Čo hovoríte na tento ovulačný test?

11. jún 2022

Co hovorite na tento ovulacny test, robeny vcera vecer o 10stej, uz mohla byt ovulka? Ci este slabe, mozno daky chybny trochu. Pridam foto do komentara.

autor
11. jún 2022
autor
11. jún 2022
autor
11. jún 2022

Prepacte ten prvy, je z predvcerajsieho vecera.

sense
11. jún 2022

Ešte je negatívny, kolky DC si? Ta čiarka musí byť rovnako silná alebo silnejšia ako kontrolná

autor
11. jún 2022

@sense 21DC, teda dnes uz to bude 22DC, ono ked sa uplne priblizi alebo volnym okom, tak ta tenka ciarka je dost silna, len neviem preco je taka tenka, no este asi treba pockat, mozno dnes by uz mohlo byt. 🙂

nina004
11. jún 2022
nina004
11. jún 2022

Toto ešte nie je pozitívny test. Slabšia čiarka tam môže byť aj celý cyklus ,počas ovulky ju budeš mať rovnako silnú alebo ešte silnejšiu ako kontrolnú čiarku. Používala som rovnaké testy,tak ti tu pridám ako vyzerá, keď je pozitívny. Ono aj závisí aké dlhé máš cykly. Mne vyšiel pozit až okolo 35 DC

autor
11. jún 2022

@nina004 dakujem, ja mam tiez dlhe cykly, tento mesiac testujem prvykrat, uz som.aj mala ovulacne bolesti ako mavam kazdy meaiac pichanie, ale test mi neukazuje nic, tak neviem aj mokry vytok som mala, tak asi mi uz nic neukaze.

sense
11. jún 2022

Rob si ovulacny test každý deň vždy v rovnaký čas najlepšie raz doobeda okolo 10 a potom poobede vždy v rovnaký čas a dve hodiny pred nejesť a nepiť. Keď bude test pozitivny, vid foto co dala @nina004 tak nebude treba nič približovať

nina004
11. jún 2022

Test ti ukáže 12-48h pred ovuláciu, možno si to premeškala. Každá ho má pozitívny inak dlho. U mňa bol pozit skoro dva dni.

autor
11. jún 2022

@nina004 dakujem, dobre vediet 🙂

rebecca999
18. jún 2022

@nina004 ja som inak nikdy nemala tu čiarku ani tak silnú ako tú druhú a už mám jedno dieťa ale teda ovulaciu cítim šialene. Že by som ju mala aj tak slabú? Ovuláciu myslím.

autor
18. jún 2022

@rebecca999 ja si myslim, ze som tiez uz mala ovulaciu, vzdy ked mam tie bolesti si zaznacim do kalendara a o 14-16 dni dojde ms a test mi to vobec neukazal, moja kamoska si robila tiez niekolko mesiacov ovulacne testy a ani raz jej neukazalo ovulaciu, tak si kupila bazalny teplomer a hned v ten mesiac sa im aj podarilo mimco, ona nevedela, ked ma presne ovulku, necitila nic

rebecca999
19. jún 2022

Ja aj cítim ovuláciu celkom silne a aj tak som nikdy nemala dve koľajnice. A o prvého syna sme sa snažili asi 4 mesiace. Tiež som tuším 2 mesiace používala teplomer, je to najistejšie. Ale napr na týchto ovulacných testoch mi silnie druhá Čiarka keď mám ovuláciu ale nikdy tak že by som mala dve silné.

rebecca999
20. jún 2022

Ja som kúpila bazálny a o 3 mes som bola tehu tiež💫

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre