Čo mi odporučí gynekológ, keď nemôžem otehotnieť?

luciik2111
2. jún 2023

Prosím Vás,chcem sa informovať..
Dlhodobo sa snažíme o dieťa ,je tomu aj rok a idem o pár dní ku gynekológovi s týmto problemom. Chcem vedieť čo ma čaká,alebo či vôbec niečo podnikne voči tomu ,rok mi príde už dlhá doba a naozaj by sme dieťatko chceli..
Teraz som bola aj na krvných testoch, všetko v poriadku

x_mery_x
2. jún 2023

@luciik2111 ja som bola po troch mesiacoch, on ze to je malo, potom po roku som bola a on ze az nabuduci rok, a tak som si nasadila sama prirodne bylinky na pocatie a po troch cykloch sa nam podarilo aj vsetky recenzie co som citala, tak tam baby pisali , ze na treti cyklus im to vyslo. 🙂

ninka99865
2. jún 2023

Na preventivke ti nič nezistí. Pýtať výmenné lístky na endo, hemato, repro Imuno, hyfosy, muž soermiogram - vytery.
Tebe vie tvoj Gyn spraviť hormonálny profil.

jj298
2. jún 2023

@luciik2111 moj gynekolog neurobil vobec nic po roku. Odpalkoval ma, ze kedze som uzivala antiku je to normalne. Riesila som si to sama.

bejka90
2. jún 2023

Moj povedal ze ma moze poslat na laparo pozriet prichodnost vajcovodov...este ani folikulometriu mi nechcek urobit aspon 1 cyklus... zobrala som kartu k inemu a kym som sa dostala k novemu bola som tehotna :D

1didiana1
2. jún 2023

niektori odporucaju aj femibion napriklad, ale ci realne k niecomu pomaha, tak to neviem, ja osobne s nim skusenost nemam. ale aj tak ti vacsina gynekolov asi povie, ze na to treba cas a stale skusat, skusat, skusat.

barju
2. jún 2023

@luciik2111 ja som bola na preventívne po 3 mesiacoch snaženia a hneď mi odporučila yarillo programetique a že keď sa nebude pol roka dariť,máme ísť rovno do car že tam sú na to špecializovaní,tak sme šli.

certica22
2. jún 2023

@x_mery_x aké bylinky?

x_mery_x
2. jún 2023

@certica22 tuto kuru som brala, je aj pre muzov, moj pil len caj https://serafinbyliny.sk/produkt/pocatie_676

certica22
5. jún 2023

@x_mery_x ďakujem 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre