Clostilbegyt a znížená funkcia štítnej zlazy

veronika2194
12. nov 2021

Ahojte baby . Prosím o radu , dnes mi gynekolog predpísal clostil 2x denne po MS od 3 dňa cyklu na 5 dni a potom folikulometria 13 deň cyklu . Nedari sa nám otehotnieť nepravidelne cykly,znížená funkcia štítnej zlazy a anovulacne cykly.

Čítala som príbalový leták chcela ,by som vedieť aké vedľajšie účinky ste mali ako ste reagovali na tie lieky a či Vám pomohli ? Čítala som a počula rôzne názory 🤷🏻‍♀️.

Taktiež mám zníženú funkciu štítnej zlazy,ako som písala vyššie,beriem euthyrox 50 a na pribalovom letáku som čítala , ze by sa pri tomto ochorení nemal užívať ? Je mi to divne lebo gynekolog vie ,ze mám toto ochorenie a beriem lieky.

Ešte beriem progestanelle 100 od 16 dňa cyklu na 10dni a inofolic beriem tiež .

Ďakujem

ninka99865
12. nov 2021

To ma tiež zaujíma 🤔

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronika2194
autor
12. nov 2021

@bambulienka25 takze sa môže užívať aj pri užívaní euthyroxu na stitnu žľazu ? A vedľajšie účinky clostilu alebo celková znášanlivosť ?

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronika2194
autor
12. nov 2021

@bambulienka25 a pomohol ti k otehotneniu ?

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vierkainka
13. nov 2021

Mne clostilbegyt pomohol k ovulácii,ale k otehoteneniu nie.Ja som neskôr otehotnela prirodzene,ale dopadlo to zle,kvôli iným zdravotným problémom,ktoré sa práve riešia.Clostilbegyt tu však veľmi pomôže k ovulácii a odporúčam aj Inofolic.ha ho beriem naďalej a som s ním spokojná.

veronika2194
autor
14. nov 2021

@vierkainka to má mrzí 😞 a vedľajšie účinky aké si mala ?

vierkainka
14. nov 2021

@veronika2194 pribrala som z neho.ale po vysadení som aj schudla,síce nie hneď,ale schudla som.Ja som z clostilbegyt nepribrala akoby tuk,ale len sa mi zadržiavala voda.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre