Dá sa otehotnieť počas menštruácie?

dorekapa
27. nov 2012

Babky,myslite,ze sa da otehotneniet pocas menstuacie..ved vtedy nie su plodne dni...tak ako to je?

galaxy
27. nov 2012

niektoré ženy mávajú ovu počas ms 😉

gubcikova
27. nov 2012

@dorekapa každý ma plodné dni inak.treba si to sledovať.ja mám napr.plodné dni na 13deň.bratrancova priatelka týždeň pred ms.ale skutočne predstava sexu počas sms 😖

mima89
27. nov 2012

ja som otehotnela pocas menstruacie....cize da.... 🙂 aj moje dve kamaratky presne tak isto neplanovane 🙂

dorekapa
autor
27. nov 2012

@gubcikova no ved to..mne raz jedna pani povedala,ze jej znama ostala tehotna pocas menst.ze jej to poradil Dr.kedze sa dlho snazili o dietatko..ale ci mam alebo nemam plodne dni pocas mrchy,enbudem skusat..o dva dni mi skonci a potom si budem robit kazdy den testik na plodne dni...

ela_26
27. nov 2012

pravdepodobnost je mala, ale nie je to nemozne. zvacsa vtedy, ked ma zena kratky menstruacny cyklus (nie okolo 28 dni), vtedy sa menstruacia moze pokojne prekryvat s plodnymi dnami a netreba zabudat, ze spermie mozu prezit aj 3 dni, niektore studie uvadzaju dokonca az 5 dni...

euka210
27. nov 2012

ked mas velmin kratky cyklus tak ano

luciferkax
27. nov 2012

Dá 🙂 poznám viacero takých žien, radím sa medzi nich :D

lucka1987
27. nov 2012

@dorekapa dasa.. kedze mozes mat ovulaciu aj pocas menstruace, je to zriedkavejsie, ale nie je to vylucene 😉

dorekapa
autor
27. nov 2012

@lucka1987 hmm takze by som si mala urobit ovlacny test aj pocas mrchy...co ak nahodou 🙂

maci_267
27. nov 2012

nie je to tak, ze plodne dni pocas menstruacie.. Ked mas sex pocas MS, spermijky mozu v tele vydrzat az 3-7 dni.. Cize ked mas ovulaciu nejaky ten 9-15 den, mozu v tele prezit a oplodnit vajicko.. Tak mi to aspon vysvetlitla Dr. 🙂

dobenko
28. sep 2013

ahojte môzete mi poradit ci sa to da otehotniet pocas menstruacie.dakujem

dianak1
17. júl 2014

Chcela by som sa opýtať s priateľom som mala sex počas menštruácie a priateľ sa do mňa urobil prešiel mesiac robila som si 2 tehotenske testy jeden asi po 2 a jeden po 3 týždňoch oba boli negatívne no menštruácia mi meška 4-5 dni. Je možné, že som tehotná? PS: komentáre typu fuj si nechutna a podobné reakcie ma naozaj nezaujímajú! Ďakujem

darling16
28. feb 2017

Ahojte, keby náhodou došlo k vyvolaniu ovu počas MS, znamená to, že potom okolo 14. dňa už k ovu nedojte?? A po akom čase možno testovať, aby test ukázal // ??? Ďakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre