Snažíme sa o dieťa. Robíme to správne?

lydia1995
1. jan 2021

Ahojte mam na vás takú zvláštnu otázku no dúfam sa my nevysmejete.
S priateľom sa snazime o dieťa už vyše 2 rokov a v poslednej dobe intenzívnejšie. Partner už bol na vyšetrení všetko má v poriadku ešte ja pôjdem za pár týždňov na kontrolu ako to je presnejšie somnou.

Ale k veci, keď dokončíme pohlavný styk ktorý má polohu misionár, tak som si není istá ci ma sperma vytiecť alebo zostať všetko vo mne? Áno dosť blbá otázka len ide o to ci mam zdvyhnut zadok tak aby nič nevytieklo alebo je to normálne ze niečo vytečie a niečo nie.
Ci nahdou není chyba v tom ze to vytecie a malo sa dostane dovnútra a pokaždé zdvihat nohy mi príde niekedy zbytočne lebo keď vytiahne nadobicko a aj tak vytecie niečo zo mna a aj niekde som čítala že to vôbec nepomáha zdvíhat nohy písala jeden doktor na internete ze co sa ma dostať dovnútra sa aj tak dostane.

monkasponka
1. jan 2021

@lydia1995 stači normalne sexovať 😉

mmoonna
1. jan 2021

Je plne normálne, že ti to ide von. Však čo ti to tam má ostať naveky? Stačí, aby sa jedna spermia dostala tam kam treba.

4stanka4
1. jan 2021

@lydia1995 gravitácia nepusti 🙂 co ma ostať tam ostane neboj sa.

ahoj0
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzanka.zuzu
1. jan 2021

prestaň riešiť "správne" vykladanie nôh, nie je to jadrová fyzika, uvidíš čo ti povedia po vyšetreniach 😉

bluka2
1. jan 2021

Zober si také zvieratá...tiež nikto nedvíha nohy a rodia sa im mladé

lydia1995
autor
1. jan 2021

Vy ste bombové baby, ďakujem vám pekne zdvyhli ste mi náladu ☺️☺️☺️☺️

tatehotna
1. jan 2021

@lydia1995 skus zacat uzivat kyselinu listovu, moze ti pomoct v pripade ze si ok. ja napr nemam jeden vajecnik a tiez sme sa snazili po vysadeni antikoncepcie asi 9 mesiacov a bola som cim dalej tym viac zufalejsia vzdy ked sa dostavili kramy 😏 ale u nas bol problem ten ze moj chlap mal menej spermii ci slabsie ci take nieco a uzival nejake vitaminy, ktore mu odporucili po vysetreni uzivat a neviem ci psychika alebo tie vitaminy zabrali, ale otehotnela som a dnes mame nadherneho 5mesacneho synceka. drzim palce 🙂

viikkki
1. jan 2021

Skús prstov metódu keď vytiahne (mohol by pomaly vtedy ostane najviac vnútri) ty si ešte prsty potlač ku krčku... A snažte sa každý druhý deň od skončenia MS...

lubiss
1. jan 2021

nic nedvihaj ani nevymyslaj kadejake atleticke blbosti.. pi alchemilkovy caj a uzivaj kyselinu listovu....jo a sex sme mali hned po menstruacii niekedy kazdy den niekedy kazdy druhy do cca tyzdna po ovulke a vyslo to

gloria31
1. jan 2021

Skus dvihnit nohy ale dvihnit a oprieť o stenu tak aspoň na 10-15min. Určite sa podarí

breznica
1. jan 2021

@bluka2 zober si také zvieratá v akej polohe "sulozia" ani jeden druh nesulozi v misionárskej polohe ( okrem orangutanov, ktorých sme videli tento rok v Bojniciach, tí ma prekvapili🤣)

bluka2
1. jan 2021

@breznica bonobo opice tiež, dokonca sa aj bozkávaju jazykom 🤣

mareka49
1. jan 2021

Kdesi som dávnejšie čítala, že stačí polezat.
Myslím, že zas dáke mega vykladanie panvy asi netreba ale tých 15 by som ostala ležať.
Pre svoj dobrý pocit, že som dáko máličko prispela k uľahčeniu cesty

mareka49
1. jan 2021

A ak píšeš o 2 rokoch tak to už je návšteva lekára načase.
A sleduješ si ovuláciu?
Skôr ako vykladanie nôh, by si mala skôr sledovať plodné dni..
Ostatné už s gyn

ariannazara
1. jan 2021

@gloria31 toto som sa spravila po pol roku snaženia 😁 a bola som v tom hneď 😁

derdia
1. jan 2021

Ahoj skôr ti poradím sleduj si plodné dní, hneď po skončení menzesu, sa sleduj. Mala by si mat vlhké obdobie a vtedy by sa vám malo za dariť. Musíte sa proste trafiť.

derdia
1. jan 2021

Alebo skus zo zadu, ak máš otocenu maternicu....

anabell1985
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
denden77
1. jan 2021

keby nevytieklo, bola by si casom ako slnecnica 🤣🤣🤣
mne tie nohy zo srandy vytiahol do sviecky, ze ked sa snazime, tak poriadne.. bavili sme sa na tom a po 3 tyzdnoch sme sa bavili na pozitivnom teste 🤣

hermanoval
1. jan 2021

@lydia1995 nadobičko, bože môj🙈

klip0
1. jan 2021

@viikkki to je ironicky ta rada, ci naozaj? Este som to nikdy nepocula 😁

sparkling
1. jan 2021

@klip0 vola sa to prstíková metóda 🙂 vraj to naozaj funguje

gloria31
1. jan 2021

@ariannazara ja tak isto.... U nás to trvalo 3-4mes ako sme si povedali ze ideme sa snažiť o dieťa

viikkki
2. jan 2021

@klip0 nie naozaj 😉ale väčšinou to je pre tie ktorých partner má menšieho tak aby to dotlačili aspoň s prstami co najhlbšie

babydesire
2. jan 2021

Ja odpoviem iba na otazku v nadpise : sex sa da robit spravne vtedy ak on svoj penis zasunie do jej vaginy a obaja stymto aktom suhlasia... Pri snahe otehotniet - bez ochrany v spravny cas (ovulka) a ked je vsetko tak ako ma, bude ona tehotna.

Kazdy druhy den sex od 1.dna menzesu aspon po dobu 20dni, a ovulku neminies,ak ste zdravy a nebudes mat anovulacny cyklus, mala by si otehotniet,,nam to takto vyslo, ovulacne testy ma iba rozculovali,zbytocne boli (pre mna).

oblecenie99
2. jan 2021

@lydia1995 Ja som raz čítala,že vraj ženský orgazmus má tiež v tomto biologickú úlohu: že tie sťahy majú pomôcť dostať sa veciam na správne miesto,čiže sa sústreď najmä na seba 😁

barbori1234
12. jan 2021

Prosím mám na vás jednu otázočku snažíme sa už dlhšiu dobu o Mimi..no dajak mi nejde odsledovať kedy mám plodné dni ...ako podľa čoho to zistím..

viikkki
12. jan 2021

@barbori1234 bazalna teplota (merať celý cyklus /nastuduj si niečo o tom), ovulacne testy robiť v rovnakú hodinu, sledovanie hlienu (dosť nespolahliva ale metóda)... Najistejsie máš snaženie sa každé 2dni počas celého cyklu 😅

barbori1234
12. jan 2021

@viikkki skúsim...teraz beriem duphaston..mám neprqvidelnu menštruáciu..dúfam že aj v tehu pomôže

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre