Čo vám pomohlo otehotnieť?

monikakitko
17. feb 2017

Ahojte...idem sa inf.co vám pomohlo otehotiet...uz som bola raz tehotna ale potratila som lebo sa mi urobil hematon...a teraz sa snazime ale nejde to...tak chcem vediet co vam pomohlo otehotniet...dajte nejaku radu...😉

nataliaslivkova
17. feb 2017

Femibion

shia
17. feb 2017

silne presvedcenie, ze sa to urcite podari a bude to dobre, a aj bolo ;) (tiez som po potrate a 3 operaciach s viacerymi diagnozami, takze inak nez zazrak sa to vysvetlit neda, doktori sami vraveli, ze jedine na silnu volu to vidia 🙂 ) Plus ked uz chcete pocut aj neico konkretne, poslednykrat som teraz zo zac. pila alchmilkovy caj - od zac.mnezesu asi dva tyzdne apotom zas tie dva nie, ale ci to am suvislost, to neviem...a no stres, ziadne ratanie dni a neviem co, proste neriesit a verit, ze to bude dobre a aj bude ;)

monikakitko
autor
17. feb 2017

Tak ja som brala femibion a aj kys.listovu 4 mesiace a nic...

berginkan
17. feb 2017

treba sa nato pozriet kompaktnejsie. mas urobene vysetrenia ci si ok, aj tvoj partner? a tiez zalezi od toho kolko mas rokov a ci si zdrava. lebo napriklad take klasicky ako inofolic ci femibion su pre zdrave baby, kde treba nieco nakopnut. a potom su aj baby ako shia, kde teda sa stane zazrak...my sme mali aj volu, aj neviem co, no po 4 rokoch a absolvovani ivf na zazraky neverim

snehulienka99
17. feb 2017

2 týždňová dovolenka pri mori 🙂

monikakitko
autor
17. feb 2017

Tak na vysetreniach som ja bola vsetko je v poriadku...manzel nie...ale ak sa to zase raz podarilo sice neuspesne...tak by mal byt aj on v poriadku ale neviem...alchemilkovy caj som si teraz kupila...

mey8
17. feb 2017

@monikakitko vieš ono je to diskutabilné, nemala by si sa fixovať na niečo čo pomohlo niekomu inému, niekomu pomohol inofolik, inej čaj, inej zas IVF, niekomu až adopcia a niekomu vôbec nič.... ak sa ti však už raz podarilo otehotnieť skús si spomenúť čo vtedy bolo iné..🙂 a možno keď to opäť skúsite tak ako vtedy tak sa to podarí🙂
Nám sa tiež podarili spontánne otehotnieť, keď som to vzdala, povedala som si, že zo snažením sa končím, začala som chodiť do fitka...a šup-ostala som tehotná...žiaľ o dieťa sme prišli.....(teraz sa snažíme už 5.rokov)
ale veľmi ti držím palce...🙂 a ako dlho sa snažíte o mimi vy?🙂

sweetlip
17. feb 2017

@monikakitko asi najviac zo vsetkeho pomoze psychycka vyrovnanost a nemysliet tak velmi na to ,, ze chcem" Nesledovat sa,nic nekontrolovat.Uzivaj vitaminy a tes sa s kazdeho jedneho dna.A raz budes prekvapena ze to pride.Drzim palceky nech sa cim skor podari

novani
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre