Chcem dievčatko

terezka1947
4. apr 2013

ahojte....chcem dievcatko 😀 teda,aby ste mi rozumeli...chcem sa opytat ci niektora z vas pozna (hoci aj babsky)recept na dievcatko 😀 viem,ze sa to "da"nejako riesit aj milovanim pred plodnymi dnami,aby tam tie spermie dorazili prve...atd....berte tu temu tak trosku aj na pobavenie,ale aj na nejaku tu radu...ved aj sranda byt musi..a co sa babatka tyka, je to vlastne jedno,len nech je zdrave...dakujem za odpovede.

xlucia
4. apr 2013

@terezka1947 taka tema tu uz je. a navod na dievca neexistuje.

terezka1947
autor
4. apr 2013

uz je takato tema?tak nic 😢 ved ja viem,ze navod neexistuje....ALE...

cerez
4. apr 2013

@terezka1947 Aj ja som chcela druhé dievčatko, aby som mala dve kočky a mám? Nemám. Mám párik. Čo sa týka babských rád, podľa jedného ti to bude vychádzať, podľa druhého nie. Veď je to jedno. Skúšaj to pred a po plodných dní, možno sa vydarí.

reni1512
4. apr 2013

pred ovulaciou sa hovori ze sa vydari dievcatko... ale nikdy to nemas iste... ovplyvnit to ,,vie" iba tvoj chlap a Boh 🙂 ale poviem ti, lebo my sme skusali pred a nase babo sa nam zatial nechcelo ukazat :D

monchicca
4. apr 2013

ozaj zabavna tema 🙂 Aj my sme chceli dievcatko a mame dvoch chlapov, ale keby som vedela na 100% ze tretie by bolo dievcatko, urcite by som to riskla este raz 😀

terezka1947
autor
4. apr 2013

dakujem 😀 ja viem,ze sa neda na 100%...ale raz som od nejakej zeny pocula,ze sa to rata nejako podla prvej menstruacii po porode..takze VRAJ ked je babatko chlapec,prva menstruacia ppo porode je dievcatko...atd....ja viem 😀 co si o tom pomyslite,ved ja tiez neverim...ale tak ved skusit sa da,no nie?

terezka1947
autor
4. apr 2013

ooooo,sa musim smiat 😀 manzel mi nakukol cez plece a ze vraj...ON sa musi sustredit...ze to on uz zariadi 😀 haaaa,to urcite 😀

ajakinder
4. apr 2013

Terezka skus pozriet ... je to zaujimave, ale ci to funguje... pekny vecer
http://najmama.aktuality.sk/cinsky-kalendar-poh...

erika26
4. apr 2013

no neviem u mňa je ten čínsky kalendár tak napoly pravdivý podľa neho by som mala mať dvoch chalanov a mám babu a chalana 😉

cecil36
5. apr 2013

@terezka1947 a co s tym ma menstruacia? Verdikt ci to bude chlapec alebo dievcatko nosi tvoj chlap v gatiach 😀

pingu1
5. apr 2013

@terezka1947 a co takto ''chcem zdrave dieta''

monikahan77
5. apr 2013

@terezka1947 asi niečo na tom je s tými plodnými dňami, my sme bábo museli spraviť pred plodnými dňami a zatiaľ doktor hovorí, že to vyzerá na dievčatko. Aj mám od začiatku ciťák na dievča. A počula som to od viacerých žien, že keď nesledovali plodné dni a robili to hocikedy pred alebo po, majú dievčatko.

nibiru
5. apr 2013

dokazanáé je že dievčenske spermie vydržia dlhšie v hliene ako mužské preto pár dní pred ovuláciou saavraj rodia baby,v den ovulacie alebo den pred chalani,najnovšie došli vraj na to že že ženy ktoré majú vela stresu rodia častejšie baby._:-D jaaaj mi sa snažíme rok a brala by som hoci čo len nech je zdravé😀 prvú mame babu snažili sme sa 2r. a mala som v praci večne stres 😀 nám sa tiež schovávala až do pôrodu 😀 ale v 7mesiaci som tušila že to bude baba😀

barboritta
5. apr 2013

ja čakám tretie dievčatko,ale recept nedám nikomu,lebo nijaký nemám 🙂 my sme neriešili nič a tu ho máš 😀

juz
13. okt 2013

a ja mam dievcatko bebe 😎 😢

nintu
13. okt 2013

ja som tiez tuzila strasne po dievcatku a mam ho 😉 ...sex po kramoch 😀

dada281185
17. okt 2013

@nintu ahoj aj my smem snažili asi 3 den po menzese a ešte včera ale neviem či to vyjde , kedžč som mesiac po kyrete ale citim sa dobre , dievčatko býva po krámoch a chlapci počas ovulácie?no nevime ja hlavne ked to vyjde nech to je zdrave, ...

barboritta
14. okt 2016

Tak a mame dievcence styri;)))

petrao2
14. okt 2016

Ja som stale tuzila po dievcatku a mam dievcatko.....sex hned ako skoncila mrcha a bolo 😁😁😁😁

marfikchov
14. okt 2016

ja by som tému ešte doplnila "chcem dievčatko, ale už nechcem byť tehotná ani rodiť" 😀 som si istá, že keby som privolila 3x, tak by tam bol bimbas do tretice a aby som bola ešte viac "potrestnaná" že celý život snívam o zapletaní vrkočov, tak by tam boli naraz dvaja... 😀

kala713
14. okt 2016
zabka1987
20. okt 2021

@barboritta jej vidím, že sa podaril aj chlapček ❤

sasanka605
20. okt 2021

Nepoznám ale podľa toho čínskeho kalendára ci co to je mala byt malá chlapec 😊. Prvý vyšiel dobre

barboritta
20. okt 2021

@zabka1987 áno,nakoniec som sa chlapčeka dočkala.Starsie dcérky naňho nedajú dopustiť 🤣

zabka1987
20. okt 2021

@barboritta tomu verím. Aj moji chalani by chceli sestričku veľmi, mám 4 chalanov 😉❤ možno ešte raz

barboritta
20. okt 2021

@zabka1987 aha,no vidíš,u vás presne naopak 🙂Tak držím palce,nech to prípadne vyjde😀🤰

kulumulu123
20. okt 2021

@terezka1947 aha chcem Ferrari 😁

zabka1987
20. okt 2021

@barboritta ďakujem ❤ moc tomu neverím žeby bolo u nás dievča 🤣 ale nech sú zdraví, to je hlavne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre