Čo znamená priesvitný naťahovací výtok?

mamicka70
10. jan 2013

mam priesvitny vytok bieli natahovaci co je to menzes este som nemala moze to byt ovulacia ??

olifcek
10. jan 2013

farba? Asi len plodne dni 😵

darina123
10. jan 2013

aj ja to mávam a dosť často ... musím sa poradiť s lekárom

xenicka13
10. jan 2013

ovulacia bude posledny den priesvitneho vytoku

vierka0
10. jan 2013

ak je do biela, tak ovulacia sa blizi.

zuzuj
10. jan 2013

že maš plodné dni to znamená.......a ako mysliš , že si nemala ešte menzes...vobec nikdy v živote,? alebo len tento mesiac?,.....
Ak si dieťa a píšeš TU tak sa porad s maminou. A ak si žena...tak plodne dni môžeš mať aj v polke cyklu aj na konci aj rozne...

taja27
10. jan 2013

priesvitný tak plodné dni...podla tho či ho máš pred menzesom alebo po...ak si mala biely vytok a potom priesvitny su to plodne dni....ak si už mala priesvotný a ide biely tak pred menzesom-nepoldne dni...dobre naštudovat Bilingsovu metodu...

terina25
10. jan 2013

dievča moje a kde máš ten výtok.z nosa, z ucha, zo zadku? a kam sa až naťahuje?1 m,2metre? choď si robiť srandu niekde inde.najprv sa pýtaš,čo je ovulácia a teraz toto..už by si mala spať,zajtra ťa čaká škola...dobrú noc.

wolawka
11. jan 2013

načase zablokovať tohoto chlapa-úchyla!!! kde je admin??

agaven
11. jan 2013

No nic v zlom to mozno nemyslela.Mne priklad meska 36 den cyklu mam.Bola som u gyn.ale nic neveidel.Mam cakat do dalsieho cyklu a neskor pozrie ci nahodou nie je tehotnost.Ja mam .Ja som mala bieli vytok lepkavy jemne akoby drsny.A teraz mam priesvitny vytok..Udaje podla folikum.som mala 22.12 ovulaciu to je 15/16 den cyklu.Dnes som 36 den cyklu a mam vytok prisevitny tahavy.Mna by to tiez zaujimalo preco ho mam??Test ukazuje jeden tehotnost dalsi ze nie.A potom si vyber.

petuliak222
3. máj 2013

Myslíte si, že ak mám biely výtok je to nejaký problém ? A ak by som sa ho chcela zbaviť ako by som to mohla ? 😒

mikinko223
3. máj 2013

typicka ovulacia

anita12323
26. nov 2014

Aja mam tahavy vitok hnedi a nieviem preco

paprika28
18. máj 2018

Ahojte baby ja mám taký priesvitný a tahavy výtok ,ms mám dostať 21,inak mám nevoľnosti celodenné stále som unavená,poraďte mi čo s tým😉

petrofka
18. máj 2018

@paprika28 poradi ti všeobecný lekár ;)

ivana11155
18. máj 2018

Ovulaciu

paprika28
23. máj 2018

Ms som stále nedostala ,zajtra skúsim testik ,už by mal ukázať

hani120
4. sep 2018

Ahojte baby som tu nova, chcela by som sa opýtať s priateľom sa snažíme o bábo už asi pol roka no nedarí sa.. Poradte mi niekto spermie zomna vytekaju Ďakujem za vsetky rady😍

luluncek
27. jún 2019

@terina25 😂😂😂

monika1293
20. júl 2021

@taja27 ahoj a ak mám zároveň aj biely výtok aj priesvitný tak čo to znamená?

ullucka
23. feb 2023

@paprika28 boli ste tehotná??

samanta0102
4. feb 2024

@monika1293 Ahoj čo to vtedy znamenalo u teba ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre