Čakám, či dostanem menzes

13. dec 2021

ahojte baby je tu niekotra, ktora uz netrpezlivo caka na piatok ci dostane ms alebo nie😅 lebo ja cakam a ide ma z toho uz urvat😅

martinka444
16. dec 2021

@katarinazavo tak do 5 minút dúšik, ale takých som už mala, uvidíme, ak nepríde ms testnem v nedeľu

katarinazavo
16. dec 2021

@martinka444 držím palce nech silnie, ja som ducha nikdy nemala

martinka444
16. dec 2021

@katarinazavo ďakujem a podobne , želám nech to vyjde aj tebe🙏❤️

katarinazavo
17. dec 2021

... robila som si ráno dnes mám dostať tak hádam už ani nepríde MS

martinka444
17. dec 2021

@katarinazavo jej krásny dúšik, podobne som mala ja včera, trošku myslím aj slabšie, ja dnes 29 DC a zatiaľ ms nič 🙏

katarinazavo
17. dec 2021

No som zvedavá či dnes dostanem a to mám ja vždy presne na deň ako hodinky ak dnes nedostanem tak uz asi vôbec, držím palce nech silnie

martinka444
18. dec 2021

@katarinazavo tak ako to vyzerá?

katarinazavo
18. dec 2021

@martinka444 meškajú mi tak verim ze už nedostanem v utorok chcem testnúť ci je silnejšia a vy ?

martinka444
18. dec 2021

@katarinazavo zatiaľ nič, tak ale keď mám 28-31 dnove cykly, tak buď meškám, alebo zajtra pozajtra čakám 😁
Pobolieva má aj spodok brucha, vaječníky, kríze, bradavky tiež....no uvidím, ráno dom robila zase test, myslím že trošku silnejšia čiarka aké stále len duch🙂

katarinazavo
18. dec 2021

Tak držím nám palce ,ja zas mávam presne na deň tak hádam ma už neprekvapia

katarinazavo
20. dec 2021

@martinka444 ako robili ste si ďalší test ?

martinka444
20. dec 2021

@katarinazavo no áno, vlastne bol rovnaký ako ten prvý, ms ale zatiaľ nikde, kríze a bedrové kĺby má strašne bolia🤷

katarinazavo
20. dec 2021

Mne už meškajú 3 dni vlastne . Držím palce nech silnie

martinka444
20. dec 2021

@katarinazavo waaau krásne ❤️❤️❤️

trinity246
26. dec 2021

Ahojte idem simpo radu 8 rokov sa snazime s manželom o bábätko pred 2,5 rokmi som potratila dnes je 5 deň kedy mi mešká ms....menzes mávam pravidelný väčšinou príde aj skôr ...keď mi meškali 2 dní som mala test negatívny ale aj dnes 5 deň meškania ak nie som tehotná čím to môže byt? V podbrušku mám pocit taký čudný akoby malý prísť každý deň taku ani nie bolesť ako tlak ... Ďakujem za radu

silviaeli
28. dec 2021

@trinity246 mne keď tak meškali tyzden mala som cystu..takze asi radšej zájsť k dr..

noemikatka
28. dec 2021

kto čaká somnou piatok ma prísť MS cyklus mávam 27 ako hodinky 🙉

noemikatka
28. dec 2021

@trinity246 ešte stále môžeš byť tehu sú ženy kedy im test ukazal až po 10dnoch meškania mohla si mať posunutu ovulaciu držím palce veľmi ✊✊✊💗

trinity246
29. dec 2021

@noemikatka dakujeeem ale začala som dnes ráno krvácať ...

janulkama
9. jan 2022

@katarinazavo ahoj, citam ze teba strasne zacali boliet krize. Ja mam sice do menštruácie este 6 dni, ale dnes ma neskutocne zacali boliet, od vcera podbrusko a vsimla som si, ze mam zrazu o trochu väčšie prsia. Keby ze sa nemeram pred týždňom, tak ani neuverim, ze imam obvod o 1,5 cm vacsi🙈 A teraz som natrafila na teba, ze ty si mala taky priznak. Babo sme neplanovali, ale medzi sviatkami sme si nedali pozor, takze aj sa obavam, ze by to mohol byt jednej z priznakov.

katarinazavo
9. jan 2022

@janulkama áno tie kríže boli jeden prvý z príznakov, potom nejak 5 dni pred kramamy ma začali aj prsia ale tie kríže veru neskutočne bolelo 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre