Ďalšia ovulácia za mnou a priateľ sa k ničomu nemá

angela5
4. okt 2015

Tak...dalsia ovulacia za mnou a moj priatel sa zas k nicomu nema.. A to velmi dobre vedel, ako sa tesim a ako tuzim po babatku... 😖 Vcera sme sa milovali a on 'ho' nakoniec tesne pred vytiahol.... Tak som radsej isla do kupelne si poplakat, o mojej tuzbe vie uz velmi dlho a slubil mi,ze na tom budeme pracovat.... Najhorsie je, ze ani nemam kde ist (sme mimo slovenska).... nic ma nebavi, od rana mi je zle, .... uz neviem ako mu to vysvetlit, slubil mi ze budeme na tom pracovat, kazdy mesiac mi slubuje ze ten dalsi, ze nech chvilu pockam... je mi do placu a uz aj ten sex ma prestava bavit.... 😒(mam 31, on 37)

janikm
5. okt 2015

@angela5 mozno pomoze to zbalenie veci a on si uvedomi ako sa citis len pozor lebo moze sa stat ze uz nebude cesty spät tak si to dobre premysli aby si potom nelutovala 🙂 kazdopadne drzim palce nech sa dockas dietatka ci uz s nim alebo s niekym inym kto ta urobi stastnou 🙂

ena70
5. okt 2015

ak ju má rád, tak si ju vezme ak otehotnie a netrepne taku blbost o slobodnej mamicke... ale podla mna je to unho len vypocitavost. co na tom ze uz raz zenaty bol?? a este ked z prvého zvazku nema dieta?? o to viac by sa mohol tesit na dalsie babo... ale on nie. no nechapem. sebec.

gagik
5. okt 2015

Rozhodnutia robia chlapa a ked chlap v jeho veku ma vazny dlhodoby vztah s so zenou vo veku zakladatelky temy, ma sa vymacknut ze co chce. vela zien robi chybu ze najlepsie roky svojho zivota robi sorry za vyraz "podlozku chlapovy"ktory sa nakonec s babou rozide , ked ho omrzi a zana zisti ze ma 35 rokov nema chlapa ani dieta, za sebou mnohorocny vztah ktory nikam neviedol,vsetci normalni chlapi v okoli zenati a ona je horucou kandidatkou na staru dievku.

puklica13
5. okt 2015

@gagik no on sa mozno aj vymackol, len zakladatelka pocuje len to co chce a dupka a dupka ked nie je po jej...a ked si to nejako vydupka tak je dost mozne ze potom tu bude vypisovat ako sa on nestara sviniar jeden...a bude tu za totalneho chrapuna...x takych prispevkov tu na mk...ak niekto nechce deti malo by to byt rovnako respektovane, a neznamena to ze je to zly clovek

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre