Dlhá menštruácia po užívani Euthyrox 25
Ahojte. S MM sa snažíme o bábo, máme za sebou niekoľko vyšetrení: on - v úplnom poriadku, ja - zvýšený test, skoro žiadny proges., navštívili sme aj endokrinológa, ten mi predpísal euthyrox 25, ale dostala som po ňom MS, a už trvá dva týždne - prvý týždeň, bola slabá tento druhý je taká normálna, určite nie silná.
Chcem sa spýtať, či niektorá z vás sa s tým stretla, a čo nasledovalo ďalej? Som objednaná k Dr., ale som nervózna a chcela by sompočuť skúsenosti.
Ďakujem.
Ja ho tiež užívam a mávam 8-9 dní, predtým som mávala 6 dní. Neviem či je to náhoda alebo z neho.

@zizzinka euthyrox je na stitnu zlazu liek. nemyslim ze by ovplynoval dlzku MS ale mozem sa mylit. ja uzivam 75 a mavam 4 dni.