Čo môže ovplyvniť výsledok tehotenského testu?

nikuska_179
5. okt 2016

Zdravím žienky, rada by som vedela, čo môže ovplyvniť výsledok tehotenského testu. Tabletky, káva, Red Bull? Alebo aj to, či si ho robím ráno, či večer? Ďakujem za odpovede 🙂 a prajem pekný dník

alenka1609
11. okt 2016

@9lulu25 ahoj aj tebe, no jedna vec ma zaujima okolo toho, mavala si aj pred tym take vykyvy alebo to je teraz prvy krat....? lebo mne staci ak nepride na den ms a viem ze sa nieco deje...a co ako ti je?

9lulu25
11. okt 2016

@alenka1609 Tak gratulujem.. ;)

alenka1609
11. okt 2016

@9lulu25 som akasi zmetena pisala som skor ak som dostala od teba spravu sorry, este to akosi nedavam... 😀

9lulu25
11. okt 2016

@alenka1609 Ja ked som nebrala HA predtým tak som tiez nemávala pravidelnú mrchu.. tento stav ma teda vobec neprekvapuje, kedže som tabletky vysadila.. určite si nechám znova porobiť vyšetrenia a uvidime.. snaď mi to lekár nejako upraví... Inak sa cítim fajn.. nemám žiadne bolesti, len sa mrcha proste nedostavila..

alenka1609
11. okt 2016

@9lulu25 tak to mi je luto, cyklus je dôlezity a este jednu radu ak smiem, trvaj na tom aby ti doktor pomohol ako sa da a ak to nebude zvladat, treba skusit ineho lekara, mozno ten ti pomoze. prajem vela sil a stastia...a halvu hore

9lulu25
11. okt 2016

@alenka1609 Ďakujem pekne, veď vždy som sa utešovala, že som ešte mladá a cyklus sa mi časom upraví... ale ako vidím, sám sa neupraví.. 😒 A ja ti držím palčeky.. mňa by pozitívny test veľmi potešil.. ale nevadí no.. 🙂 Prajem veľa šťastia..

alenka1609
11. okt 2016

@9lulu25 dakujem pekne ja som zmetena, taka v soku trosku....som rada len neviem ako na to....ako to povedat muzovi a synovi, a ani nie sme teraz na seba najmilsi....tak asi mu to ani nepoviem, az kym sa strati dusno....no neviem co robit...

9lulu25
11. okt 2016

@alenka1609 Verím, že sa to urovná a utrasie.. 😉 Problémy sú na to, aby sa riešili a verím, že dieťatku sa len potešia.. 🙂 Teraz budeš asi zmätená a nervózna častejšie ako obyčajne, ale to je v poriadku.. 🙂 Držím palčeky..