Cyklus a snaženie sa

vierkainka
12. okt 2020

Ahojte🌼
Prepáčte vopred za možno hlúpu otázku, ale uz mam trosku v sebe chaos. Cyklus mávam 35 dňový , ale par mesiacov sme sa zo zdravotných dôvodov nemohli snažiť o bábätko. Teraz však opäť začíname. Lutealna fáza ma byt zhruba vždy tých 14 dní? Ak sa ovulácia objaví skôr, tak aj menzes príde skôr? To by vlastne vysvetľovalo logicky, že raz je cyklus dlhší a raz kratší...? Nechcem vyznieť, ako nerozumna , len sa chcem uistiť a urobiť si v tom jasno. Tento mesiac sa mi totiž ovulácia posunula o týždeň skôr,než som ju podľa kalendárika očakávala.pripadne ak sa za darilo, kedy môžem podla vás testovať? Koľko dní od ovulácie? Ďakujem vopred za rady.

limetka69
12. okt 2020

@vierkainka ovulacia moze prist skor, neskor, od ovulacie do mrchy je to presny pocet dni, ak ovulka prisla o tyzden skor, aj mrcha pride o tyzden skor

vierkainka
autor
12. okt 2020

@limetka69 ďakujem❤️

renatka1985
12. okt 2020

@vierkainka ahoj LF trva cca 12-14 dni, ale zvycajne je vzdy rovnaka, cize ak pride ovu skor, cyklus sa skrati a naopak predlzi, ak je ovu neskor.
Na 12dpo ti uz test ukaze.

vierkainka
autor
12. okt 2020

@renatka1985 ďakujem ❤️

limetka69
12. okt 2020

@vierkainka a testovat par dni po meskani 4-5, zbytocne skor, niektorym ukaze niektorym nie, radsej si pockat 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre