste že predávate bylinky ako p.Sprušanská vedeli by ste mi niečo predať na žlčnikove kamene.Dakujem

1hora
22. jún 2016

@marianka249
@marianka249 ahoj prosim ta dala by si mi kontakt na obe liecitelky dakujem velmi pekne.

zuperka
1. mar 2018

prosím o kontakt na liečiteľku, ktorá sa zaoberá a predáva bylinky ako p. Sprušanská. Súrne icih potrebujem pre syna, p. Sprušanská ho liečila a úspešne, naši lekári mu nevedeli pomôcť. Ďakujem

inzulin
1. mar 2018

@zuperka V Trnave nikto, vraj v Maduniciach je bylinkárka, ktorá robí čínske bylinky. Ale neviem, či dobre robí, ani koľko stojí.

tanula20
2. mar 2018

@zuperka pani Behúlová v Hlohovci, veľmi dobré skúsenosti máme s ňou. Dávala nám to isté, čo dávala pani Sprušanská.

anndreina
2. mar 2018

@tanula20 Dobrý den a kde sa nachádza v Hlohovci pani Beluhova ,aj mi sme chodili pani Sprušanskej,dakujem.

tanula20
2. mar 2018

@anndreina to sme boli akoby v centre, neviem presne, to by ste sa s nou dohodli, ona zdvihne telefon a dohodnete sa, povie Vam presne, kde ma sidlo, aj kedy mate prist. My sme tam boli len raz, potom mi posielala postou.

anndreina
3. mar 2018

@tanula20 Dakujem,a čislo na nu nájdem?

tanula20
3. mar 2018

@anndreina dobrý večer, áno, posielam vám čísielko 🙂.

lucildka
16. mar 2018

Ahojte prosim vas viete mi dat niekto kontakt na bylinkarku Behulovu? Dakujem

lucildka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucildka
17. mar 2018

@tanula20 Dobry den. Mohla by som Vas poprosit o kontakt na pani Behulovu? Dakujem velmi pekne

inzulin
3. máj 2018

@lucildka
Je aj na Facebooku (je z Trakovíc), tel. - možno je ešte aktuálny: 0907 162 590.

vanes1
24. jún 2018

@tanula20 Dobry den, mozem poprosit cislo na bylinkarku pani Behúlovú z Hlohovca?

inzulin
25. jún 2018

@vanes1 Hore je číslo napísané. Ak by nebolo aktuálne, tak pozrite internet, alebo zavolajte do predajne zdravej výživy v Trakoviciach-Pani Krišková, tel.č. 0944 048 425 alebo mail: esenciazdravia@gmail.com. Možno bude pani vedieť, pretože pani Behúlová býva v Trakoviciach. Inak, byliny robí len okrajovo, robí hlavne akupunktúru a masáže.

silviah
6. júl 2018

Dobry den, liecili ste sa prosim Vas kedysi u pani Sprusanskej s Bartonellou z kliestov? Nepamatate si ake byliny Vam davala na vycistenie? Atb a ina cina nepomaha. Dakujem velmi pekne

dendulienka
6. jún 2019

ahojte môžem poprosiť telefonne číslo na pani Filovú a pani Sprušanskú, lebo už ani antibiotika mi nezaberajú. ďakujem. Prosím poslať do súkromnej správy.

inzulin
6. jún 2019

@dendulienka Pani Sprušanská zomrela pred 6 rokmi.

dendulienka
6. jún 2019

@inzulin ďakujem za info a nepoznáte nejakú inú bylinkárku v Trnave.?

lyds
7. jún 2019

@inzulin v r.2015...

ppeettoo
7. dec 2020

Prosím Vás ku komu ste začali chodiť po smrti p. Sprušanskej? Predpokladám že odstupom času aspoň pár z Vás našlo dokonalú alternatívu. Ja som skúsil dvoch liečiteľov ale nie je to ono. Ďakujem

mimi21mimi
7. dec 2020

@ppeettoo Napíšte mi správu.

foco
7. dec 2020

@ppeettoo Bohužiaľ klasická medicína..hovorí sa, že každý je nahraditeľný...ale p. Sprušanská patrí medzi výnimky.

inzulin
7. dec 2020

@ppeettoo Marcela Klevarová, Bratislava. Ale je oveľa drahšia ako pani Sprušanská.

ppeettoo
7. dec 2020

@inzulin napisem Vam ss

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre