• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Chcem otehotnieť. Aká je správna konzistencia ejakulátu?

19. mája 2014 
autor
anit, dakujeem :wink:
dudu, raz sa v centre stretneme a budeme spolu odchadzat s gulatymi bruskami :grinning: pozri to v snari.Co sa mi ma snivat, aby sa mi toto splnilo? :grinning: :grinning: :grinning:
18. okt 2006 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dudu, dakujem za odpoved, ukludnila ma :slight_smile: Vies, ked som si cilala rozlicne clanky typu... "neliecene zapaly a opakovane zapaly a mikozy mozu viest aj k neplodnosti" - bola som ako na trnoch a cudovala som sa, ked mi gynekolog povedal, ze je to v pohode a nema to vplyv na plodnost. Lieci ma gynoflorom a mykocystom - uz hadam asi rok... niekedy je to uplne v pohode a niekedy z nicoho nic sa mi dostavi ten neprijemny palivy pocit /niekedy to trva tak 1-2 hod, a niekedy aj 2 dni a viac/ - pozorovanim som prisla na kopec veci, ktorym sa musim vyhybat, aby sa mi mikoza a jej prejavy casto neopakovali...
19. okt 2006 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dudu, este som sa chcela opytat, nerozumela som casti tvojho textu /niektore skratky este neovladam, alebo mi pomalsie zapaluje :grinning: , neviem co je: " kultivaciu do troch roznych pod / ako to nazyvaju n centre/ "
19. okt 2006 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
anit, vidis, ja som nikdy ziadnymi zapalmi netrpela, teda aspon o tom neviem, nikdy ma nic nebolelo, cyklus ukazkovy, teraz aj spermijky o.k. a predsa sa nam nedari. Ono je to asi uplne v niecom inom...ale ktovie v com :unamused:
19. okt 2006 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka, to keby sme vedeli v com to naozaj je :wink: ...hned by sme to odstranili :grinning: /teda aspon v tvojom pripade/
My vieme, ze problem bude asi v tom nasom spermiograme a uvidime, ci bude vsetko OK u mna :confused:
Vies, aj tak si hovorim, ze ked tam nejake tie spermijky su, tak hadam sa nam moze postastit aj bez UO. Nemozem nad tym velmi rozmyslat, budem verit v obrovsku nahodu a budem sa snazit byt v pohode /aj ked to podvedomie je taka potvorka, stale mi to pripomina :grinning:

V tvojom pripade by som bola spokojna aspon v tom zmysle, ze mate vysetrenia v poriadku, co je naozaj velka, velka pomoc k dosiahnutiu pohodicky :slight_smile: ...neboj, babatko tam niekde uz na teba caka a tesi sa na vas :wink:
20. okt 2006 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem, dakujem...uz sa nanho tesime :grinning: ale predsa len kludnejsia budem az co mi povedia v utorok po navsteve v centre, snad same dobre spravy a ziaden stres :sweat_smile:
20. okt 2006 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
neviete mi tu niektora napisat ake maju byt spravne hodnoty pri posudzovani ejakulatu? Co vsetko sa hodnoti, co je norma a co uz nie?
19. jan 2007 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja viem že tu nemám co obchendovať ale pred mejakymi 2 rokmy som mala podobný problém ako vy teraz mám 14 mesačmého syna Dávida.Po roku snazenia sme sa nato vikašlali a priattel odišiel do Talianska na 1,5 mesiasa a keďprišiel stalo sa to čo sa malo moja ovulačné dni a 1,5 mesiaca spravili svoju robotu!!A ejakulat by mal byť ŽEVRAJ úplne husty ALE VIAC NEVIEM
19. jan 2007 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a hodnoty nevies? Vy ste asi na spermiograme neboli? :sweat_smile:
19. jan 2007 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NIE neboli lebo keďsme chceli podniknúť dalsie kroky tak sa nám to konečne podarilo
19. jan 2007 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to je super, tak vela stastia...
19. jan 2007 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Díky aj tebe držím ti palce nech vám to vínde
19. jan 2007 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka nech sa da na doraz,chapeš čo najhlbsie pred vyvrcholením
8. okt 2012 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@labakam Dik za radu...len my uz medzicasom mame dve deti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. okt 2012 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ale ako pozeram...onedlho po tejto diskusii sa podarilo :slight_smile:
14. nov 2012 o 01:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
@butterfly22 no ako sa to vezme...posledne som pisala v januari a otehotnela som potom v decembri 2007...a potom v decembri 2009 opat :wink: takze uz sa nam sny splnili, dakujeme :dizzy_face:
14. nov 2012 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
dievcata, ja mam tiez taky pocit, ze vsetko zo mna vytecie :( ze tam nic neostane, aby to tam zabojovalo :slight_smile: kazdopadne sa musim priznat, ze mi je dost neprijemne, ked to mam v sebe :( kedze sme vzdy s manzelom pouzivali kondom a vsetko bolo ciste a pohodove, a teraz :( och neviem sa s tym zzit :( a bojim sa ze to moze byt dovod, ze sa nam nepodari otehotniet :( nemali ste podobne stavy? :( ja som z toho dost nestastna :(
19. máj 2014 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok