Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ďalšia ovulácia za mnou a priateľ sa k ničomu nemá

angela5
4. okt 2015

Tak...dalsia ovulacia za mnou a moj priatel sa zas k nicomu nema.. A to velmi dobre vedel, ako sa tesim a ako tuzim po babatku... 😖 Vcera sme sa milovali a on 'ho' nakoniec tesne pred vytiahol.... Tak som radsej isla do kupelne si poplakat, o mojej tuzbe vie uz velmi dlho a slubil mi,ze na tom budeme pracovat.... Najhorsie je, ze ani nemam kde ist (sme mimo slovenska).... nic ma nebavi, od rana mi je zle, .... uz neviem ako mu to vysvetlit, slubil mi ze budeme na tom pracovat, kazdy mesiac mi slubuje ze ten dalsi, ze nech chvilu pockam... je mi do placu a uz aj ten sex ma prestava bavit.... 😒(mam 31, on 37)

trgypadl
4. okt 2015

@angela5 on na dieta nie he pripraveny...mala by si to cim skor pochopit

janikm
4. okt 2015

prepac ale mam dojem ze takto to urobi aj ten dalsi mesiac a dalsi a dalsi ☹ asi nie je pripraveny a dava ti zbytocne sluby a nedeje.. asi by ste sa mali otvorene a narovinu porozpravat lebo ak by babo chcel tak by to neodsuval, ved ako mu pomoze jeden mesiac odkladania? ...

angela5
autor
4. okt 2015

odist zo vztahu, ktory si clovek mesiace (roky) pestuje, je velmi tazke...a o to tazsie, ze nemam kde ist a musime spolu byvat, v jednej izbe, jednej posteli... ☹

janikm
4. okt 2015

@angela5 ale ved sa nemusite hned rozchadzat, len sa uprimne porozpravat ci vobec to dieta chce a ak ano preco to potom odsuva.. a to ze budete mat sex pocas ovulacie este zdaleka neznamena ze sa to podari na prvy sup 🙂 bodaj by, ale zdravemu paru to trva v priemere 6 mesiacov 🙂 a ak ho nechce a len ta natahuje aby ti zalepil usta tak potom to uz bude na tebe ci budes chciet s nim zostat, a ak zostanes tak minimalne nebudes mat polovicu cyklu velke ocakavania a nadeje ze sa idete snazit a nakoniec prezit sklamanie 😒

angela5
autor
4. okt 2015

@janikm najprv to bolo kvoli praci (mojej), potom on dostal vypoved, potom byvanie, stahovanie, stale nieco... Najprv som bola hystericka a naliehala som, to mi bolo prd platne lebo cim viac som naliehala tym viac sa sexu vyhybal... potom sa to ukludnilo a ja som svoje pocity zacala skryvat a hlavne v obdobi ovulacie som bola pokojna a len som mu naznacila ze mam plodny den, stale som dufala... on nic,.. mozem nariekat, kricat, vobec to nepomaha, raz som kvoli tomu preplakala celu noc, on to pocul a na druhy den sa pytal co mi je (ako keby bol slepy), vysvetlila som mu to, on len nahlas vzdychol ze 'Pfffff ok ved pockaj chvilu, dieta bude neboj sa...., daj tomu cas' .... som z toho na prasky uz....

angela5
autor
4. okt 2015

@janikm ja som pri nom zazila uz tolko sklamania, ze to uz zacinam brat ako sucast nasho vztahu.... Ale vzdy si poviem, ze klud, nebud hystericka, chlapi to neznasaju... tak si vzdy vycitam ze je to kvoli mne,ze sa o seba nestaram ako predtym,ze som prehnane precitlivena, ze som vybusna, a ze som si vlastne sama sebe na vine...

eaka
4. okt 2015

No on ma casu kopec... Jeho to tak netlaci ako Teba... Nemam pocit, ze by chcel dieta... Nabuduce budes musiet byt pri vyvrcholeni hore a nepustit ho 😉

babydesire
4. okt 2015

@angela5 Tiez mam z toho dojem ze deti nechce...asi sa boji ze by si zasa naliehala ak by ti povedal pravdu ze nechce deti a ako vravis muzi neznasaju zenske fnukanie, alebo sa boji ze by si ho opustila ak by sa priznal ze nechce deti...tak ci tak jedno je iste,deti nechce...on ma cas,ale muzi maju vzdy cas na deti,no my zeny nie!!!..od25roku zacnu tikat biologicke hodiny,ten neuveritelny tlak ktory sa z ubiehajucimi rokmi zhorsuje si nevedia ani predstavit!!! Na druhu stranu ak by mal mat stebou deti len preto ze ty to chces,tak ti jedno splodi len aby bol doma klud a potom sa nebude dalej o vas starat a zaujimat,to tiez nieje ziadna vyhra... Moja rada: porozpravaj sa snim,vysvetli mu ako je to pre teba dolezite,nie o mesiac a dalsi mesiac a dalsi...ale teraz! Ze uz mas svoj vek a o ten jeho mesiac moze byt uz neskoro...spytaj sa ho kde je problem.nech ti to uprimne povie,nech sa neboji stebou o tom hovorit..z coho ma strach?

angela5
autor
4. okt 2015

ja som sa s nim o tom uz rozpravala, vysvetlovala, prosila, argumentovala vekom, biologickymi hodinami, a vsetkym moznym, take rozhovory uz mame davno za sebou.... Jeho odpoved je Ano, ved dieta bude,neboj sa....

angela5
autor
4. okt 2015

keby som mala 25, tak to neriesim...ale mam uz 31 za mesiac... a strach, hrozny strach ze deti mat nebudem, a tuzim po nich uz hadam od 17tich....

angela5
autor
4. okt 2015

tiez by som rada vedela,ako k tejto teme pristupovali vasi chlapi? Chceli dieta hned, sami to navrhli, alebo ste museli prehovarat?

gagik
4. okt 2015

@angela5 nechce mat s tebou dieta. Hladaj takeho ktory bude chciet mat s tebou dieta nakolko uz nemas 20 rokov a cas na taketo hry. Ja som si najprv priatela vzala za manzela a potom sme zacali logicky pracovat na babu, vies ked si ta nechce ani vzat za manzelku,tak asi ani dietatom sa nechce viazat, proste chce sex a svaty pokoj.vyhovorky ze musis s nim byt a nemas kam ist su blbost, proste ked nieco chces treba si za tym ist.

hradnapani
4. okt 2015

@angela5 a si si naozaj ista, ze by bol dobrym otcom pre tvoje dieta? aby to neskoncilo vycitkami, ze chcela si dieta, tak sa o neho (sama) staraj. Mozno sa ti to nezda, ale po skusenostiach ti mozem povedat, ze velmi zalezi na tom, koho si vyberies (predtym si to ani nevies predstavit, mas len tu obrovsku tuzbu a naivnu predstavu, ze ved to nejako zvladneme).

angela5
autor
4. okt 2015

@eaka ufff to by sa mi asi nepodarilo a ani to takto nesilu nechcem...
@gagik on si mysli,ze 31 je nic, ze je x bab v takom veku co este deti nemaju...Ale mas pravdu, uz si pomaly postupom casu zacinam zvykat na ty myslienku byt bez neho... Akurat ze v byte kde byvame musime byt minimalne pol roka a vyhodit ho nemozem...

@hradnapani keby k tomu doslo,o dieta sa viem postarat aj sama (mam super rodicov a ani s financiami to nie je az take strasne)... takze pre mna je prvorade aby som to dieta vobec mala to ostatne budem riesit potom ked taka situacia pride... lebo dokonaly chlap neexistuje nemozem rozhodovat na zaklade toho co by bolo keby a co ak...

gagik
4. okt 2015

@angela5 31 rokov je najvyssi cas na dieta, ved mu normalne povec ze chces babo a nemienis z toho ustupit a bud ti ho spravi on alebo si budes hladat ineho.

hradnapani
4. okt 2015

@angela5 aj som si myslela, ze sa k tomu takto nejako stavias. tu nejde o financie, ci o fyzicku a emocionalnu podporu od tvojich rodicov, ale o zakladny kamen pre tvoje dieta, o mamu a otca. Samozrejme, da sa zit bez otca ale evidentne si to nezazila, takze netusis, o co dieta prichadza (a bez a partnera pre teba, ktory ti bude oporou, ked sa stanes mamou). Dokonaly clovek neexistuje, kazdy z nas ma svoje chyby. Ale rodicom by sa mal stat ten, kto o to uprimne stoji (je tam vacsi predpoklad ze to aj zvladne). Ale ked myslis...

angela5
autor
4. okt 2015

dam mu sancu este buduci mesiac a potom odchadzam na slovensko minimalne na par dni aby som prisla na ine myslienky a ked pridem uvidi sa, co bude dalej....

zeriempizzu
4. okt 2015

@angela5 a ste na dieta pripraveni i materialne? Pises ze byvate v jednej izbe, namas okrem spolocnej postele ani kam ist inam spat.
On mozno este chce rok pockat kym nebudete mat lepsie byvanie atd. Krovie ked sa s nim neporozpravas iba tlacia ze t dieta chces a hned. On ma pravdu - v 31 je kopec bezdetnych zien a o par rokov tie ze uz maju i "skolku". Chyba bude i v tebe.

babydesire
4. okt 2015

@angela5 ja som po detoch tuzila asi od detstva..ked ma na zakladke sikanovali lebo som nebola zrovna pekna snivala som o tom ako ja vsetkym ukazem ze budem mat lasku a deti...cim som bola starsia bolo to o tom ze raz deti chcem,po 25tke sa zo sna stala tuzobna posadnutost,v 27 som az poznala toho praveho a ked som nala 28 podaril sa nam nas maly zazrak,ale v 10tt zamlcany potrat,o dva mesiace na moje 29 nar.som mala ovulaciu a menzes 2tyzdne nato neprisiel..obaja dufame ze tentokrat sa nam to uz vydari a v marci ocakavame nasho prveho drobca..len 3mesiace pred mojou 30tkou a moj drahy bude mat 32 tri tyzdne pomne... Na deti som ho prehovarat nemusela, sam uz chcel deti..ked sme si casom overili nasu lasku, ze sa milujeme,ze nejde len o poblaznenie,zacali sme spolu zit,potom sme kupili dom a zacali sme sa snazit o babatko..obaja sme chceli...ale napriklad moja sestra je s priatelom 10rokov,ziju spolu a on deti nechce..on ma 34 a sestra 28...

gagik
4. okt 2015

@zeriempizzu no po 31 je kopec bezdetnych zien co chodia po umelych oplodneniach...

angela5
autor
4. okt 2015

@zeriempizzu byvame v dvojizbovom byte, priestoru je dost, peniazi tiez ' dost' tam problem nie je....

babydesire
4. okt 2015

@zeriempizzu
@hradnapani
@angela5
Baby vy asi nechapete aky je to silny tlak ak zena v jej veku tuzi po babatku!!!navyse pise ze sa ma ako on sama postarat.ja som si v minulosti povedala,ze ak nenajdem toho spravneho chlapa a do tridsiatky sa ani nepokusime o babatko,ak budem stale single,tak si najdem nejakeho co mu to bude fuk a ostanem slobodnou matkou.viem,je to sobecke ale ten tlak bol neskutocny!!!kludne ma teraz ukamenujte ale kto nezazil nevie. Nikomu to neprajem.a neni pravda ze je vela zien po tridsiatke co nemaju deti alebo prve mali ako tridsiatnicky...ja poznam asi tri take,zato poznam desiatky zien co prve mali pred 25.chapem ako sa citi...

alaguema
4. okt 2015

@angela5 prečo chceš mať dieťa s chlapom, s ktorým si zažila toľko sklamania? Neviem presne čo pod tým myslíš, ale za tými sklamaniami budú nasledovať len ďalšie a ďalšie a s dieťaťom sa veľmi ťažko odchádza. Čo sa týka témy chlapi a túžba po deťoch, tak oni to majú inak. Máloktorý vyšaľuje túžbou po potomstve. MM deti chcel, ale nedával to najavo denne a stále. Proste sme o tom hovorili, dohodli sme sa že je už vhodný čas a nijak ďalej to neriešil. Žena muža intenzívnym tlakom takmer naisto otrávi. Otrávi ho aj tým, keď sa sústredí len a len na to, všetko dá nabok. Chlap sa zľakne. Im je to cudzie, nechápu to.

angela5
autor
4. okt 2015

@babydesire som rada,ze ma chapes. Citim sa taka prazdna, ako by mi nieco chybalo, vzdy som bola starostlivy clovek ktory sa obetoval pre ostatnych, rada sa staram o druhych a svoje dieta budem zboznovat.... vlastne ani neviem, ci tie deti budem moct mat (co ked to nepojde na prvykrat, ale bude sa to tahat roky)... ked vidim vsetky tie susedy, kamosky s kocikmi az mi je do placu....

hradnapani
4. okt 2015

@babydesire odkial vies, ze nechapeme? ja tej jej tuzbe uplne rozumiem, prve dieta som mala az po 30-tke. (tak ako drviva vacsina mojich spoluziacok , ale tuzba nami lomcovala ovela skor.) Ale zaroven som az po porode pochopila velmi vela dalsich veci a suvislosti, ktore ma dovtedy ani len nenapadli. Preto sa jej snazim poradit, resp. ponuknut iny pohlad. zodpovednost za svoje rozhodnutie si bude niest ona sama a jej dieta.

janikm
4. okt 2015

@angela5 no u nas to tiez bolo spociatku takto ale dobre ja mam 24 on 27 takze cas nas az tak netlaci.. aj ked vek je uz idealny na potomstvo 🙂 ALE muz mi to rozumne vysvetlil resp. argumentoval ze nemam stalu pracu a treba nam este nasetrit na toto a hento a nemame sa kam ponahlat.. ale ked mna to velmi trapilo mne uz biologicke hodiny tikaju velmi nahlas a vela krat som mu to pripominala, a utrusila sem-tam poznamku ale on jednym uchom dnu druhym von proste nedalo sa o tom s nim rozpravat.. no a po asi 3/4 roku len tak mimochodom spomenul ze znamy bude mat uz druhe dieta a mne uz tak tazko prislo ze som mu pekne od srdca povedala ako sa citim a svoje argumenty a tak nejak nad tym rozmyslal asi tyzden a potom sa priznal ze uz nad tym uvazoval par mesiacov a ze mam pravdu tak ideme na to.. a hadaj co.. pri prvom menzese po zahajeni snazenia bol on ten co bol smutny 🙂
Len fakt musis rozlisit ci ma strach ako ten moj ci to zvladnete alebo proste deti nechce a taha ta za nos

charity
4. okt 2015

@angela5 No moja, na sukacku si mu dobra. Na pocatie dietata nie. To Ti hovorim natvrdo, nech necakas zbytocne a potom to nelutujes.

Preco este nebola svadba? Lebo na sukacku si mu dobra a na svadbu nie?

Naozaj Ti pisemv dobrom, aby si neskoncila ako kamoska: tolko cakala na jedneho Pana az bolo neskoro a zo zdravotnych dovodov musela okamzite otehotniet. S nahodnou znamostou. Lebo Pansa k tomu urobit babo nemal. Je z nudze slobodnou mamou. Tak nestracaj cas.

janikm
4. okt 2015

@angela5 ale inak spravne tu bolo poznamenane, co ak si to dieta "vydobijes" ale vas vztah pojde dolu vodou.. ked uz teraz ta nerobi stastnou a prezivas jedno sklamanie za druhym stoji to za to? co ak niekde caka ten pravy s ktorym mozno budes mat to dieta neskor ale budete stastna rodinka? Aj ked viem ze uz to teraz pocitujes ako risk a roky ti utekaju ale sama seba sa opytaj ci s nim nie si len preto ze by trvalo dlho najst si ineho a mat babo s nim ☹ a nemyslim to v zlom chapem ze ten strach ze nebudes moct mat deticky tam je

petra7777
4. okt 2015

@angela5 Nerozumiem, prečo na neho tlačíš? Evidentne on žiadne dieťa nechce...Z toho, čo si napísala mi vychádza, že si tým posadnutá...A čím viac budeš na neho tlačiť, tým rýchlejšie ťa opustí ☹ A len doplním, že tebe nezáleží na úplnej rodine, LEN chceš dieťa! A že aj keby si ostala sama, tak rodičia sa postarajú....aj peňazí máš dosť ....rozmýšľaš ako malé rozmaznané decko ...

alaguema
4. okt 2015

@janikm strach je deštruktívna emócia, ktorá paralyzuje -nemám kam ísť, nenájdem nikoho, nestihnem to!! Ja som mala iba o rok menej, než zakladateľka, keď skončil vzťah s mužom, ktorý nebol zrelý, tiež som už počula svoje biologické hodiny, priam zvony 😀 Ale on to vnímal inak. Mala som ale asi šťastie, ten správny prišiel takmer vzápätí a ako 33 ročná som porodila prvú dcérku, ako 36 ročná druhú 🙂 a som veľmi vďačná za ten zvrat, ktorý vtedy nastal a že som, kde som 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli