Cítim vnútornú bolesť po potrate

rozpravka774
8. jún 2015

Pekný deň, po roku snaženia sa nám podarilo otehotnieť, pred cca 2 týždňami mala mikro potrat, od vtedy je všetko iné, pred svetom som veselá kopa,a le vo vnútri cítim ukrutnú ťažobu, bolesť. S priateľom sme ešte nemali žiaden sex, i keď by sme mohli....on je totiž tiež úplne iný, akoby nie on...postará sa,porobí, ide sa na výlet,ale od tej doby akoby sa bál sa ma dotknúť....:( všetko sa niekam rúti a ja už neviem ako ďalej :(

safranca15
8. jún 2015

my sme 2x prisli o babo sice on to ten prvy raz az tak zle nebral ale ja som sa hned zmenila no na druhy raz sa aj on zmenil a ja uz tym duplom bola som taka nie moc vesela nicoho sa mi nechcelo a stale som sa chcela iba o tom bavit pretoze som mala pocit ze som ja nieco pokazila ale ja som za nic nemohla len som to mala vtedy vsugerovane az moc v hlave my sme mali po prvom sex az asi po mesiaci ja som sa bala bolesti ale potom sme isli pomalicky na to skuste sa porozpravat o tom a mozno vam to pomoze hlavne jemu kedze to vypada ze jeho to viac vzalo ako teba ak by si sa chcela hocico spytat napis a v kolkom si prisla o babo?my v 8tt a v 22tt 😔

bonaqa2013
8. jún 2015

@rozpravka774 povedz si, že asi nebolo niečo dobré, nešlo to správnou cestou a určite sa vám ešte podarí a skončí to dobre. Vieš čo je to mať postihnuté dieťa? Vedela by som ti o tom rozprávať veľmi veĺmi dlho. Takto je to možno lepšie.....

rozpravka774
autor
8. jún 2015

@safranca15 hned na zaciatku,cca 2-3 tyzden, viedli sa uz rozhovory aka postielka,zarty o tom len nie hned dvojicky, to by musel ist praovat na kamion,ak dievcatko,tak Marianka po nom....a teraz ticho,kazdy ma svoj kut,kde si preziva to svoje so sklopenoou hlavou :(
@bonaqa2013 prave dopisala s clovekom mne srdcu blizkym,ako priatel...jeho odpoved:"Nebolo sudene dusicke prist ta tesit na svet. Bola poslana len ta niecomu naucit....comu,na to prides sama :(

bonaqa2013
8. jún 2015

@rozpravka774 neboj sa, určite raz aj ty budeš obdarená detičkami. Len aby bolo to zdravíčko - to je naj.

rozpravka774
autor
8. jún 2015

@bonaqa2013 mame chlapceka, v septembri nastupuje do skoly...len,este sa ziadalo

safranca15
8. jún 2015

@rozpravka774 tak mi sme sa tiex velmi tesili a na vsetko mozne mysleli no ked sa to ten druhy raz pokazilo som si povedala ze ked budem treti raz tehu nebudem do konca 6mes na nic ohladom chystanja myslet aby ak by to nevyslo som nemala vsetko pred ocami ale neboj nic podari sa znova a vsetko za zlepsi len budete mat teraz vzdy obavy a nechcem aby to hnusne vyznelo ale radsej na zaciatku nez ako ja v 5mes ☹

bonaqa2013
8. jún 2015

@rozpravka774 tak potom je to ten lepší prípad. Ja že nemáte žiadne.... Neboj maminka ešte sa na Vás hádam usmeje v tomto smere šťastie.....

rozpravka774
autor
8. jún 2015

@safranca15 nie,napisala si pravdu,radsej teraz,ako....
@bonaqa2013 snad ano,zostala len strach,drobca mali bez problemov,len teraz nejako....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre